Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o známkách » Zkušenosti s poštami

Vykupminci.cz
Numisargo

Zkušenosti s poštami

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Je to příšerný Moloch...zřejmě plný retardů.
Třeba tahle zásilka z Holandska,která dorazila před týdnem v pátek večer do Prahy.
Okamžitě odeslána zpět odesílateli.
Když jsem v nejbližším termínu tj.v pondělí ráno volal na ZL oč jde,bylo mi řečeno že kvůli nečitelně napsané dodací adrese.
Ihned jsem kontaktoval prodejce..ten mi uraženě zaslal foto odeslané zásilky.
Adresa naprosto čitelná-jak jméno tak ulice a číslo domu...
Ted leží bůhvíkde,protože prodejce se dušuje že ji stále nemá. :evil:

https://www.internationalparceltracking.com/Main.aspx#/track/VN053053243NL/CZ/69201

Pár týdnů zpět mi zase odmítli na poště vydat zásilku od německé firmy..nějaký veleblb tam přidal poznámku že zásilku nelze vydat příjemci,protože nejsou uhrazeny celní poplatky...(z Německa!!!)
Ani na poště nevěděli co s tím...nakonec jsem si ji po x telefonátech vydupal.
Moderátor
Tak víš jak. Na poště je trend, to vymyslel management, že stálí špatně placení zaměstnanci se nahradí ještě hůř placenými brigádníky, že management tak bude mít vyšší příjmy. Tož sa nediv. Když vyučenýho zedníka nahradíš trdlem z ulice, jak to asi dopadne?
Registrovaný uživatel
Jo,jo-vím.
Na poště stále nové tváře...a taková mne čekala i dnes za přepážkou.

Odesílal jsem 6 cenných psaní,jedno z toho na Slovensko...pojištěno na 14.000...tuzemský zbytek v rozmezí 4-12.000
Sečetla mi to celkem na 950 kč(za slovenskou mi naúčtovala 591

Kč).....proti čemuž jsem se tedy ohradil.
Chvíli něco probírala s kolegyní,pak sjela všechny zásilky znova...a řekla si o rovných 400 méně.
Chci věřit že šlo jen o omyl.
Registrovaný uživatel
Posílám poštu do Anglie, a kouká na mě tlustý týpek, který je tam první den a školí ho holčina, která je tam možná druhý týden. Takže brzy se připojila třetí osoba, skutečná pošťačka, a po 20 minutách hotov jeden doporučený dopis :)
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Moderátor
Jo, pracák nám poslal jednoho - měl si poštu na dané ulici rozdělit na lichá a sudá čísla: "A jedenáct je sudá nebo lichá?" No a takový budou budoucnost pošty a vůbec tohoto státu.
Registrovaný uživatel
Blahoslavení chudí duchem..
Amen
Moderátor
https://echo24.cz/a/SVxWC/skopecek-z-ods-kritizoval-situaci-na-poste-chcete-ji-privatizovat-a-vladnout-s-ano-vmetl-mu-hamacek
Moderátor
Když si vezmete, že taková UniCredit posílá D+1 rekomando za ohromujících 39,70 Kč (plebs a filatelisté to mají za 59 Kč) a teď, protože to je D+1, by se mělo za takovou směšnou sumu s tím plahočit na opačné konec dědiny, tak se to určitě vyplatí! A to přitom management tvrdí, že těch 52 (D+n) či 59 (D+1) jsou v podstatě na hranici únosnosti. Ten rozdíl mi přijde ohromující a určitě někde hluboko pod náklady. Tedy pokud je pravda, že 52 (59) je na hranici ekonomiky a není to naopak silně předraženo.
Moderátor
Tohle se doručuje blbě. A ani to není kam vrátit (a protože to bylo blbě zalepený, jestli vůbec, tak víme, že uvnitř je parte a na něm: "Laďa, Karel, Fanča / zarmoucená rodina".

A proto na vás apeluju: PIŠTE ADRESY POŘÁDNĚ, CELÉ!! A optimálně i zpáteční adresu.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zaměstnanci pošty 3 dny stávkovali a nikdo si toho nevšiml :shock:
O čem to vypovídá? :roll:
Registrovaný uživatel
Vypovídá to o neschopnostech zbytečně mnoha poštovních odborářských organizací domluvit něco pořádného a o obavách stávajících zaměstnanců postavit se managementu, který nerozumí tomu, co řídí... nic víc, nic míň...
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Zaměstnanci pošty 3 dny stávkovali a nikdo si toho nevšiml :shock:
O čem to vypovídá? :roll:


Už mi je jasné prečo cenný list do Čiech išiel týždeň. 😳😅
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Prevzeti CP se uz nepodepisuje? Jak posta dokaze, ze dorucila?
Registrovaný uživatel
ČP stále spokojenost.
Zásilka přes DHL odeslána 17.9. z USA a 8.10. přišla do Prahy. Je to malá zásilka v hodnotě 1 400,-.
Nechci sem politickou diskuzi.
https://www.e15.cz/volby/volby-do-snemovny/privatizujme-cast-ceske-posty-i-drah-rika-kandidat-na-ministra-financi-zbynek-stanjura-1383166
Moderátor
numismat napsal
Prevzeti CP se uz nepodepisuje? Jak posta dokaze, ze dorucila?

Dalsi cenne psani jsem prevzal vcera, podpis pry neni treba (asi mi důvěřují?)
Registrovaný uživatel
numismat napsal
numismat napsal
Prevzeti CP se uz nepodepisuje? Jak posta dokaze, ze dorucila?

Dalsi cenne psani jsem prevzal vcera, podpis pry neni treba (asi mi důvěřují?)


Samozřejmě se předání zapsané zásilky (a CPS mezi ně patří) musí potvrdit podpisem od příjemce! Doručovatel si sice ušetří pár desítek vteřin, že Vás tam pak "dopodpodškrábne", ale zadělává si na obrovský problém... znáte to... "tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se z lesa ozývá" :shock:
Registrovaný uživatel
Nikto nič nechce podpisovať DHL, In-Time , Poštový kuriér, Fedex - všetko
drahé veci .
DHL-Intime nedávno cez víkend nájdená pohodená obálka na schodoch po 2 dňoch s 3ks Au - som sa vytočil. :evil: :evil: :evil:
Nikto nepíše SMS , nevolá , volal iba FEDEX ale poštovné bolo 55 EUR .
Je otázkou času kedy bude prúser , najlepšie je na tom obyčajná pošta cenný list- cenné psaní ...
Keby som si nedával notifikáciu cez mail iste by sa už niečo stratilo .
« Poslední úpravu provedl(a) Medo v 14. 10. 2021, 13:03. »
Moderátor
medo napsal
Nikto nič nechce podpisovať DHL, In-Time , Poštový kuriér, Fedex - všetko
drahé veci .
DHL-Intime nedávno cez víkend nájdená pohodená obálka na schodoch po 2 dňoch s 3ks Au - som sa vytočil. :evil: :evil: :evil:
Nikto nepíše SMS , nevolá , volal iba FEDEX ale poštovné bolo 55 EUR .
Je otázkou času kedy bude prúser , najlepšie je na tom obyčajná pošta cenný list- cenné psaní ...
Keby som si nedával notifikáciu cez mail iste by sa už niečo stratilo .

Ceska posta mi pise SMS a vola tesne pred prijezdem, kdyz je na cennem psani muj telefon. Ale hlavne mi to ted dodaji domu, driv jen hodili listek do schranky a pro vse jsem si musel chodit na postu.
Registrovaný uživatel
medo napsal
Nikto nič nechce podpisovať DHL, In-Time , Poštový kuriér, Fedex - všetko
drahé veci .
DHL-Intime nedávno cez víkend nájdená pohodená obálka na schodoch po 2 dňoch s 3ks Au - som sa vytočil. :evil: :evil: :evil:
Nikto nepíše SMS , nevolá , volal iba FEDEX ale poštovné bolo 55 EUR .
Je otázkou času kedy bude prúser , najlepšie je na tom obyčajná pošta cenný list- cenné psaní ...
Keby som si nedával notifikáciu cez mail iste by sa už niečo stratilo .


To jsou holt ti agenturní pracovníci, najímají je firmy i s auty na chvilku, než ti pracovníci pochopí, že za pár kaček doslova otročí a odejdou... bohužel tímto směrem spěje dnes i ČP a je to škoda... když pominu facebookove výkřiky pár bláznů, s doručováním ČP jsem zatím problém neměl...tedy pokud jsem toleroval že jsem si musel pro zásilky na pobočku pošty... :D
Registrovaný uživatel
:o
numismat napsal
medo napsal
Nikto nič nechce podpisovať DHL, In-Time , Poštový kuriér, Fedex - všetko
drahé veci .
DHL-Intime nedávno cez víkend nájdená pohodená obálka na schodoch po 2 dňoch s 3ks Au - som sa vytočil. :evil: :evil: :evil:
Nikto nepíše SMS , nevolá , volal iba FEDEX ale poštovné bolo 55 EUR .
Je otázkou času kedy bude prúser , najlepšie je na tom obyčajná pošta cenný list- cenné psaní ...
Keby som si nedával notifikáciu cez mail iste by sa už niečo stratilo .

Ceska posta mi pise SMS a vola tesne pred prijezdem, kdyz je na cennem psani muj telefon. Ale hlavne mi to ted dodaji domu, driv jen hodili listek do schranky a pro vse jsem si musel chodit na postu.


Hele, až příště vám ten člověk bude zase doručovat CPS, řekněte mu ať neriskuje, že ten VÁŠ(!) podpis, tam na tom displeji musí být...
Moderátor
Podpis na displeji je jak muří noha od analfabeta!
Registrovaný uživatel
S poštou to súvisí. Ukradol som z iného vlákna. :)
https://www.youtube.com/watch?v=J_rdlRjwQSk
-s-
Moderátor
https://www.muzivcesku.cz/americka-posta-nespecifikovala-podminky-co-lze-zaslat-balikem-nekolik-rodicu-tak-poslalo-sve-vlastni-deti/
Taky jsem někdy uvažoval nad tím, že bych se někam odeslal ...
Moderátor
https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/posta-mlzi-zda-dorovnala-platy-pracovnikum-v-regionech-s-ust/r~cbf62600485411ec9106ac1f6b220ee8/
Ženské chtějí za stejnou práci stejný plat (podotýkám STEJNOU), ale v Praze a v Olomouci (i jinde) to může být jinak? Je v Praze kilo těžší? A, bráno do důsledků, proč by teda nemohlo být poslání dopisu z Prahy dražší než z Horní Lhoty?
Moderátor
Pavel_III napsal
https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/posta-mlzi-zda-dorovnala-platy-pracovnikum-v-regionech-s-ust/r~cbf62600485411ec9106ac1f6b220ee8/
Ženské chtějí za stejnou práci stejný plat (podotýkám STEJNOU), ale v Praze a v Olomouci (i jinde) to může být jinak? Je v Praze kilo těžší? A, bráno do důsledků, proč by teda nemohlo být poslání dopisu z Prahy dražší než z Horní Lhoty?

Ano, podle zakoniku prace by meli mit oba ridici stejny plat (a totez plati i pro vsechny ostatni pracovni pozice u Ceske posty).
Posta ma tedy 2 moznosti:
1. Dorovnat platy na prazske za cenu obrovskych nakladu a zvyseni celkove ztraty.
2. Zprumerovat platy pri zachovani celkovych nakladu, ale pak v Praze v podstate prestane fungovat, protoze nesezene lidi.
Co radis?
Neni nakonec chyba uz v tom zakoniku prace, kterym se rozhodnuti soudu ridi?

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... > »

Sběratel.com » Pokec o známkách » Zkušenosti s poštami

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1