Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Náměty, nápady, připomínky » zoznamka

Vykupminci.cz
Numisargo

zoznamka

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
chyba mi tu tema do hlavneho fora - zoznamka

ja sam zbieram nametove znamky uz vyse 2 roky,
som z bratislavy, ale realne mam docela problem
najst podobne zameranych zberatelov z mojho
okolia v mojom veku (32)

nechcem sa socializovat s dedkami, ktorych obcas
stretavam na burzach a ktori uz zbieraju iba z principu
ale podobnych nadsencov v podobnom stadiu zaluby
ako ja

tak co, mili admini, spravime novu temu?
Registrovaný uživatel
Tak to začni, dej sem svoji fotku :P ;)
Registrovaný uživatel
jo,my uz tady fotky mame,ze jo turtle? :lol:
Registrovaný uživatel
Moje fotky jsou tu na fóru asi 3 ale ještě se mi nikdo z okolí mého bydliště neozval. Asi zůstanu na ocet :|
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Moje fotky jsou tu na fóru asi 3 ale ještě se mi nikdo z okolí mého bydliště neozval. Asi zůstanu na ocet :|

A ty bys do toho šel po čtvrté.....?????? :shock:
Registrovaný uživatel
Nechtel bych nejak tlumit Vase nadseni, ale z toho prvniho prispevku uplne nevyplyva, ze se jedna o vdavekchtivou slecnu/pani. Taky by to mohl byt sberatel hledajici nejakeho kolegu na vymenu znamek (staci si projit prispevky kde se vyjadruje v muzskem rode):)...
Registrovaný uživatel
xjert01 napsal
Nechtel bych nejak tlumit Vase nadseni, ale z toho prvniho prispevku uplne nevyplyva, ze se jedna o vdavekchtivou slecnu/pani. Taky by to mohl byt sberatel hledajici nejakeho kolegu na vymenu znamek (staci si projit prispevky kde se vyjadruje v muzskem rode):)...

Kluci to ví.....to je spíše k zamyšlení :mrgreen: :P
Registrovaný uživatel
vy ste to pochopili akoze si hladam partnera/partnerku?
houby s voctem, hladam kamaratov/kolegov a ano - som chlap, takze ako partnerku beriem maximalne pavlinku ;-)

nicmene ja sa snazim najst podobne zameranych zberatelov (tematickych) z mojho okolia, s ktorymi by sme napr. spolocne vymetali ebay ;-)
Moderátor
jawolta napsal
vy ste to pochopili akoze si hladam partnera/partnerku?
houby s voctem, hladam kamaratov/kolegov a ano - som chlap, takze ako partnerku beriem maximalne pavlinku ;-)

nicmene ja sa snazim najst podobne zameranych zberatelov (tematickych) z mojho okolia, s ktorymi by sme napr. spolocne vymetali ebay ;-)

Jestli máš míry: 90/40/60- tak tě beru! 90 roků, 40 stupňů horečka a 60 milionů na kontě :D
Registrovaný uživatel
skromná to žena :)
Registrovaný uživatel
Bigger napsal
A ty bys do toho šel po čtvrté.....?????? :shock:

:mrgreen:
To tedy rozhodně NE ale to jsem si říkal již po druhém manželství také. Angličané mají takové pěkné přísloví:
“You are not a loser until you quit trying”
:mrgreen: ;)
Moderátor
první manželství = mladická nerozvážnost
druhé manželství = bezbřehá naivita
třetí manželství = naprostá nepoučitelnost
:D
Moderátor
Každé další manželství je vítězství optimismu nad zkušeností ;).
Registrovaný uživatel
:D
Moderátor
dejvy napsal
Každé další manželství je vítězství optimismu nad zkušeností ;).


Zde je vidět, jak je Dejvy velezkušený :)
Moderátor
Jsem, ještě jsem se nikdy nerozvedl :lol:.

Mimochodem (hlavně pro turtleho): Je statisticky dokázáno, že hlavní příčinou rozvodů je sňatek :mrgreen:.
Registrovaný uživatel
Statistika nuda je, má však cenné údaje :-P
Registrovaný uživatel
dejvy napsal
Jsem, ještě jsem se nikdy nerozvedl :lol:.

Mimochodem (hlavně pro turtleho): Je statisticky dokázáno, že hlavní příčinou rozvodů je sňatek :mrgreen:.


A za spory v manželství mohou vždy obě strany - manželka i tchýně...
_______________
Registrovaný uživatel
Ahoj jmenuji se Adam pochádzim se Slovenska a žiju ve Zvolene
a sbíram mince od 2009 hlavne strieborný a zlatý a učím se pomaly i na medeni mince z uherska a hlavne sbíram mince marie terezie , jozefa II.,ferdinanda V. a františka jozefa . kdyby neco tak mi napište
Registrovaný uživatel
adamzv, myslim ze tu kludne mozes pisat po slovensky, urcite ti budu vsetci rozumiet a bude to vyzerat lepsie ako ten nepodareny cesky preklad o ktory si sa pokusil :)
Registrovaný uživatel
Tak to je spravna tema, hledam kamarady na vymenu moc dlouho.
V ruskem foru mne to nepodarilo, to byste vedeli co tam za chlapy.
To bych taky upozornil abyste zadneho skuseneho zberatela z tech foru sem nedavali,
odkouse Vam tady vsechno a se neudavi.
Ale ja bych strasne rad videl zde tetu tematu, rubriku jak se spravne vymenovat,
od koho derzet se dal, a jeste seznamku z zahranicnemy kollegy (to by musela byt reklama v Googlu), mozne z toho vypleve nejaky sberatelsky.com kluby a mozne budeme tady delat vlastni znamky a vymenovat jejich se novackami, mezi sebe nebo proste odesilat nekomu do zahranici. Takovy bych byl muj nej- napad.
Ale opravdu ted' zde hledam nekoho z Bratislavy abysme vymenovli znamky. To bych delal moc rad.
Registrovaný uživatel
Hledám modrookou blondýnku, která ráda športuje a umí šprechtit. Ozývejte se na můj bomba e-mail tady na fóru ;)

edit: Jo, aha, já jsem na sběrateli, ehm, tak to asi nic.
« Poslední úpravu provedl(a) Zablokován v 4. 7. 2012, 11:54. »
Registrovaný uživatel
NO REAL SNY TI DAVAJU MOZNOST
Registrovaný uživatel
Dento napsal
Tak to je spravna tema, hledam kamarady na vymenu moc dlouho.
V ruskem foru mne to nepodarilo, to byste vedeli co tam za chlapy.
To bych taky upozornil abyste zadneho skuseneho zberatela z tech foru sem nedavali,
odkouse Vam tady vsechno a se neudavi.
Ale ja bych strasne rad videl zde tetu tematu, rubriku jak se spravne vymenovat,
od koho derzet se dal, a jeste seznamku z zahranicnemy kollegy (to by musela byt reklama v Googlu), mozne z toho vypleve nejaky sberatelsky.com kluby a mozne budeme tady delat vlastni znamky a vymenovat jejich se novackami, mezi sebe nebo proste odesilat nekomu do zahranici. Takovy bych byl muj nej- napad.
Ale opravdu ted' zde hledam nekoho z Bratislavy abysme vymenovli znamky. To bych delal moc rad. DD MANDARINKI OLAHOVICE
Registrovaný uživatel
Bigger napsal
turtleoverhead napsal
Moje fotky jsou tu na fóru asi 3 ale ještě se mi nikdo z okolí mého bydliště neozval. Asi zůstanu na ocet :|

A ty bys do toho šel po čtvrté.....?????? :shock:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Náměty, nápady, připomínky » zoznamka

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1