Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » ZLATO

Vykupminci.cz
Numisargo

ZLATO

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
V bordelu na smeťáku jsem našel tuhle minci. Vypadá obyčejně, ale měla by být zlatá. Cenu nevím. Nechám na vás. Chci se jíá zbavit :-D

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
vtipy si nech na 1.4., už to není daleko...
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Moderátor
Slovo "COPY" je asi irelevantni, ze?
Zbavit se ji klidne muzes, staci vyhodit zpet na smetak :lol:
Registrovaný uživatel
Pokud má někdo zájem

2x 1d FJI 1915
2x 10 cor rakouska 1905
2x 10 cor rakouská 1909
1x 10 cor uherská 1893
2x 10 cor uherská 1904
2x 10 cor uherská 1911
1x 20 cor uherská 1892
1x 20 cor uherská 1893

Pokud možno jen dohromady, cena 53t.
Zájemci pište na mail...
trutnov@centrum.cz


Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Moc Vás všechny prosím o názor a cenu Svatováclavského zlatého pětidukátu rok 1929. Našla jsem si nějaké stránky za kolik se prodává nový : http://www.aurock.cz/789-svatovaclavsky-petidukat-rocnik-1929.html
a jiné stránky zase z různých aukcí :http://www.aurea.cz/Katalog25/25kat0151.htm
a cena se dosti liší,zřejmě od stavu konkrétní dané mince. Takže bych chtěla vědět další názory na cenu, chtěla bych ji dát do aukce netuším od jaké ceny. Děkuji děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
no porovnavas cenu po 3 rokoch...
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Omlovám se ty odkazy jsem tam zřejmě vůbec neměla dávat,náhodně jsem je tam vložila a už jsem nekontrolovala datum,ale samozřejmě vím o tom :-) Jen bych chtěla vědět dnešní reálnou cenu od někoho kdo tomu rozumí,když já mince nesbírám. Rozhodně nehodlám nic porovnávat,nemám na to :-)
Registrovaný uživatel
reny77 problém také je že mince prodaná aurea 5/2009 je v lepším stavu než ta Vaše na fotkách. U dukátových ražbe sv.Václava velmi záleží na stavu - Vaše je dosti pobouchaná (hrana, uťuk..) Cenově si netroufám odhadnout její hodnotu, ale je možné že nedostanete ani cenu z roku 2009 za minci v pěkném stavu. Kdybyste měla ještě nějaké mince na ohodnocení dejte vědět trutnov@centrum.cz
Registrovaný uživatel
Aukční ceny 5 dukátu 1929:

Položka 191 - http://www.numismatika.cz/CNS-Praha/P055_Katalog/055kat0151.htm
Položka 281 - http://www.numismatika.cz/CNS-Praha/P054_Katalog/054kat0201.htm
Položka 1151 - http://www.aurea.cz/Katalog40/040kat1151.htm
Položka 139 - http://www.aurea.cz/Katalog38/38kat0101.htm

K docíleným cenám nutno připočítat 10 % u aukcí ČNS a 15 % u aukcí AUREA.
Registrovaný uživatel
Moc děkuji,to jsem právě chtěla vědět v jaké kondici je moje mince z odborného hlediska,mě totiž přijde pěkná :-) A ted bych ještě potřebovala vědět jak se dostat na takovou pofi aukci (Numismatika nebo Aurea) a jestli se to vyplatí,tam bych tu minci nejspíš musela poslat,že? A to bych nerada,prostě nevím. :'( Původně jsem myslela,že bych ji dala na Aukro do aukce co si o tom myslíte? Jo,a taky jsem se ještě nedozvěděla startovací cenu-hodnotu.:-) Poradíte mi někdo jak postupovat ať nenaletím podvodníkovi?
Registrovaný uživatel
Dajte na aukro od korunky a som presvedčený, že si to svoju cenu nájde. ;)
Registrovaný uživatel
reny ano na aukro od koruny, udělejte ještě lepší fotky a bude to asi to nejlepší co můžete udělat... nesmíte si ale předem stanovit že za to chcete 60 a nakonec se to prodá jen za 50 a vy budete zklamaná... prostě čekat na konec aukce do poslední chvilky, na mince se přihazuje většinou až v posledních sekundách a cena pak poskočí celkem slušně :-)
Registrovaný uživatel
Když to já bych měla strach od korunky,co když zrovna netrefím příznivý datum v měsíci nebo na to zkrátka nekouknou ti praví zájemci a cena se dostane třeba jen na patnáct,tak to raději ať mi leží doma dál:-) Proto jsem tady od vás chtěla radu jak a co proto udělat aby člověk neprohloupil. Třeba i na těch aukcích Numismatiky a Aurea je třeba vyvolávací cena už čtyřicet,tak nějak bych si to představovala,ale nevím jestli to dle stavu mé mince není moc,aby ještě vůbec byl zájem přihazovat.?
« Poslední úpravu provedl(a) reny77 v 23. 3. 2012, 20:59. »
Registrovaný uživatel
bez obav by som to dal od korunky. no ale kazdy ma iny taktiku. :)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
reny z vlastni zkusenosti vim, ze kdyz se da neco od koruny tak se to vetsinou proda za vic nez od pevne castky... opravdu bych se toho nebal... nejlepsi je asi vystavit aukci v nedeli po osme vecer, na 7 dni :) ale je to na Vas :)) Pokud mate nejakou predstavu o cene, muzete to dat od pevne ceny, či přímo kup ted...
Moderátor
reny77: Jestli nemate nervy na aukci od koruny (stejne jako ja), dejte tam pevnou cenu, klidne vyssi, vystaveni stoji par korun, kdyz se mince neproda, muzete ji snizit. Samozrejme aukce od koruny ma casto lepsi vysledek, ale na Aukru musite pocitat se vsim - jednou jsem tam prodal zlaty dukat od koruny za polovinu ocekavane ceny, protoze aukro melo nekolikahodinovy vypadek, ktery skoncil 5 minut pred koncem moji aukce - aukce koncici v dobe vypadku prodlouzili, ale tu moji uz ne.
Registrovaný uživatel
pro numismat
na cenu od korunky nemám taky nervy a vaše zkušenost mě odradila (četl jsem ji už mnohem dříve)
pro reny 77
vystavení včetně zvýrazněného nadpisu ceny a Kup teď vyjde cca na 10 Kč a nebo si zajděte do Aurey a ta bere materiál na květnovou aukci, ale kolik vám strhnou z případného prodeje nevím
Moderátor
reny: zkuste to na Aukru za 45T, zaplatte si prednostni vypis za 50 Kc a pocitejte s provizi Aukru cca 5 procent pri uspesnem prodeji.
Registrovaný uživatel
to Trutnovak: jj taky mám zkušenost,že od korunky se to prodá lépe,ale většinou jsem prodávala nepotřebné hlouposti,takže mi na tom tak nezáleželo,ale tohle je jiné a nemám na to odvahu ani nervy stejně jako kluci tady :-)Jsem ráda,že nejsem sama,ale jak už psal Numismat na Aukru je možné všechno a s tím výpadkem mám také zkušenost i když já jsem na tom tehdy vydělala.
Taho: Díky asi zůstanu u toho Aukra,vidím z reakcí,že jste všichni zvyklí tam chodit,takže snad i potencionální kupec :-) a na Aureu je provize prý 15%,tak mi to aspoň napsal Numismatik-fji.
Numismat:Díky,asi to tak udělám,provizi Aukro mají teda nejnižší jak to tady vidím a čtu:-) Takže si počkám asi na čtvrtek po osmé a dám to na 10dní teda do neděle 8.4. Bude to tam přes dva víkendy,tak je zase větší šance,ne? :-) Akorád ted nevím jestli to není ještě vysoký datum když "berouse" je většinou po desátém:-)Ale na druhou stranu,to nikdo nebude kupovat asi zrovna z výplaty,že? :-))))
Registrovaný uživatel
reny v Aurea je aukční přirážka 17% ne 15% ta byla v dřžívějších aukcích, ale to neplatíte vy, ale kupující, jde o to kolik % vy zaplatíte firmě z vydražené částky, řekl bych že o také bude okolo těch 5% ale asi záleží na dohodě s aukčním domem.
A termínu výplaty bych se neděsil, lidé kteří čekají na výplatu se zřejmě takovéto mince za pár desítek tisíc účastnit nebudou, zde budou přihazovat lidé, kteří na to mají :-) toť můj osobní názor
Tak ať se zadaří s prodejem :-)
Registrovaný uživatel
Trutnovak jistě máte pravdu:-) taky mě to pak hned ťuklo,že tohle bude kupovat někdo kdo na to prostě má. No jo když já jsem zatím prodávala jen staré hračky nebo jiné krámy a maminy mi psaly,že až po výplatě,tak jsem z toho zblblá:-)
Jo a děkuji za nabídku,že by jste mi ohodnotil i jiné mince. Mám ještě další dvě zlaté mince,ale ty nechám dětem,stejně jako já jsem tuhle dostala k narození.Moc děkuji,že jste se se mnou vůbec bavili,pak vám sem dám vědět jak to dopadlo.
No stejně ještě budu potřebovat poradit v případě uspěšného prodeje jak se taková věc vůbec posílá,já jsem cenný balík nebo psaní posílala nejvíc na pět tisíc pojištěný a netuším jak a kolik si pak vezme pošta když to budu chtít pojistit na tolik tisíc :roll:
Registrovaný uživatel
to reny77; pokiaľ niekto vydraží mincu určite si príde osobne prevziať.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
to reny77; pokiaľ niekto vydraží mincu určite si príde osobne prevziať.

Trochu záleží na tom kde reny77 bydlí, já bych si například pro minci určitě nejel :P ;)
Moderátor
reny: postovne za cenne psani v CR by se melo vejit do 80 Kc i s nutnou specialni obalkou, takze klidne dejte do aukce CP za 80-100 Kc, v cene mince to nehraje roli - a treba si ji nekdo opravdu necha poslat postou.
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
grofik napsal
to reny77; pokiaľ niekto vydraží mincu určite si príde osobne prevziať.

Trochu záleží na tom kde reny77 bydlí, já bych si například pro minci určitě nejel :P ;)


to hádam ako exentrický milionár nesprávíš ,že by si neprišiel po takú mincu osobne . ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... > »

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » ZLATO

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1