Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o známkách » Zkušenosti s poštami

Vykupminci.cz
Numisargo

Zkušenosti s poštami

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
5.5.2022 Dodání zásilky. 66490
5.5.2022 Doručování zásilky. 66490
5.5.2022 Příprava zásilky k doručení. 66490
4.5.2022 Převzetí zásilky vyměňovací poštou. 22000 specializovaný útvar vyměňovací pošta Praha 120
4.5.2022 Odeslání zásilky do České republiky.
3.5.2022 Podání zásilky Francie
Doporučený dopis z Prahy 4-6 dní
Moderátor
Vzácný filmový záznam z provozu prvorepublikové pošty:
https://www.youtube.com/watch?v=rV73MLTfYew&ab_channel=filmexporthomevideo
Moderátor
Právě jsem zaslechl, že Knap, generální škoditel České pošty, se kamarádil s jedním z těch pražských mafiánů, takže pošta bude mít nového šéfa!!
No, i kdyby už Knap žádný podobně výnosné flek nenašel, má jistě dost naspořeno a může odejít na nezasloužený odpočinek.
Moderátor
V unoru pan reditel vysvetloval schuzku takto:

„Je to tak vždy po volbách, kdy se vše přenastavuje, všichni se snaží se všemi potkat,“ vysvětluje šéf státní firmy své setkání s mužem, jehož minimálně v minulosti pojily úzké vztahy s Radovanem Krejčířem.

Schůzka podle sdělení samotného ředitele Knapa patřila k těm, kde „se zjišťuje, jak se přenastavují špagáty moci a vlivu“. „V tom se každý snaží zorientovat,“ říká generální ředitel.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-kauzy-sef-posty-se-sesel-se-spolupracovnikem-krejcire-spagaty-moci-vysvetlil-187103
Moderátor
Včera jsem trošku umřel.
Management vymýšlí pičoviny (modré, žluté barvičky, ...), ale aby udělal něco pro své zaměstnance, třeba aby v cimře nebylo 33°C, to je ani nenapadne.
Moderátor
Pražští pošťáci (1966)
https://www.youtube.com/watch?v=hESUhzgqRTk&ab_channel=%C5%A0edes%C3%A1t%C3%A1l%C3%A9ta

Propagační film o zavádění PSČ (1973)
https://www.youtube.com/watch?v=a0xaWcJUQ2A&ab_channel=%C5%A0edes%C3%A1t%C3%A1l%C3%A9ta

Su zvědavé, jestli nové management napadne změnit PSČ - třeba podle japonského vzoru, protože ten současný je přece nemoderní (jako všechno co je zapotřebí rozbít, aby se ukázalo, že nový management něco dělá).
Moderátor
Dneska to bylo fakt hustý y výživný a zétra to bude ještě horší ...
Moderátor
Poslední dobou je to na poště na umřití ...
Moderátor
https://www.novinky.cz/krimi/clanek/pes-potrhal-nohu-postacce-seniorka-jde-k-soudu-40404336
Moderátor
Počasí, že by akorát pošťáka vyhnal. Ano, venku je to na zdechnutí a fakt se to nedá. Kór když se chce za kratší dobu 2-3× tolik práce. (Ovšem ty co nezvoní nebo nečekají to mají odbyto rychleji.)

Ale k věci - takovéto číslo rekomanda fakt zaujalo. To se opravdu nevidí:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Zkušenosti s poštou?

To není pošta, to jsou galeje! A hůř placené.
Registrovaný uživatel
...já mám zkušenosti dobrý,máme krásnou mladou doručovatelku...já nemám problém ;) :D :D
Registrovaný uživatel
Zpráva z tisku:
Pokud zákazníci České pošty posílají v těchto dnech zásilky do Velké Británie, měli by počítat s případnou delší dobou jejich dodání kvůli sérii stávek zaměstnanců společnosti Royal Mail. Ty budou podle dostupných informací probíhat 26. a 31. srpna a 8. a 9. září.

Tak to já jen, až zase bude někdo nadávat na Českou poštu, že jí to dlouho do té Anglie (nebo z Anglie) trvá ... ;)
Registrovaný uživatel
Já bych se rád dožil nějaké pořádné stávky zaměstnanců České pošty.

Já bych tu práci s lidmi za ty prachy dělat nechtěl.
Moderátor
Jo, taková měsíční stávka ... už se těším jak si to exekutoři a soudy budou doručovat osobně!
Moderátor
Otroci ve Starém Římě se měli líp, jak doručovatelé u České pošty ...
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Otroci ve Starém Římě se měli líp, jak doručovatelé u České pošty ...

Nechceš si své osobní problémy řešit jinak, než příspěvky do tohoto vlákna?
Pokud Tě Tvá práce štve tak ji změň. Pokud si chceš pouze stěžovat, jsou vhodnější místa.
Moderátor
Vím, proč jsem to napsal.
A je fakt, že poslední dobou je to o tom vůbec přežít.
Registrovaný uživatel
Chválím pracovníka ČP v Č.Budějovicích v OC Globus. Na mou prosbu o vyfrankování známkami R dopisu do Německa ochotně vyhověl. Za mne 1*. Zkušenost dobrá. Naše doručovatelka co jezdí na naši samotu také bezva, jen ji občas tahám v zimě , je to k nám do kopce :-)
Registrovaný uživatel
rst napsal
Zkušenosti špatné. Nakoupil jsem v Rakousku - Frühwald. Minci odeslal na jinou adresu a tam se ztratila. Česká Pošla po dlouhých tahanicích uznala pochybení, ale Frühwald odmítl řešit reklamaci v Rakousku (údajně zásilku nepojistil). Peníze odmítá vrátit. Probíhá soud v Rakousku, dělá obstrukce, zpochybňuje plné moci advokátům ... Už se to vleče 2 roky.

Ako sa to vyvýja ďalej? Frühwald je šetrný chlapík. Aj mne zaslal cennú mincu obyčajnou zásielkou v kartónovej obálke. Keď som to dostal do ruky, tak ma oblial studený pot.. :twisted: Ale je možné, že má pre zásielky podpísanú zmluvu priamo s poisťovňou, tak ako iní obchodníci v Rakúsku.
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Pavel III - Kukni aké problémy s poštami a poštármi riešia v USA v štáte Massachusetts... TU ;)
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
rst napsal
Zkušenosti špatné. Nakoupil jsem v Rakousku - Frühwald. Minci odeslal na jinou adresu a tam se ztratila. Česká Pošla po dlouhých tahanicích uznala pochybení, ale Frühwald odmítl řešit reklamaci v Rakousku (údajně zásilku nepojistil). Peníze odmítá vrátit. Probíhá soud v Rakousku, dělá obstrukce, zpochybňuje plné moci advokátům ... Už se to vleče 2 roky.

Ako sa to vyvýja ďalej? Frühwald je šetrný chlapík. Aj mne zaslal cennú mincu obyčajnou zásielkou v kartónovej obálke. Keď som to dostal do ruky, tak ma oblial studený pot.. :twisted: Ale je možné, že má pre zásielky podpísanú zmluvu priamo s poisťovňou, tak ako iní obchodníci v Rakúsku.

Soud prvního stupně jsem vyhrál.
Frühwald se odvolal, měl několik námitek. Odvolací soud vyhověl jediné, že mají být vyslechnuti svědci.
Spor se vrátil k soudu prvního stupně, ten vyslechl svědky a potvrdil původní rozsudek, že má vrátit peníze za minci, náklady řízení a úroky.
Peníze za minci vrátil v červenci s tím, že do 31.7.2022 doplatí zbytek.
To už nezaplatil, takže byl podán návrh na exekuci.
Registrovaný uživatel
Hezky. Tak se to má dělat. Kolik času to zabralo? Mě posledně skoro 3 roky...
Registrovaný uživatel
Minci jsem vydražil 8.2.2019, takže 3,5 roku a ještě není hotovo.
U Tebe probíhal soud kde?
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
Hezky. Tak se to má dělat. Kolik času to zabralo? Mě posledně skoro 3 roky



Obchodník konečně tě vidím jak reaguješ na sběratelské záležitostí.👍..snad to nebude dočasně a jen na základě mých reakcí
« Poslední úpravu provedl(a) barbar v 13. 9. 2022, 9:20. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... > »

Sběratel.com » Pokec o známkách » Zkušenosti s poštami

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1