Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinám nevešlo » zkušenosti se zlataky.cz

Vykupminci.cz
Numisargo

zkušenosti se zlataky.cz

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím,
hledal jsem vlákno kde by se alespoň trochu recenzoval tento obchod. Aktuálnější než osm let jsem nenašel. Na Heurece je spoustu názorů - chtěl bych však znát zkušenosti a názory odsud.
Jde mi především o nákup investičního stříbra/zlata. Ovšem jsem zvědav na jakékoli zkušenosti.
Díky.
Registrovaný uživatel
Tady asi nikdo investiční Ag/Au nenakupuje. Jestli vám jde o nákup investičních mincí, tak si porovnejte ceny prodejce a např. Aukra a nebo přímou výrobce v Rakousku. Než se do něčeho takového pustíte, poraďte se či chvíli sledujte a porovnávejte. Nepřeplácejte.
Registrovaný uživatel
ak uz mas neodolatelne nutkanie ist do toho,
tu mas link priamo na viedensku mincovnu.

https://www.muenzeoesterreich.at/eng/Filter/View/?bereich=Anlegen&produkt=true&kategorie=_kategorie_Gold_kategorie_Gold_muenzen_kategorie_Gold_muenzen_dukaten;_kategorie_Gold_kategorie_Gold_muenzen_kategorie_Gold_muenzen_gulden;_kategorie_Gold_kategorie_Gold_muenzen_kategorie_Gold_muenzen_kronen&sort=preis&order=asc
_______________
Registrovaný uživatel
Koukam, ze prodavaji inv. mince asi o 10% vice nez je cena zlata dnes. Problem je, ze cena zlata je ted skoro nejvyse, co kdy byla (jen pred par lety byla jeste o trochu vic). Ale tech +10% je uz dost. Takze si nejsem jisty, zda bych ted zlato nakupoval. Pomalu zacne i sezona tezby zlata v USA a Kanade.
Registrovaný uživatel
Neříkám, že budu nakupovat právě nyní ale nutkání tu je, tak mě zajímal temto obchod.
Díky za link (y)
Registrovaný uživatel
Zlato
Zkuste popřemýšlet, co je to vlastně logicky vzato "cena zlata". Cena je (z definice) "hodnota vyjádřená v penězích".
A co je to "cena peněz"? Vyjádření jejich hodnoty v čem? Ve zlatě? :-)
Je na krátké zamyšlení třeba toto:
https://www.youtube.com/watch?v=lArYJCp02k4.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Co se jinám nevešlo » zkušenosti se zlataky.cz

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1