Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » "Zuzana a starci" - identifikace obrazu?

Vykupminci.cz
Numisargo

"Zuzana a starci" - identifikace obrazu?

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den, mohu poprosit o případné rady s identifikací (možného) autora? Jde o olejomalbu na plátně, pravděpodobně o motiv "Zuzana a starci", stáří obrazu cca 1880-1910. Na plátně je i cosi jako náznak signatury (viz poslední foto), ale to je s otazníkem... Předem děkuji za jakékoli tipy.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Je-li obraz skutečně ze začátku XX.století , tedy z doby , kdy byla vyučována klasická malba a každý student jí do určité míry ovládal............Obraz je podprůměrný , amatérský výkon , autor jich asi nevytvořil více ...čili určit se nedá :- ).
:- ) :-)
Registrovaný uživatel
Dobrý večer.
Zkuste ho porovnat s Honore Daumier.
Docela to sedí..
Porovnával jsem to, z lehka na YouTube...
Pokud by to dopadlo,tak na mne myslete...
😉✌️
Registrovaný uživatel
Dunlop napsal
Dobrý večer.
Zkuste ho porovnat s Honore Daumier.
Docela to sedí..
Porovnával jsem to, z lehka na YouTube...
Pokud by to dopadlo,tak na mne myslete...
😉✌️


a kterýpakže obraz od Honoré Daumiera v tom vidíte???
Registrovaný uživatel
Dobrý den, děkuji za názory, kdyby to byl H.D., to by byla nádhera, ale to by se ke mně asi těžko dostalo :) Z toho, co jsem hledal, mi to připomíná spíš toto: https://www.obrazy-aukce.cz/aukce-detail/513/symbolicka-scena.html
Téměř totožná je i velikost obrazu, ale ani zde nebyl autor identifikován, tak kdo ví...
Registrovaný uživatel
FredFlock napsal
Dobrý den, děkuji za názory, kdyby to byl H.D., to by byla nádhera, ale to by se ke mně asi těžko dostalo :) Z toho, co jsem hledal, mi to připomíná spíš toto: https://www.obrazy-aukce.cz/aukce-detail/513/symbolicka-scena.html
Téměř totožná je i velikost obrazu, ale ani zde nebyl autor identifikován, tak kdo ví...


Podle mě to je úplně jiný styl malby. To vaše vypadá jako amatérsky přemalované, anebo amatérsky namalované.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » "Zuzana a starci" - identifikace obrazu?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1