Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Hradčany » Češskja počta

Vykupminci.cz
Numisargo

Češskja počta

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, blazek007, doddie, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Co řeknete na tuto známku která se mě dostala do ruky,jen upozorňuji předem na známku je vystavený atest,jeden od nás(1992) a druhý ze zahraničí(2004)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Známku neposoudím. Jen mne zarazila ta zkušební značka. Takto se umísťuje na čisté nezoubkované známky. U této zoubkované s přetiskem (přítiskem) by měla být v levém dolním rohu směrem zdola nahoru. Viz přiložená tabulka.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
P.S.: Neměla by známka mít hodnotu 10 kopějek?
Registrovaný uživatel
Jedná se ZTg tam jsou hodnoty 10 a 7 kopějek,právě že mě to také zaujalo:)))
Registrovaný uživatel
No, jestli vám ta známka říká "pane", tak to gratuluji k parádnímu přírustku. Tyhle známky jsem nikdy neměl v ruce.
« Poslední úpravu provedl(a) Bohous_K v 14. 4. 2010, 21:38. »
Moderátor
V roce 1919 nebylo umístění značek znalce ještě sjednoceno. A značka Franěk podle mého úsudku a srovnání vypadá pravá.
Registrovaný uživatel
Právě že ta známka mě říká pane ale naši znalci ani jeden atest neuznaly a známka je podle nich falzum:)))Značka Franěk je podle mého názoru taky pravá.
Registrovaný uživatel
Zeptej se Majera, ten bude mít dost srovnávacího materiálu...
Registrovaný uživatel
Ok,díky za radu.
Registrovaný uživatel
Nevim, jak dlouho tuto znamku mate, ale tuto znamku (stejna poloha znacky, stejne pozicovani pretisku) jsem videl cca 2-3 mesice zpatky v jedne nejmenovane prazske aukci a prodavala se jako falzum. Jestli najdu odkaz, tak ho poslu, pokud ji mate delsi dobu, tak se omlouvam.
Registrovaný uživatel
Tak jsem to dohledal a mam pravdu, znamka je falesna a atesty, pokud je mate, byly dodelany dodatecne.
Odkaz je
http://www.filatelie-stosek.cz/Online-aukce/%C4%8CSR%20I%20zn%C3%A1mky%20PP%20Zt%20Falzum%7C7873

vydrazeno za 230 Kc.
Registrovaný uživatel
Těchto známek se tam prodávalo za 100 Kč hodně a všechny někdo koupil přitom tam bylo psáno že jsou to padělky.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Hradčany » Češskja počta

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1