Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Rakousko » zobrazení obrázků

Vykupminci.cz
Numisargo

zobrazení obrázků

Moderátoři: babygulka, kolo101, regula_jan, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
SOS kdo mi pomůže opět vystavovat obrázky? Když jsem začínal nebyl to problém nyní ať dělám co dělám obrázek se mi neobjeví předem díky za pomoc šlo by to i
po telefonu tady je 775 633 694 Jirka z Moravy možno valat až do 23 hodin
Registrovaný uživatel
Nevkladas to sem cez ten odkaz ,,citovat" ?? Mne to vtedy neislo. Len tak že to vlozis cez ,,dalsi prispevok"
gnilretniw napsal
SOS kdo mi pomůže opět vystavovat obrázky? Když jsem začínal nebyl to problém nyní ať dělám co dělám obrázek se mi neobjeví předem díky za pomoc šlo by to i
po telefonu tady je 775 633 694 Jirka z Moravy možno valat až do 23 hodin
Registrovaný uživatel
nevím jirko, co je za problém - já jsem to nyní jen tak cvičně zkusil a vše funguje. V jakém formátu a jaká je velikost obrázku? Bere to maximálně 2MG, doporučuji formát např JPEG. Dané informace zjistíte, např když kliknete na obrázek v počítači P tlačítkem myši (nebo na něj najedete kurzorem). Když dáte pak zde v diskuzi další příspěvek, v něm "procházet" a vyberete daný soubor, napíše to červeně "nahrávám obrázek, čekejte" a vzápětí se objeví pod příspěvkem. Pokud ne, něco je špatně. Nedoporučuji klikat na tlačítko "náhled", někdo kdysi psal, že mu to potom blbne
Registrovaný uživatel
ověřuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Blbne to, ten náhled, při zakládání tématu, při dalších příspěvcích už ani ne.
Registrovaný uživatel
díky za návod jen mám problém v okénku vyber snímek mám napsáno Chooss File
a obrázek se mi nezobrazí, když jsem začínal přispívat nebyl to problém už nevím
jak dál teď jsem zzkusil přidat obr. a opět nic čau Jirka z Moravy
Registrovaný uživatel
Ak nepomohlo to čo som Vám napísal včera v príspevku o 20´12
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/10-heller-1905-deskova-vada_post_-365278#post365278
tak skúste nahrať nejaký rozmerovo a veľkosťou menší obrázok (napríklad do veľkosti 1 MB) sem. Tá téma sa väčšinou používa, ako pokus/omyl pri vkladaní obrázkov)
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/obrazky-4693x6
« Poslední úpravu provedl(a) Brett v 17. 3. 2015, 14:55. »
Registrovaný uživatel
-zkuste opětovně vložit ,co jste již úspěšně vložil,do vlákna co psal Brett,případně zkuste nějakou jinou věc co máte uloženou v PC
-je vždy nutné vyčkat než se obrázek nahraje před odesláním,neklikejte na náhled
Registrovaný uživatel
dobrý večer rád bych ukončil připadné pomoci na můj problém s nezobrazováním obrázků, měl jsem špatně nainastalovaný program vše je již vyřešeno jak je vidět z dnešního mého příspěvku díky všem za pomoc Jirka

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Rakousko » zobrazení obrázků

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1