Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Padělky a podvody » Zlatník

Vykupminci.cz
Numisargo

Zlatník

Moderátoři: Guldiner, Misak33, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Moderátor
maros napsal
takže to bola hra tieňov v kombinácii s rozostrenou fotkou.
Stejnak si myslím, že keď by už prerábal značku, tak by si k tomu vybral aspoň lepšie zachovalý "materiál"


Možná jo, možná naopak právě tento...
Ještě se snažím porovnat velikosti a polohy mincovních liter, konfiguraci shodnou velikosti fotek na projekci...
Moderátor
barbar napsal
Lopez1506 napsal
Tohle jsem obdržel.:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


Lopezi výborně,
Dodatečně jsem ještě porovnal velikost a umístění písmen B. Na první pohled z původních fotek se písmeno mincovny jeví robustnější a polohou blíž k perlovci.. S téhle fotky po rozlišení a úpravě velikosti totožně s originálem podobné zachovalosti, mince na projekci vypadá v pořádku..

záhada vyřešena.. Fotoklam.... ;)
👍
Však výše zmíněné okolností stále platí a je třeba být nad míru obezřetný při pořizování zajimavějsiho materiálu..
Licence, nelicence v minulosti jsme se už mnohokrát přesvědčili o zručnosti padělatelů, často v souladu moderních technologií....
Registrovaný uživatel
Narazil jsem náhodou na vlákno,kde onen šikovný člověk zabývající se šperkařinou vložil několik ukázek své práce.
Kontakt na sebe nenechal-po prvním příspěvku se již neozval.
Foto pro představu:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
mistr Lopez,
díky za obrázky, už jsem teda viděl hodně, ale tohle je opravdu neuvěřitelné, mohu upřímně říci, že něco podobného jsem ještě neviděl, ten zlatník, nebo kdo to je, ten musí mít co do činění s numismatikou, má cit i na stáří a stav mince, vidí přesně, jak opis "sedí", kde je to oběhem nebo poškozením odlišné od jiné zachovalejší části, krásně a odborně doplní tu mozaiku tak, že je oprava neviditelná
- no, řeknu vám, e-mail na toho kouzelníka, to by bylo pořádný terno!!!

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Padělky a podvody » Zlatník

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1