Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Ze sbírky mých kuriozit, typuju období 1750-1800, znalci zde prosím názor

Vykupminci.cz
Numisargo

Ze sbírky mých kuriozit, typuju období 1750-1800, znalci zde prosím názor

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
http://img15.rajce.idnes.cz/d1502/11/11128/11128015_1213d4e543475e22c979832a62ad1e32/images/SAM_7980.jpg?ver=0

Olej, silně krakelovaný obraz, podpis nečitelný
« Poslední úpravu provedl(a) schindler v 19. 3. 2015, 12:21. »
Registrovaný uživatel
Jak nečitelný? Já tam vidím jasně Jos. Procházka ale obraz nevidím. :roll:
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Jak nečitelný? Já tam vidím jasně Jos. Procházka ale obraz nevidím. :roll:


Chápu jemnou ironii, ale na obraze je pastýřka ovcí a řeka.Nikoliv podpis Procházky.Asi mi dává moderátor najevo, že bych toho měl nechat, díky za upozornění.
Registrovaný uživatel
schindler napsal
...na obraze je pastýřka ovcí a řeka...

Teď už ano ;)
Registrovaný uživatel
Ok
Registrovaný uživatel
děkuji za odborné komentáře, plné opravdových postřehů a eventuáních, bohatých, poznatků a zkušeností zdejší odborné komunity, potažmo i zdvořilý nezájem o věci, kde je trochu třeba zapnout mozek a poštrachat se v obornějších servrech či literatuře.Spíše většině mužů zde jdou přízemní jízlivosti a trapné "podotky"... tak charakteristické pro hojně kdysi navštěvované forum na aukru.
Moderátor
Žádný obraz nevidím. Jak jste přišli na to, že to je pastýřka a nahá k tomu?
Registrovaný uživatel
schindler napsal
děkuji za odborné komentáře, plné opravdových postřehů a eventuáních, bohatých, poznatků a zkušeností zdejší odborné komunity, potažmo i zdvořilý nezájem o věci, kde je trochu třeba zapnout mozek a poštrachat se v obornějších servrech či literatuře.Spíše většině mužů zde jdou přízemní jízlivosti a trapné "podotky"... tak charakteristické pro hojně kdysi navštěvované forum na aukru.


Trochu trpezlivosti doporučujem , občas chvíľu potrvá pokiaľ dostanete relevantnú odpoveď .
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Žádný obraz nevidím. Jak jste přišli na to, že to je pastýřka a nahá k tomu?

schindler když nedostane do 24 hodin odpověď, fotku na odkazu smaže a napíše uštěpačnou poznámku ;)
Registrovaný uživatel
Wjem môže zmazať aj vlákno .
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Wjem môže zmazať aj vlákno .


A nejen tohle vlákno :roll:
Ty dotazy jsou podivné všechny, přiložené fotky mizerné, ze kterých znalec (ne pistolník, co střílí od boku) mnoho nepozná, navíc obrazy vesměs natolik nezajímavé, že jen těžko o nich něco napsat (a vzhledem k dikci zadavatele není asi ani moc všeobecné chuti), po chvilce i ty mizerné fotky smazány, takže zůstávají jenom ublížené výkřiky, navíc kopírované napříč "vybydlenými" tématy...
Prosím pana Wjema, ať to tady projde a trochu tady zamete.

Pane Schindlere, pokud sem chcete psát, tak dodržujte místní zvyklosti (a pravidla), nebo si založte něco svého jinde.
Registrovaný uživatel
Kolemjdouci napsal
grofik napsal
Wjem môže zmazať aj vlákno .


A nejen tohle vlákno :roll:
Ty dotazy jsou podivné všechny, přiložené fotky mizerné, ze kterých znalec (ne pistolník, co střílí od boku) mnoho nepozná, navíc obrazy vesměs natolik nezajímavé, že jen těžko o nich něco napsat (a vzhledem k dikci zadavatele není asi ani moc všeobecné chuti), po chvilce i ty mizerné fotky smazány, takže zůstávají jenom ublížené výkřiky, navíc kopírované napříč "vybydlenými" tématy...
Prosím pana Wjema, ať to tady projde a trochu tady zamete.

Pane Schindlere, pokud sem chcete psát, tak dodržujte místní zvyklosti (a pravidla), nebo si založte něco svého jinde.


Ale jděte, obrazy byly foceny jak ve světle denním tak umělém,a rozlišení naprosto jasné- na rozdíl od jiných.Ale to je věc názoru.


POKUD SE TÝKÁ OBRAZU PASTÝŘKY, JISTĚ JSEM VĚDĚL KDO JE AUTOR- JEN JSEM TESTOVAL, KDO ASPON NECO PLESKNE PRIBLIŽNĚ. ŠLO O MENŠÍ OBRAZ Norberta Grunda (1717–1767).
JAK BYSTE TO MOHLA POZNAT, KDYŽ ANI NEVÍTE KDO TO BYL.TAKŽE MLČENÍ POD OBRAZY BYLO SPÍŠE Z NEZNALOSTI A NEMĚLA JSTE CO ŘÍCI.TED MÁTE PLNOU PUSU HLOUPÝCH JÍZLIVOSTI. K VĚCI JSTE NEMĚLA CO ŘÍCI, PÁČ JSTE NA TO HLEDĚLA JAKO NA OTEVČENÁ VRATA DO STODOLY, KDYŽ SE BLÍŽÍ ŽNĚ.

A TÍM JSEM TADY SKONČIL ULIČNÍCI A NE ABYSTE SI VYMĚNOVALI BĚHEM MŠE SVATÉ ERÁRNÍ PRÁDLO ZA CHLEBA (Feldkurát Katz)
Registrovaný uživatel
schindler napsal
...A TÍM JSEM TADY SKONČIL ...

To je dobrá zpráva neb jsi hulvát :evil:
Registrovaný uživatel
Kdo je to Grund, vím asi líp než vy, pár jsem jich měla v ruce a dva z nich jsem kopírovala k diplomce před tolika lety, až z toho nemám radost- ale to jen tak na okraj, vy hulváte! Jinak tu na nás přestaňte křičet a už se buď začněte chovat normálně, nebo odtud zmizte, jak pořád slibujete.

Pokud tady přece jenom z nutkavého popudu zůstanete, tak laskavě nemažte ty odkazy, ať ta diskuze dává smysl a foťte ty obrazy LÍP! I když vám ta kvalita může připadat úžasná, vězte, že tomu tak není. Kdybyste se v tom vyznal aspoň trochu, viděl byste to sám. A taky byste vědel, že pokud se chcete o těch obrazech opravdu něco dozvědět, tak byste sem dával nejen celek, ale i detaily a rubovou stranu. A choval byste se jinak.

Nejsem si ale jistá, zda se tady vůbec najde někdo, kdo by měl chuť s vámi diskutovat.
Já to nejsem.
Registrovaný uživatel
Škoda preškoda Bill ešte nevymyslel možnosť cez Windows natiahnuť napr. ruku pre udelenie moderátorskej odmeny... :D
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Vážení, to nevíte, že s takto psychiatricky nemocným člověkem se nedá diskutovat, ten vyloženě vyhledává příležitost k napadání a urážení? Dokonce ani zablokování není řešení, jelikož za chvilku sem vleze pod jiným nickem a ještě s větším potěšením se tu bude ukájet? Věřte, že pouze úplná ignorace jeho příspěvků je jediné rozumné řešení. Ono ho to přestane uspokojovat a brzo si najde jiné oběti, které bohužel přistoupí na jeho hru.
Registrovaný uživatel
Jistě vím jedno " mít jich pár v ruce" je nemít po létech nic......čas je neúprosný a vím sám, co dokáže.Nicméně jste mohla aspoň zakontrovat, stářím, malbou, ....ale je to velmi těžké tam, kde člověk vidí fotku a většina z osazenstva jsou znalci obrázků na bankovkách.Tomu, že to nebylo foceno nikak zvláště se nedivte.I z důvodu osobních a i bezpečnostních, byť obrazy jsem nabyl řádně a státu zdanil.

Takže jistě budete ráda, když zmiznu, což se právě stalo
Registrovaný uživatel
kapka napsal
Vážení, to nevíte, že s takto psychiatricky nemocným člověkem se nedá diskutovat, ten vyloženě vyhledává příležitost k napadání a urážení? Dokonce ani zablokování není řešení, jelikož za chvilku sem vleze pod jiným nickem a ještě s větším potěšením se tu bude ukájet? Věřte, že pouze úplná ignorace jeho příspěvků je jediné rozumné řešení. Ono ho to přestane uspokojovat a brzo si najde jiné oběti, které bohužel přistoupí na jeho hru.



ještě jsem se neodhlásil, takže: jsi trapný
Registrovaný uživatel
Jsem tu dobře v šapitó?

Sákra, klaun už ukončil vystoupení. :'( :'(
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Jsem tu dobře v šapitó?

Sákra, klaun už ukončil vystoupení. :'( :'(


Být tebou, tak bych byl raději z tihy a vysekl se v pase a ptal se čím mě zaúkolujete milovaný pane J.Čulíku :-))), když jseš tam trpěnej jako křoví
Registrovaný uživatel
Was I never yet of your love greved,
Nor never shall while that my liff doeth last ;
But of hating myself that date is past,
And teeres continuell sore have me weried.
I will not yet in my grave be buried ;
Nor on my tombe, your name yfixed fast,
As cruell cause that did the sperit son haste
Ffrom thunhappy bonys, by great sighes sterred.
Then if an hert of amourous faith and will
May content you, withoute doyng greiff,
Please it you so to this to doo releiff
Yf, othr wise, ye seke for to fulfill
Your disdain : ye erre : and shall not as ye wene ;
And you yourself the cause thereof hath bene.
Registrovaný uživatel
Drogy? :mrgreen:

Vůbec nevim o čem točíš.
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Drogy? :mrgreen:

Vůbec nevim o čem točíš.


Jistě podobnost čistě náhodná:

Jan Paul | autor | Britské listy
www.blisty.cz/authors/82-jan-paul

www- blisty.cz -jan paul o falešných posudcích na obrazy
Registrovaný uživatel
méně chlastej laciné čučo a věnuj se malování a ne kecům o politice
Registrovaný uživatel
Natura okulos vestivi.....Si uetera fidei exempla et Dei gratiam testificantia et aedificationem hominis operantia propterea in litteris sunt digesta ut lectione eorum quasi repraesentatione rerum et Deus honoretur et homo confortetur, cur non et noua documenta aeque utrique causae conuenientia et digerantur? 2. uel quia proinde et haec uetera futura quandoque sunt et necessaria posteris, si in praesenti suo tempore minori deputantur auctoritati propter praesumptam uenerationem antiquitatis. 3. sed uiderint qui unam uirtutem Spiritus unius Sancti pro aetatibus iudicent temporum, cum maiora reputanda sunt nouitiora quaeque ut nouissimiora secundum exuperationem gratiae in ultima saeculi spatia decretam

tak je to hochu..... a jinak, dejte pokoj a je na vás dlabu

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Umění - obrazy » Ze sbírky mých kuriozit, typuju období 1750-1800, znalci zde prosím názor

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1