Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Rakousko » ZLutasek..

Vykupminci.cz
Numisargo

ZLutasek..

Moderátoři: babygulka, kolo101, regula_jan, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Donnovan napsal
Moc dekuji taky mam toho hodne treba muzeme casem neco vyhandlovat😂👍

pokud se dozvím váš telefon můžeme si poklábosit a jak jsem pochopil asi momentálně nežijete na Moravě já mám sestru ve Wídni můj je je 775633694 + předvolba a protože jsem již uzrálej důchodce na čase mi zas tak nezálrží a o známkách jsem ochoten prokecat dosti dlouhou chvíli již jsem vám doporučoval Exponet tak tam se můžete podívat na pár mých sbírek jinak jsem zaměřený právě na emisi 1867 Mi. 35 - 41 a to se vším všudy tak se zatím mějte Jirka z Moravy
Registrovaný uživatel
smith napsal
A nakoniec chybotisk s prelepenou známkou
dobrý večer škoda že tam není místo ještě pro ten chybotisk ale bez té přelepené známky to by pak už nic nechybělo třeba se najde nebo ne? Jirka z Moravy

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zdravim pane Jirko z Moravy tak jakmile prestane ten terror ohledne ty corony , pustim se do hledani zlutasku- aspon budu mit novou motivaci 😀 a clovek Ma vzdy trochu stesti ne 👍 jinak moje zena je ze Zlina takze 2 za rok navstevuji aj krasnou Moravu cislo mam muzeme se domouvit na necem konkretnim zatim posilam pozdravi z zurichu 👍
Registrovaný uživatel
Donnovan napsal
Zdravim pane Jirko z Moravy tak jakmile prestane ten terror ohledne ty corony , pustim se do hledani zlutasku- aspon budu mit novou motivaci 😀 a clovek Ma vzdy trochu stesti ne 👍 jinak moje zena je ze Zlina takze 2 za rok navstevuji aj krasnou Moravu cislo mam muzeme se domouvit na necem konkretnim zatim posilam pozdravi z zurichu 👍

dobré poledne kolego dlouhá léta jsem si dopisoval s panem Gossauerem z Zürichu
Allemonstrase byl to velký sběratel Československa a velký přítel sběratelů z Čech, bohužel je to již delší dobu co odešel k pánubohu jinak díky za odpověď mějte se Jirka z Moravy
Registrovaný uživatel
Donnovan napsal
Zdravim pane Jirko z Moravy tak jakmile prestane ten terror ohledne ty corony , pustim se do hledani zlutasku- aspon budu mit novou motivaci 😀 a clovek Ma vzdy trochu stesti ne 👍 jinak moje zena je ze Zlina takze 2 za rok navstevuji aj krasnou Moravu cislo mam muzeme se domouvit na necem konkretnim zatim posilam pozdravi z zurichu 👍

dobré poledne kolego dlouhá léta jsem si dopisoval s panem Gossauerem z Zürichu
Allemonstrase byl to velký sběratel Československa a velký přítel sběratelů z Čech, bohužel je to již delší dobu co odešel k pánubohu jinak díky za odpověď mějte se Jirka z Moravy
Registrovaný uživatel
Zdravicko pane jirko z Moravy😆 taky znam spousta filatelistu ve svycarsku jsou to starsi panove velice ochotny a sympaticky mne je o par let mene ale to vubec nevadi popovidame si a hlavne Tauschen:/ mnenime si spolu material 😆tak s Pozdravem z Zurich 👍😀
Registrovaný uživatel
Pane jirko pokud mate zajem poslete adresu.. poslu Vam pohled z zurich vyfrankovany znamkama MS V lednim hokeji Lausanne- Zurich 2020 👍 ktery bylo bohuzel zruseno kvuli Corona- viru hned jsem sel na postu a koupil cele 2 archy Treba to bude jednou zajimave 👍😀
Registrovaný uživatel
Dobry den dopisnice vyplacena 2+1+ 5 = 8 proc? Nebylo porto 5 ?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Nedostatecne vyplaceno. Ta 5 heller je doplatni?
Registrovaný uživatel
Počas platnosti tejto emisie došlo k menovej reforme kde krajciarova mena bola nahradena halierovou.Prepočet 1 kr = 2hl.Dalej sa zmenila sadzba na 5 hl a 10 hl pre zahraničie.Takže 2kr=4hl plus 1hl=5hl plus 5 hl pre zahraničie,takže vyfrankovane je na sumu 10 hl.
_______________
Registrovaný uživatel
dobrý den kolego již jsem vám poslal vzkaz na mail Jinak pro ostatní jde o normální použití celistvosti do ciziny
2 kr KL= 4hal+1hal a +5 hal známka spolu 10 hal Jiirka z Moravy
Registrovaný uživatel
Dekuji udelal jsem chybu koukal jsem na Tarif v ceskych zemi 5 heller a neprepocital jsem kreizary na heller a porad mne to nesedelo... hlupak 😀
Registrovaný uživatel
Panove jaky datum tam je? Ja tam vidim 19.12.18 Reichenberg ... tzn soubezna dopisnice 8 h Karel doplacena 10h koruna ... soubezna ..... 1 to za dopisnici 10 h dopisnice vyplacena 8+ 10 h

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
19. 12 je druhy den platnosti cs ,znamek ,.
Registrovaný uživatel
Neviem preco, ale videl som mnohokrat prefrankovane celistvosti do Svajciarska.
Sam mam v zbierke niekolko.

CDV7 I.TO tarif 10h vyfrankovane 20+10
CDV10 II.TO tarif 20h vyfrankovane 5+10 + 10

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
A co sa konkretne tyka Reichenberg (Liberec)
prefrankovane o 8h netusim preco

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Soubezna RU- CS balikova pruvodka 27.11.1918 vom Prag/ nach Zurich 1 K znak+ 10 h krone ...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Bosnien pro kolo101 v Oramovani !?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Donnovan napsal
Pane jirko pokud mate zajem poslete adresu.. poslu Vam pohled z zurich vyfrankovany znamkama MS V lednim hokeji Lausanne- Zurich 2020 👍 ktery bylo bohuzel zruseno kvuli Corona- viru hned jsem sel na postu a koupil cele 2 archy Treba to bude jednou zajimave 👍😀


Zdravim pane kolego, o ten pohled bych mel zajem. Hokeji sleduji od mala (mozna vam neco rikaji jmena Dorasil a Lichnowski :) ) a mimo jine sbiram i razene Svycarsko :)
Registrovaný uživatel
Zdravim vas no zitra posilam panu Jirkovi z Moravy no pokud napisete adresu tak poslu aj Vam 1 dopis 👍
Moderátor
Donovan: odpoved viz obrazek.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zdravim vsechny zajimal by mne vas nazor ohledne vyplaceno-( porto) na teto Celistvosti ? Nejsem si jisty ale uvazuji takto ... Advokat obhajce ve vecech trestnich PRAHA 15.1 19 v 1to .. do Zurichu zadne prichozi razitko !! Vyplaceno 2 RU 30 +30 + 10 hradcany dopis je Express..je na celistvoti natisteno //in Briefkasten vorgefunden ( v postovni schrance nalezeno) + rec a Exspress ( nicht zur Nacht Zeit). Myslim tech RU 30+30 je za Exspress a tech 10 hradcany je za tu postovni schranku??? Nebo???druha strana cista ...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Je tu nekdo ochotny kdo by mne to vysvetlil ?
Registrovaný uživatel
Od prispevku 52 to už s temou žlutasek nema nič spoločne,takže si tematicky vedla a preto odpoved nepride okamžite.
_______________
Registrovaný uživatel
Okey rikal jsem si at moc zbytecne nezakladam nove tema proto zde . No to us je v poradku us vim ze delam na Forum chyby a moc pisu a ptam se.. takze se omlouvam/ spatne jsem si to zde na Forum vysvetlil jak to Ma asi fungovat

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 >

Sběratel.com » Rakousko » ZLutasek..

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1