Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinám nevešlo » Zhodnoťte blog o mincích - www.czmince.cz

Vykupminci.cz
Numisargo

Zhodnoťte blog o mincích - www.czmince.cz

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
grofik napsal
:shock: To je ono :D zdravá výmena názorov. ;)

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :D :lol: :lol:
Registrovaný uživatel
Tak se nám z toho stal pěkny OffTopic, ale ještě jsem pořád neslyšel, co se komu nelíbí na blogu :)
Registrovaný uživatel
Máš to pěkné,v jednom článku dokonce probíráš moji aukci na aukru-jsem ražen.....
Pěkná je i grafika
_______________
"Tohle je rudej prapor mýho táty... a proti tomu já nemůžu nikdy jít!"
http://www.pitbull.webz.cz/
Registrovaný uživatel
hezká grafika :)
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
Honza22: kdo (co) ti prekladal ten clanek o Slikovskem tolaru? :shock:

uryvek:
"Lehce toned.Some lehké double-nápadný na lícové, s obvyklými slabost v centrech. S velkým trvajícím luster."
Moderátor
ze by automat :D

rihav napsal
Honza22: kdo (co) ti prekladal ten clanek o Slikovskem tolaru? :shock:

uryvek:
"Lehce toned.Some lehké double-nápadný na lícové, s obvyklými slabost v centrech. S velkým trvajícím luster."
Registrovaný uživatel
To mince.cz......pekné,pekné.. :)
Registrovaný uživatel
rihav napsal
Honza22: kdo (co) ti prekladal ten clanek o Slikovskem tolaru? :shock:

uryvek:
"Lehce toned.Some lehké double-nápadný na lícové, s obvyklými slabost v centrech. S velkým trvajícím luster."


Překládal to google ten překladač.
Moderátor
no mozna by to chtelo udelat korektury aby to melo trochu uroven

Honza22 napsal
rihav napsal
Honza22: kdo (co) ti prekladal ten clanek o Slikovskem tolaru? :shock:

uryvek:
"Lehce toned.Some lehké double-nápadný na lícové, s obvyklými slabost v centrech. S velkým trvajícím luster."


Překládal to google ten překladač.
Registrovaný uživatel
Vim, ze si tady z toho delam reklamni agenturu, ale pevne doufam, ze informace jsou releventni. Takze bych rad upozornil na prvni cast sveho clanku (http://www.czmince.cz/stranka-s-indexy-vyvoje-cen-v-numismatice/) o strance ktera zaznamenava vyvoj cen v numismatice, chtel bych se taky zeptat jestli tuhle stranku vsichni znate (ceskemince.cz) ?
Moderátor
Tak jsem si přečet ten tvůj článek a musím říct, že mě dost zaujal. Dokonce po tom, co jsem viděl ty grafy vývoje cen, tak mě tak napadlo, jestli by nebylo dobrý vložit peníze, coby investici, do proof mincí. Myslíte, že to má smysl ? Nevíte o nějaký stránce na toto téma (nějaký jsem prohlížel, ale asi mám moc slabý IQ, protože jsem to nějak nepobíral :) ) ? Přeci jen sbírám jen bankovky a mince, obvzvlášť pamětní, jsou pro mě španělská vesnice
Registrovaný uživatel
To: Šenfi - je potřeba k tomu mít i vztah, neboť jestli je to investice nebo ne, bude to vyžadovat opravdu hodně znalostí, i když to bude jen nějaké vymezé období a pokud k tomu nemáš vztah tak tě to nebude bavit.
Registrovaný uživatel
Ještě bych chtěl upozornin na svůj poslední příspěvek na blogu (http://www.czmince.cz/numismatika-v-ekonomickem-zpravodajstvi-ct24/), páč je zajímavé jak často se numismatika v televizi objevuje
Moderátor
czmince.cz napsal
To: Šenfi - je potřeba k tomu mít i vztah, neboť jestli je to investice nebo ne, bude to vyžadovat opravdu hodně znalostí, i když to bude jen nějaké vymezé období a pokud k tomu nemáš vztah tak tě to nebude bavit.


Tak se musím přiznat, že jsem si pár mincí, který mě něčím oslovily koupil a nějak mě to chytlo. Nevíš, prosím tě, o nějaké dobré literatuře o R-U mincích z období Ferdinanda V. a F. Josefa I. ;) ?
Celkem by mě to období zajímalo.
Registrovaný uživatel
Doporučuji pro začátek tohle:
http://aukro.cz/item424949289_mince_frantiska_josefa_1.html
http://infofila.cz/net/eshop/polozky.php?r1=4&r2=16
Registrovaný uživatel
šenfi napsal
Tak se musím přiznat, že jsem si pár mincí, který mě něčím oslovily koupil a nějak mě to chytlo. Nevíš, prosím tě, o nějaké dobré literatuře o R-U mincích z období Ferdinanda V. a F. Josefa I. ;) ?
Celkem by mě to období zajímalo.


Ahoj, tyto katalogy od pana Novotného také doporučuji. Bývají také na vypůjčení ve veřejných knihovnách, pokud by ti stačil starší ročník a vypůjčka na kratší dobu, či prezenčně. A když už koupit, tak za doporučenou maloobchodní cenu a bez přeplatku:) - mince FJI vyjdou na 220 Kč a Ferdinand na 150 Kč. Ušetříš třeba i koupí v kamenném obchodě. Pokud chceš aktuální katalog, počkej si do Vánoc, vyjde nový (FJI).
Moderátor
Oběma moc děkuju a je i nějaká literatura, třeba i starší, o micích z této doby ne ve smyslu katalogu?
Moderátor
chlapci, chlapci....prečo sa hádate, keď sa môžete biť... :roll: 8) :D
Registrovaný uživatel
šenfi napsal
Oběma moc děkuju a je i nějaká literatura, třeba i starší, o micích z této doby ne ve smyslu katalogu?


Je;napr Ecyklopedie České Numismatiky,alebo Slovenská; Peniaze V Naších Dejinách, a kopec iných. :roll:
Moderátor
Grofik, díky ;) . Ty Peniaze v našich dejinách mám už pár let a vůbec jsem si to neuvědomil
Registrovaný uživatel
šenfi;ešte si zožeň Encyklopédiu Českej numizmatiky a máš celkom slušného sprievodcu kde máš hľadať prípadne pokiaľ v budúcnosti budeš chcieť niečo doplniť hlavne z literatúry.
Registrovaný uživatel
Mám novou stránku numis.wgz.cz prosím vás o vaše názory.
Moderátor
Nevím.......možná je to jen mylnej pocit, ale zdá se mi, že ty články jsou okopírovaný z nějakýho blogu o kterým se tu nedávno psalo, ale neber si to špatně ;)
Registrovaný uživatel
Honza22 napsal
Mám novou stránku numis.wgz.cz prosím vás o vaše názory.


Ahoj, oranžovo-černo-bílý design je pěkný. Chtělo by to ale zpřehlednit levé menu - všechny položky vypadají stejně a nejsou příliš zarovnané. Na to, že máš tak rozsáhlé menu, je obsah jednotlivých kategorií příliš stručný (příliš málo informací) a reklama poskytovatele ti zabírá dvakrát větší prostor než články :)
Registrovaný uživatel
czmince.cz napsal
Tak se nám z toho stal pěkny OffTopic, ale ještě jsem pořád neslyšel, co se komu nelíbí na blogu :)


Se divíš? ;) Osobně tvým stránkám také nemám příliš co vytknout, mají pěkný design, jsou přehledné (díky mapě stránek) a podávají zajímavé informace. Jen maličkost: v pravém menu bych názvy kategorií odkazů (Rubriky, Stránky,...) odlišil od jednotlivých odkazů (Aukro, Investice, Novinky,...) třeba změnou barvy. Položka pravého menu se štítky je úmyslně tak "divoká", nebo se ti to pomíchalo? :)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 >

Sběratel.com » Co se jinám nevešlo » Zhodnoťte blog o mincích - www.czmince.cz

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1