Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o známkách » Zkušenosti s poštami

Vykupminci.cz
Numisargo

Zkušenosti s poštami

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
S odpovědí na maily je to ztracené.
Stalo se že nepřišla vůbec nebo za pár týdnů-kdy už to nebylo aktuální.
Už se ani o nějaké spojení nepokouším,a trpělivě čekám jak telátko Kopejtko.
Registrovaný uživatel
Přitom kdyby aspoň fungoval zákaznickej servis, kdyby mi někdo napsal mail, že se po zásilce podívá, abych věděl jak na tom jsem...

Nic..Mrtvej brouk. Zaplať a drž hubu..

Státní podnik posranej.
Moderátor
Paul: pokud chodis na postu, tak se optej tam, treba i vedouci/ho. Na osobni dotaz musi nejaka reakce byt.
Registrovaný uživatel
Jo, asi nic jinýho nezbejvá. Tam je zase problém, že toho moc nevědí, neuměj moc anglicky, třeba přepsat adresu nebo tak je problém na dvě hodiny když není česky.

Já už se tomu teď směju, to je jak povídky Šimka a Grossmana...
Po třech měsících putování zásilky a jejím záhadném zmizení, další tři měsíce čekat na vyřízení reklamace...to zarostu vousem už.
Moderátor
Celkem by mne zajímalo, jakou mají někteří představu o doručitelnosti podobných zásilek:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Pošta dosahuje ohromujících výkonů!!

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Také jedna perlička, doporučený dopis z ciziny vhozen do společné schránky, doma jsme přitom byli, navíc podle systému sledování zásilek je stále ještě na vyměňovácí poště v Praze. Co kdyby se teď reklamoval, že doručený nebyl?
Jen vypoteticky, osobně jsem rád, že je v mých rukách.
Registrovaný uživatel
Reklamuje odesílatel, on je zákazník, on platí za doručení. Asi by mu byla reklamace uznána, ve Vašem případě nejde prokázat řádné převzetí adresátem. Bohužel toto se stává. Zásilky z ciziny občas nevypadají jako naše doporučené zásilky, některé mají malé čárové kódy nebo jich je tam víc a vypadá to jako označení obálky čárovým kódem umožňující její prodej … a při třídění a i doručení se to přehlédne a doručí se to jako obyčejný dopis. Bohužel, stává se to. Na druhé straně ale potěší, že zásilka se cestou světem neztratí a nakonec si najde svého adresáta..ne?
Registrovaný uživatel
Doporučený dopis z ciziny. Pošta zásadně nezvoní a tentokrát se ani neobtěžovali hodit lístek do schránky, ani tu upomínku po 14 dnech. Když jsem podle čísla zásilky zjistil, že už je dávno na poště, šel jsem ji vyzvednout. Podle čísla zásilky ji nemohli najít. Nakonec pošťačka přinesla pytel! ;) Vysypala zásilky na zem a hledala moji zásilku.
To se pak nemůžeme divit, že 26 letý hošík si založí doručovací firmu a je z něj miliardář.
Registrovaný uživatel
Ve všech pádech je v tomto případě naprosto neprofesionální jednání ze strany zaměstnanců pošty! Doufám, že místo pichlavých poznámek zde v diskuzním fóru jste to řešil písemnou stížností na regionální ředitelství, s popsání všeho jako zde, abyste napomohl popsat a odstranit chybu, která vznikla a hlavně aby se to neopakovalo příště, aby se procesy nastavily tak, aby byly funkční i na vaší pobočce... To je jediná cesta k nápravě a věřte mi, že je učinná. Stesky na sociálních sítích nevedou k ničemu … ten Váš 26 letý hošík měl také obrovskou kliku, že nemusí mít nevýdělečnou pobočku se zaměstnanci v každé kyselé prd... jako to ukládá zákon poště u nás, že ho neřídí politici (každé 4 roky někdo jiný, bez vize a dlouhodobé strategie) nemusí se starat o tisíce jiných blbostí, které mu uloží stát a vedení (sčítání lidu, Czechpointy, nabídky losů a pojištění …) a může dělat jen to, pro co založil firmu. Přijímat a doručovat zásilky … ale to je na dlouhou diskusi a Vy určitě budete mít tisíce jiných historek, jak je ta naše pošta špatná … Přeji lepší zkušenosti v budoucnu s Vaší pobočkou ĆP.
Registrovaný uživatel
Chce to holt jen ty správné zaměstnance ;)

https://www.youtube.com/watch?v=mWPvM6tjUYc
Registrovaný uživatel
Stížnost budu posílat (nemají ani obálku A5), akorát jsem nevěděl kam. Tak děkuji za radu s regionálním ředitelstvím.
Otázka jaký to bude mít smysl.
Nemusí se starat o tisíce jiných blbostí, které mu uloží stát a vedení ( nabídky losů a pojištění). To je ono, dobře napsáno. Neustále se mění zaměstnanci, četl jsem že je vyhazují za nesplněné podeje těch blbostí. Tím se zhoršuje kvalita doručovacích služeb. Je to ze strany státu a manažerů pošty jenom neschopnost a nebo je to záměr? Zhoršit služby, výsledky a pak privatizovat?
Registrovaný uživatel
Managment pošty je absolutní dno....21. století a pošta nemá zákaznickej servis. Info linka nefunguje, maily a reklamace bez reakcí.
To se to hoduje, když nás stát dotuje...

Rozesmála mě "elektronická reklamace ztracený zásilky". Vyplnil jsem ji...před víc jak měsícem.. a? Nic :mrgreen:
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 31. 3. 2021, 9:47. »
Registrovaný uživatel
Proto jsem tady psal toho mladého, který za prodej části přepravní firmy dostal 5 miliard. Zákon zachování hmoty. Ty peníze někde poště chybí. Na platech managementu pošty ne.
Registrovaný uživatel
No koukám že zdražovali zase. Tak se pokoušej takhle o zisk..jenže kdyby to takhle fungovalo..

Přitom by stačilo komunikovat se zákazníkem, to je základ...
Registrovaný uživatel
V Treblince byl rozkaz šetřit zapracované lidi. A pošta je zlikvidovala. ;)
Registrovaný uživatel
Na druhou stranu ať se jen nenadává, musím pochválit všechny pracovnice naší pošty na přepážkách, vždy vstřícné a milé. Rozvoz a doručování zajišťuje okresní, tam jak kdy, bohužel každou chvíli jede někdo jiný, asi to také není žádný med.
Registrovaný uživatel
Já nenadávám. Jen mám větší starost o prosperitu pošty než manažeři, kteří berou stovky tisíc.
Moderátor
opal napsal
Proto jsem tady psal toho mladého, který za prodej části přepravní firmy dostal 5 miliard. Zákon zachování hmoty. Ty peníze někde poště chybí. Na platech managementu pošty ne.

Tihleti soukromníci ... když nestíhají, nebo se jim nechce, co udělají? Předají zásilky poště.
Moderátor
Slovenská pošta si nechá zaplatiť službu, ktorú nevykoná:

https://spravy.rtvs.sk/2021/04/slovenska-posta-berie-peniaze-aj-za-sluzbu-ktoru-neurobi/?fbclid=IwAR1UpcJf-EKkvgNzvrPkb_Qx7tAwE0t7VDlqeb8VC2B_OR5_rS4Gd6BloLA

Takže neoplatí sa platiť za doporučený list, nakoľko neoznamujú to adresátovi, a ani si nenechávajú potvrdiť prevzatie.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
No právě, nejen slovenská...
Zásilkovna kvůli tomu vypověděla smlouvu české poště. Já ty služby potřebuji, tak můžu jenom napsat stížnost a přijde odpověď, že nic neporušili.
Registrovaný uživatel
no takže zbývá jen posílat přes soukromé dopravce a trpělivě čekat na úplný kolaps pošty

jen tak mimochodem, francouzská pošta mi poslala pojištěný dopis přes DPD a měl jsem ho za tři dny.

vyměňovací poště Praha by to určitě trvalo deset dní to poslat dál.
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
« Poslední úpravu provedl(a) vlad_dracul1989 v 4. 4. 2021, 17:06. »
Registrovaný uživatel
13.3 podle vyhledávače byl doporučený dopis převzat vyměňovací poštou a 17.3 odeslán do centrály pošty Malešice, která však o tom nemá záznam. Nezbylo mě, než kontaktovat prodejce, aby zásilku reklamoval. Děsí mě ale ten bordel, že ani podle sledovačky není pošta schopná sama dohledat, kde dopis ztratila, nebo byl zcizen.
Moderátor
A až pošta zkolabuje tak ti soukromníci budou nahraní.

A vona pošta časem zkolabuje. Nejvyšší management na tom intenzivně pracuje!
Moderátor
Zadní strana je úplně prázdná - jeden nechápe, jak to mohli na poště přijmout, ale nepochybně se nejedná o filatelistickou záležitost! Zajímavý je i posunutý tisk Apostu.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... > »

Sběratel.com » Pokec o známkách » Zkušenosti s poštami

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1