Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Specializace, DV, VV » Zkusmý tisk a tisková vada?

Vykupminci.cz
Numisargo

Zkusmý tisk a tisková vada?

Moderátoři: ikanek, Jaromir, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím, může mi někdo poradit, podle čeho ohodnotit tyto věci a hlavně "jak" zařadit ten "rádoby" zkusmý tisk? Koupil jsme to za pár korun, ty ceny na tom napsané neplatí. Prohlédl jsem veškerou literaturu, co k tomu mám, ale nikde jsem to nenašel.
Jedna je údajně zkusmý tisk a dvě jsou nějaké tiskové vady - viditelně tam chybí část loga, vlevo od těch "kruhů je protlačená holubice s obálkou v zobáku, vpravo je stylizovaná známka s nějakým protlačeným textem, který nelze přečíst, ale je tam rok 1977. Podle mne přítisk k nějaké výstavě? Předem díky všem. Sorry za opět převrácené fotky, ať jsem je v PC natáčel jak chtěl, tak sem se vždy vložily vzhůru nohama...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zdravím tady pomůže objasnit tisk exponát z exponetu Jaroslava Klímy - Jihočeské filatelistické výstavy konkrétně rám č.10
Registrovaný uživatel
Temafila Sezimovo Ústí 1977 - super, tak už vím, k čemu byl ten přítisk. Teď už jen co je ta jednobarevná dopisnice. tu jsem taky nikde nenašel. Každopadně díky JISI!
Moderátor
Jednobarevná může být buď zkusmý tisk, nebo chybotisk. Nevím, jestli to lze rozlišit.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Specializace, DV, VV » Zkusmý tisk a tisková vada?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1