Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Známky

Vykupminci.cz
Numisargo

Známky

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobry den, mam znamku tzv.Sasská3, kterou bych rad prodal.Muzete mi nekdo odhadnout cenu teto znamky??Pred 30 letu uz mela cenu dost vysokou.Predem diky za odpovedi...
Moderátor
Záleží na několika aspektech - barva (eviduje se několik odstínů), kvalita a samozřejmě pravost; dalším důležitým znakem je, zda je to trojka saská nebo drážďanská - liší se jediným slovem. Pokud má atest od Rismonda, pak je pravá a je tam vše uvedeno. Pokud má třeba jednokruhové razítko Sebnitz, pak je to padělek (takových jsem měl v ruce za posledních pár let více než 10). Nejlépe je vložit foto, pak se můžeme bavit dále.
Registrovaný uživatel
Moc Vam dekuji za odpoved. Vzhledem k tomu, ze razitko je razeno v takove poloze ze je jej tezko precist, dnes znamku peclive vyfotim a zaslu foto.Pokud by jste se pak mohl podivat, byl bych Vam vdecny...Jeste jednou diky p.Zeck
Registrovaný uživatel
Těším se na scan.A držím palce,ať je to pravý.Jinak bych pak poradil to dát do aukce do Německa.Jen nevím,jak bude fungovat povolení k vývozu starožitnosti od ministerstva kultury.Pokud to nezměnili.
:) Skrblík
Moderátor
kdo by v dnesni EU dobe zatezoval chudaky uredniky z ministerstva kultury :D :D

skrblik napsal
Těším se na scan.A držím palce,ať je to pravý.Jinak bych pak poradil to dát do aukce do Německa.Jen nevím,jak bude fungovat povolení k vývozu starožitnosti od ministerstva kultury.Pokud to nezměnili.
:) Skrblík
Registrovaný uživatel
Diky za Vas cas a ochotu, jen bych Vas poprosil, jestli mi muzete dat Vas email, poslu foto.Dekuji p.Zeck
Moderátor
dschiller/at/iol.cz

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Známky

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1