Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Zajímavosti » zlaté mince

Vykupminci.cz
Numisargo

zlaté mince

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den velice vás tímto zdravím a chtěl bych se zeptat na váš nazor ohledně cen zlatých mincí co se teď prodávají na aukru , co říkáte na pokles cen mincí PROOF ? a vzestup cen mincí běžné kvality ?
Registrovaný uživatel
to drak:domnievam sa cená mincí proof bola už za hranicou cenovej únosnosti aj tržnej záujemci čo chceli uložiť peniaze sú uspokojený."Bežné mince" sa väčšina nenakupujú za vyšiu cenu ako je katalógová niekedy nepresahujú ani polovicu ceny katalógovej. ;)Berem na zreteľ aj strieborné mince výbornej kvality. :?
« Poslední úpravu provedl(a) grofik v 26. 9. 2007, 12:06. »
Registrovaný uživatel
já jsem tedy zvědav kde se až vyšplhají ceny mincí jako je například vodní mlýn ve slupi a dalších po ní nsledující .
Registrovaný uživatel
neviem nerád by som mútil zbytočne vodu,ale niektorý predajci ešte poriadne nezverejnia aukciu a už tam je "príhoz".Je celkom možné,že to je môj subjektívny názor nemám zasa toľko času na štatistiku,ale niektoré príhozy sú každý týždeň tie isté na rovnaký druh mince a tým istým kupujúcim,žeby chcel rovnakú mincu kúpiť aj pre dedka,babku,suseda neviem?To by chcelo mať dva tri mesiace čas,potom sa dá viac kvalifikovane odpovedať cena a "umelá cena". :roll:
Administrátor
grofik kapnul jsi presne do cerneho. To,ze se tam deje neco nekaleho s kolegama zde sledujeme jiz dlouhou dobu. Presne takove prihozy jsou jasne volavky dle meho nazoru. A jeste se daji poznat, ze maji vetsinou nulte hodnoceni.
Moderátor
no a ohledne vzestupu cen bj na aukru staci parkrat napsat ze byl nizky naklad coz je fakt.A borci najednou zjistej ze proof bylo "moc" ale bj je malo tak je treba je koupit....a ceny stoupaji
Registrovaný uživatel
Aukráci jsou strašně konzumní nakupující... když se to dobře odprezentuje, prodá se tam i slepému kolo. Ale o tom už tu byla řeč hodněkrát.
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
ja som to jednoducho vyriesil tak, ze pamatne mince nezbieram
Moderátor
ja to tak jednoduche nemam,protoze sbiram pouze pametni a sady obeznych

roland22 napsal
ja som to jednoducho vyriesil tak, ze pamatne mince nezbieram
Registrovaný uživatel
roland22 napsal
ja som to jednoducho vyriesil tak, ze pamatne mince nezbieram


To je pěkné řešení :lol:
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
to admin:práve,že už nie ono postupom času sú aj vyššie bodové bodnotenia,občas kúpa za kačku.Tak na prvý pohľad je všetko košér!!!
Robbie:to nie je Aukrom konzumná spoločnosť nastupuje aj u nás,no sprepáčením za výraz naša konzumka sú ešte "neokrôchané prasce". :|
Zákon Biblie a Genetiky má zhodu,žial.Preto všetci špičkový genetici sú hlboko veriaci ľudia.To je už o niečom inom. :twisted:
Registrovaný uživatel
podla mna pamatne mince sluzia len na tahanie penazi zo zberatelov.. ked na aukre pozeram tie ceny a predstavim si kolko by za to mohlo byt krasnych toliarov zo 17-18 storocia, tak ma ide trafit slak
Registrovaný uživatel
Nooooooo na druhej strane pametné mince dobrá investícia. ;) Taká Mariška atď. ;)
Registrovaný uživatel
ani by som nepovedal, mozno teraz, ale keby nastala nejaka naozaj krizova situacia ako napr vojna, pochybujem ze za taku mincu dostane niekto viac ako je hodnota draheho kovu v nej
Moderátor
pokud by nastala az tak krizova situace tak myslim ze je jedno co sbiras.
Mimochodem ja nakupuju pametni primo z mincovny takze cenu mam vzdy predem danou.To za kolik se potom prodava na aukru me sice zajimat nemusi,ale dela mi to radost respektive raduji se moje mince jak krasne stoupaji na cene. :twisted:

roland22 napsal
ani by som nepovedal, mozno teraz, ale keby nastala nejaka naozaj krizova situacia ako napr vojna, pochybujem ze za taku mincu dostane niekto viac ako je hodnota draheho kovu v nej
Registrovaný uživatel
Súhlasím pre prípad vojny je lepšie mať plný zásobník ostrých. :mrgreen:
Administrátor
grofik napsal
Súhlasím pre prípad vojny je lepšie mať plný zásobník ostrých. :mrgreen:


No nebo po nepriteli budete hazet mince. Kdyz se nejakou tou predrazenou proofkou trefite tak to trebas i bude bolet a zneskodnite nepritele :-)
Moderátor
noo trefit zlatou proofkou do cela protivnika....jista smrt, videli ste prece ty karate filmy tam je to bezne :lol:
Registrovaný uživatel
no, strieborne mince by sa dali pouzit na vlkodlakov a upirov, zlato neviem neviem ;)
Moderátor
ja uz vidim chytraky na aukru jak v pripade valky jak si napsal prodavaji navod jak pretavit zlate mince na ucinnou zbran :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Ano a kvalite proof. :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
no dobře vrťme se tedy k tématu zlaté mince , byl bych velice potěšen kdyby mi někdo poradil kde je lepší zisk než na aukru ,sám jsem několik mincí koupil a pak po třech měsících prodal a mohu vám říct že lepší urok za tři měsíce v žádné bance nedostanu leda tak na burze ale zrizikem že o peníze příjdu což na aukru pokud kupuji od solidního prodejce nikoliv.
Registrovaný uživatel
Navšteva Barmy lokalita Mogok. :mrgreen: :mrgreen: No nie je to o zlatých minciach.Pokiaľ môžem poradiť držať sa vlastnej filozófie.Znova kúpiť a predať. :lol:
Registrovaný uživatel
Ale fuj :) Tohle nemáme rádi :)
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Moderátor
aaa pan neni sberatel,ale spekulant....no tak to je aukro idealni,staci levne koupit v mincovne a pak dobre prodat na aukru.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Zajímavosti » zlaté mince

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1