Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o známkách » Znalec?

Vykupminci.cz
Numisargo

Znalec?

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Každý znalec musí mať renomé! Ja osobne by som nekupoval vecí ak by som si ich poriadne nepreveril! Niekedy aj cena môže byť zavádzajúca a veľa ľudí sa ulakomí atd. Ale je otázne koľko falzumov je overených v obehu? Môžem sa mýliť aj to sa stáva to je môj názor.
Registrovaný uživatel
Ako to je s tým p.Synekom? Dá sa mu veriť alebo nie?Párkrat som ho videl na burze v Žiline.Po tých aferach v čechách som si myslel že je Synek v pohode.Ale po tejto prečitanej diskusi pomaly menim názor.Niekedy v 2008 roku som od neho kupil prvu pretlačenu seriu SŚ +Terezin overený tušim Gilbertom.Dufam ze su to šmejdy
Registrovaný uživatel
Je to dosť citlivá téma a nikomu sa nechce "pichať do osieho hniezda". Väčšina členov tohto fóra (česť výnimkám) sa asi riadi heslom "Nehas, čo ťa nepáli". Nečakal by som tu na túto tému moc reakcií.

Ak by som sa mal vyjadriť k tomuto pánovi a mal by som svoj názor jemne formulovať, tak by som napísal, že pri počutí tohto mena (B.S.) minimálne spozorniem... Ak by som mal trochu "pritvrdiť", tak by som sa vyjadril, že tento pán je pre mňa nedôveryhodný... Aspoň do času kým k tým podozreniam (dôkazom?) nezaujme jasné stanovisko. A toho sa asi nedočkáme ...
Registrovaný uživatel
Treba sa baviť aj o takýchto témach.
Registrovaný uživatel
Tu je pár obrázkov z Terezína aký mate na to názor?
Idem ešte pozriet ten SŠ
Vdaka za každé info

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Toto mám značky zo SŠ tých 5 najdrahšich ostatné mám overené p.ZNALCOM

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
jozo - čo sa týka znaleckých značiek, tak skús pozrieť sem (v ľavom menu si daj značky a znalci), alebo čo sa týka priamo Gilberta, tak pozri túto tému.
Registrovaný uživatel
Ohľadom toho Terezína, ak si náhodou nečítal túto tému, tak pozri ...
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/padelky-theresienstadt-11553x1
Registrovaný uživatel
Ďakujem za tie odkazy na stránky. Ozaj zaujimave čitanie o tom Terezine.
Registrovaný uživatel
Asi by nebolo dobre, ak by debata skĺzla mimo pointu tejto témy (Znalec?), tak už len jeden odkaz na článok na domovskej stránke tohto fóra. Pre priaznivcov Terezínskej "známky" myslím zaujímavé.
http://www.infofila.cz/zahadna-fakta-kolem-balikove-pripousteci-znamky-pr-r-2-c-5490
Registrovaný uživatel
jozo 9: ty musíš vedieť od koho si tieto známky kupoval?! Každý atest niečo stojí ,daj si z nova vypracovať znalecky posudok a uvidíš na čom si......
Registrovaný uživatel
kurna, tohle tema jsem objevil az ted ... tusim, ze v lete 2009 jsem u p. Synka vydrazil komplet sbirku ** SS, kde pretiskova serie je oznacena jeho znackou a predpokladam, ze by ve svem oboru neoznacoval padelky ... jeste dodam, ze z deklarovanych ** znamek, se jich par novinovych a doplatnich vyklubalo *, naslednou reklamaci vyresil vymenou za ** ktere mel a ktere ne, tak zbytel vratil v penezich ...
Registrovaný uživatel
tomos napsal
jozo 9: ty musíš vedieť od koho si tieto známky kupoval?! Každý atest niečo stojí ,daj si z nova vypracovať znalecky posudok a uvidíš na čom si......


Kupoval som to priamo od neho.Zohnal som si jeho tel a povedal som čo chcem on povedal cenu ja som suhlasil tak mi to poslal tušim na dobierku?
Nebola to žiadna aukcia ani inzerát.
Bolo to nejak tesne pred prijatim eura u nás.Myslel som že po prechode na euro to pojde hore tak som si rýchlo podoplnoval zakladnu zbierku. SŠ a Protektorat. Keby som počkal rok-dva tak to kupim o mnoho lacnejšie.
Po tolkych rokoch to už nema zmysel riešit.Čital som o Pytličkovi,Karaskovi tušim aj Benešovci mali akesi machinácie,ale o Synekovi som sa dočítal až v tejto diskusii na ktoru som natrafil pred cca 2 týždnami?
Registrovaný uživatel
jozo9: zaleží začo sito kúpil? ako dobré veci kvalitne nestratia na cena ale môžu rapídne nabrať cenu. Len treba pred investíciou sa poradiť. Každý znalec si akú takú archiváciu musí robiť, Ak máš lístok dobierkový je fajn ale je to na dlhé lakte.
Registrovaný uživatel
Príspevok zväzového znalca Bohumila Syneka o objave ďalších falzifikátov pretlačí na slovenskom trhu.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4

Sběratel.com » Pokec o známkách » Znalec?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1