Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Evropské známky » znovu použité známky Anglie

Vykupminci.cz
Numisargo

znovu použité známky Anglie

Moderátoři: Akir, ikanek, Pavel_III, regula_jan, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
dobré ráno vím, že toto není nic nového přesto bych se rád podělil s tímto fenoménem o šetření poštovného. zde je ukázka použití výstřižků ze tří celin Anglie na dopise do Německa máte někdo něco podobného? Jirka z Moravy

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
A z čeho mám odvodit, že jde o znovu použité známky? Žádné známky předchozího poštovního použití nenesou.
Registrovaný uživatel
dejvy napsal
A z čeho mám odvodit, že jde o znovu použité známky? Žádné známky předchozího poštovního použití nenesou.

chyba v nadpisu jde o použití výstřižků z celin omlouvám se Jirka i když podle mě je to šetření v celém svém rozsahu v rakouské poště je to použití ke škodě pošty, toto bylo tolerováno až do 6 emise pak už byly podobné žertíky trestány trestným /doplatním/ portem i když ani zde nebyly všichni poštovní úředníci plně ostražití Jirka
Moderátor
Jestli se nepletu, tak v britské monarchii bylo vystříhnutí známky z celiny a použití jako normální známky na dopis možné a vzhledem k britské setrvačnosti to je možná možné i dnes.
Registrovaný uživatel
Ahoj,
presle dopisi s vystrizkami z celyn su vzacne, mne sa zda ze na tejto sa jedna o vystrizky z rözneho datovania - co musaia posudit znalcy. Mne sa ten dopis vöbec nezda..
A.
Registrovaný uživatel
ahoj Adri podle mne je to samovýroba filatelistů ale i tak je to zajímavé i když pokud si pamatuji v Británii platily souběžně známky hezky dlouho, nevím do kdy
Jiurka

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Evropské známky » znovu použité známky Anglie

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1