Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukce

Vykupminci.cz
Numisargo

Aukce

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 172 173 174 175 176 177 178 179 180 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
V katalogu pro aukci dne 12.4.2015 je mj.uvedeno: Písemné limity zasílejte na e-mail cns.havirov@seznam.cz nebo poštou na adresu do 10.4.2015. (Na svých stránkách http://numismatika-havirov.cz/Aukce17/Index.html uvádějí do 8.4.2015)
Registrovaný uživatel
Díky.Asi pro brýle nevidím. :oops:
Registrovaný uživatel
To fakt vrátíš katalog,že ho nechceš a pak si něco objednáš ? oldas
Registrovaný uživatel
Napřed jsem ho vrátil,protože jsem nechtěl dražit.Pak jsem si to rozmyslel,ale už byl vrácen.Proto jsem poprosil o ten scan,jelikož jsem byl přesvědčen o nutnosti použít formulář z katalogu.Toto je nutné u jiné pobočky ČNS.Naštěstí jsem byl upozorněn na možnost zadání limitu mailem.Už mám potvrzeno přijetí limitu takto zadaného.Ale i tak.Když je katalog zveřejněný na www.numismatika.cz,tak je zasílání fyzického katalogu prostě zbytečné pro ty, kdo jou schopni takto komunikovat.Pro ostatní je to bohužel nutné.Jinak to jsou zbytečné vícenáklady.Jinak vrácení katalogu není žádný hřích,některé pobočky to nabízejí,aníž by to mnělo mít jakýkoli negativní dopad na další spolupráci.
Registrovaný uživatel
Jsem zvědav, kdy se objeví výsledková listina na stránkách ČNS Nymburk-Poděbrady.
Zítra už to bude 14 dní od aukce. :(
Registrovaný uživatel
Uz ji tam maji
Registrovaný uživatel
Jasně...už jsem to zaregistroval...jak se říká lepší pozdě nežli později... 8)
Registrovaný uživatel
Neviete ako sa dá na ebay znížiť výška maximálnej ponuky? Trochu som sa sekol o jednu nulu :mrgreen:
Registrovaný uživatel
vlavo na hornej liste ''Help & Contact''
z ponuky vyber ''Retract bid''
_______________
Registrovaný uživatel
ďakujem, pomohlo.
Registrovaný uživatel
Zdravíčko pánové, jede někdo dražit do Havířova? Potřeboval bych něco na začátku aukce trutnov@centrum.cz díky
_______________
Přebytky sad oběžných mincí Československo a ČR
http://coins.czechian.net/sady/
Registrovaný uživatel
Vraj pražský groš "nepražského typu"...
http://www.ebay.com/itm/BOHEMIA-1-GROSCHEN-1278-1305-PCGS-AU53-NON-PRAGER-TYPE-SILVER-SUPERB-TONED-/331539142662?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item4d3145d806
Registrovaný uživatel
Ostrihaný denár predávať ako obolus? A u Lanza? :roll:
http://www.ebay.de/itm/LANZ-Ungarn-Ferdinand-I-1-Obolus-Kremnitz-Wappen-Rosetten-Madonna-Kind-MBB1970-/371315180012?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item56741c01ec
Moderátor
ten pražský groš "nepražského typu" se zde už řešil v sekci Pražské groše - Václav II.

xjert01 - 15.2.2015 napsal
Nemaji se sice zverejnovat bezici aukce, nicmene v tomto pripade snad bude vyjimka pripustna.
Velmi vzacny "Non-Prager Type" a za pakatel. Nevahal bych neb zajem bude velky!!!:)
http://www.ebay.com/itm/BOHEMIA-1-GROSCHEN-1278-1305-PCGS-AU53-NON-PRAGER-TYPE-SILVER-SUPERB-TONED-/331472635049?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item4d2d4f04a9


kupodivu se ho snaží marně prodat už déle než dva měsíce :D
Registrovaný uživatel
Aha, sorry, to mi nejako utieklo. Tak mi to niekto zmažte.
Moderátor
mazat není třeba - aspoň je vidět, jak velký zájem (za tu cenu) o něj je
Registrovaný uživatel
ahoj, nemáte někdo výsledky ČNS Kroměříž? Dnes mi přišlo nějaké CP na dobírku, žádný mail, výsledky v nume nebo na stránkách, prostě nic. Musím říct, že tento styl ČNS (není to první pobočka a zkušenost) mě dost irituje!
Díky.
Registrovaný uživatel
Také by mě zajímaly dosažené ceny u ostatních mincí.To,co jsem vydražil,už mám doma.Týden po aukci a výsledky na internetu nikde.
Registrovaný uživatel
Čo znamená, keď je v popise aukcie uvedené "Feilspur im Rand". Ďakujem
Moderátor
Opilovaná (odbroušená) stopa na hraně (většinou po oušku)
Registrovaný uživatel
Někdo na aukru nabízí zlatou desetikačku 1898 bz od korunky. Tento ročník ale nebyl nikdy ražen. Jedná se tedy o padělek?
Registrovaný uživatel
milovnikryb napsal
Někdo na aukru nabízí zlatou desetikačku 1898 bz od korunky. Tento ročník ale nebyl nikdy ražen. Jedná se tedy o padělek?


Zajímavá otázka. Padělek čeho? Když taková mince nikdy neexistovala, jak lze tuto padělat? Spíš bych to nazval novoražba s tématem: ...
Registrovaný uživatel
Filozof napsal
milovnikryb napsal
Někdo na aukru nabízí zlatou desetikačku 1898 bz od korunky. Tento ročník ale nebyl nikdy ražen. Jedná se tedy o padělek?


Zajímavá otázka. Padělek čeho? Když taková mince nikdy neexistovala, jak lze tuto padělat? Spíš bych to nazval novoražba s tématem: ...


spíš bych to nazval potřeba nových (rozuměj silnějších) brýlí... :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Na webu je katalog aukce pražské ČNS.
Moderátor
pls, nema nekdo pro osobni potrebu kompletne stazenou 57., 58. a 59. aukci CNS Praha jako webovou stranku? shanim to tez pro osobni potrebu. klidne vymenim za nejakou starsi aukci (37.-56. - kus za kus).

to pro "osobni potrebu" zduraznuji pro pripadne stouraly pro to, ze nemam v umyslu to nikde sirit. nicmene jakakoliv stranka zverejnena na netu je veci verejnou a jen stezi jde zabranit jejimu ulozeni na lokalnim PC (pokud si ji ovsem nekdo nezapomene jako ja ulozit).

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 172 173 174 175 176 177 178 179 180 ... > »

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukce

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1