Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Zajímavosti » zlaté mince

Vykupminci.cz
Numisargo

zlaté mince

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Páni prečo?drak sa potešil nákupom mince :) a predal ďalej. :mrgreen: potešil ďalšieho zberateľa. :mrgreen: Mince je obehový tovar? :twisted:
Registrovaný uživatel
ano potěšil jsem dalšího a proč né vždyť radost patří všem
Moderátor
jasne nemam nic proti,nemyslel sem to s tim spekulantem uplne vazne.Ja taky sem tam kupuju mince mimo oblast kterou sbiram a mam je vylozene na "kseft"...... ale vetsinou kdyz neco vydelam doplnim za to svoji sbirecku.
Moderátor
No, já v proofkách sbírám český dvoustovky. A jsem rád, jak jdou hezky nahoru. A to nejenom na Aukru. Ty bych samozřejmě neprodal.

Zlatý bych spíš kupoval na kšeftařinu, tedy alespoň teď, co lidi blázněj. Nedokážu pochopit, proč tak vyváděj. Ceny zlatých mincí stoupaj totálně nelogicky. Před nedávnem jsem prodal Kačinu. Přišla mi omylem, tak jsem ji zaplatil a nechal si ji. No a když jsem viděl to šílenství na Aukru, tak bych byl pěkná trubka, kdybych ji neprodal.
Nejsem příznivcem nakupování mincí na kšeft, ale pravdou je, že jsem si za ni přivezl 8 knížek o numismatice, asi 20 nových mincí, podíval se na Sběratele, setkal s Archym a zaplatil mimořádně tři splátky hypotéky. :mrgreen:

No uznej. Nekup to.
Moderátor
jak pise pavelgregor ceny zlatych(i nekterych stribrnych) stoupaji totalne nelogicky.Podobne divny narust cen v evrope je uz jen u malych statu(Monaco,Vatikan,SanMarino)coz chapu.
Tak je asi dobre toho trosku vyuzit(zneuzit) nemusi to totiz trvat vecne.
Staci aby mincovna u nas zvedla naklad(nevim jestli sou dana nejaka maxima pres ktera nelze jit) a je razem po vysokych cenach na aukru.Staci se podivat treba do sousednich eu statu kde se Ag pametnich razi
v bj statisice az miliony v proof par set tisic a zlatych nekolik desitek tisic,takze neni problem koupit i nekolik let stare pametni v mincovne stale za stejnou cenu.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Zajímavosti » zlaté mince

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1