Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Skrblíkov » Zdenkovi

Vykupminci.cz
Numisargo

Zdenkovi

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, Jaromir, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdenku psal jsem příspěvek do známce po dědečkovi,dopsal jsem to a při kliknutí na odeslat mi přišla pozvánka k Tobě a hlásilo mi to,že nemám oprávnění příspěvek odeslat.Co se děje?Psal jsem v tomto příspěvku,že mohou věřit značce Karásek na vzácných druzích zoubkování.Nebo už se objevilo selhání Karáska i v této věci?Nejsem o tom zatím informován,Nikdo z mého okolí mi o této věci nic nesdělil.
Registrovaný uživatel
Jak to,že se to odeslalo,když jsem nekliknul na odeslat?
Je li to automatika,pak je to super.Skrblík
Teď ti jdu psát příspěvek do telefonních kartiček
Skrblík
Registrovaný uživatel
Zdenku.Řeším jak Ti do diskuse poslat obrázky.Zkoušel jsem ti přes mobil poslat email.Jsou tam vyfocený kachlový kamna,pak starožitnej klavír a do diskuse i obrázek,jak vypadá třeba 50 H OR s uříznutou hlavou.
Na www.sbírky.wbs.cz jsou pak fotky TGM 7 typ s průsvitkou P8 a 50 H TGM I typ bez průsvitky.To se nabízí v prodeji.To jsem chtěl nechat přezkoušet od Beneše,ale furt na mně nemá čas.Včera jsem si koupil Blooto do PC,ale zatím mi nefunguje jak má,asi nemám nahranýkompletní Windows XP.Už předtím mi to blblo,když jsem si zakoupil Lok 111.Možná mám nefunkční nějakej port.Na tý samý adrese se pak bude vyskytovat i ta 25 H Hradčany 2 spirálový typ v Hz 11 3\4 a taky ten protichůdný přetisk na Bosně,co mám u sebe od Vodárka z Uherského Hradiště.Rád bych to kvalitně nascenoval,ale můj scaner je u Karla Fialy z Hranic a ten mi odjel kvůli práci do SRN.Takže se mi brzdí moje práce.Stejně tak se na týhle adrese budou vyskytovat i mé perfiny na knihtisku a taky obrázky k těm soukromým zoubkováním,co jsem začal psát do Netu minulý týden.Tak mějte pochopení a zrušte ty blokace na Skrblíka.Navíc mám moc velkou honičku kvůli těm odcizeným sbírkám.Pak se ti ještě na Netu objeví zcela unikátní Ašská pivní lahev s lisovaným nápisem vyrobená u příležitosti sjezdu Německého červeného kříže v Aši v roce 1933.
A samozřejmě další fota telefonních kartiček a pak soukromá zoubkování a perfiny na známkách ČSR I ze sbírky pan Koláře z Chebu a pana Materny z Aše.
Jinak ještě pan Milota bude dávat do aukce svou sbírku staroněmeckých států.A budu ho dál honit kvůli obrázkům nastavovaného papíru u HaV a fiskálního použití u Tyrše.Navíc mi přislíbil i své sceny perfinů ČSR I.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Skrblíkov » Zdenkovi

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1