Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Filokartie - pohlednice » Chcete to ?

Vykupminci.cz
Numisargo

Chcete to ?

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, HeliFox, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Nedokáži odhadnout cenu není to moje hobby , tak co třeba 1000 Kč ??? Jsou tam pohledy, feldposty, dopisy atd. Třeba se někdo ozve.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ta cena 1000 Kč je jen můj laický nástřel a třeba bude nižší, dle toho jak se vyjádříte. Já ceny fakt určit nedokáži.
Registrovaný uživatel
lachtan napsal
Ta cena 1000 Kč je jen můj laický nástřel a třeba bude nižší, dle toho jak se vyjádříte. Já ceny fakt určit nedokáži.
No tak za 500 Kč plus poštovné ať tratím. Pokud máte někdo zájem, tak dejte mail a já se ozvu.
Moderátor
Stále veľa.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
smith napsal
Stále veľa.
Příteli není to moc, protože jsem procházel UKONČENÉ aukce na Aukru a dvě z mých místopisných pohlednic byly prodány v aukci. Jedna za 250 Kč a druhá za 200 Kč. Těch místopisných tam mám víc a neměl jsem čas si je v archivu Aukra vyhledat. Kdybych to bral kus po 15ti korunách ten zbytek žánrových , tak to na tu pětistovku vyjde, i feldposty se cení. Kdo je z toho regionu a zrovna nějakou pohlednici nemá, tak ty dvě stovky za kus dá a to víš lépe než já. Sice to není moje hobby, ale do sběratelství dělám přes třicet let, tak mi prosím netvrď že ty pohlednice nemají žádnou cenu. Každá pohlednice se známkou z doby RU a 1 republiky má svou cenu a nejsou bezcenné a to se týká i těch žánrových. :D
« Poslední úpravu provedl(a) lachtan v 10. 10. 2018, 7:03. »
Registrovaný uživatel
Místopisné : Vimperk, Brno . Vesna, zemská léčebna plicní v Pasece,Asch - Aš - Kaisserstrase, Bučovice, Praha - chrám sv. Mikuláše s Hradčany, Rieggers-Qual-, Hradčany.
Registrovaný uživatel
lachtan - ale do sběratelství dělám přes třicet let, tak mi prosím netvrď že ty pohlednice nemají žádnou cenu.
Nemal som zaujem tu prispiet ale tato veta ma utvrdila vtom, ze aj taky erudovany zberatel je zatazeny na to svoje.
Nuz - 11 miestopisnych pohladnic bez adresnej strany takze neviem urcit ich rok vydania. Cize ani zberatelsku hodnotu.
16 dievcata - mozno su taky fajnsmekri co sa na ne specializuju.
2 Feldopostky - uplne bezcenne peciatky
12 peciatkovanych obrazkou so znamkami - peciatky v prevaznej miere necitatelne, neuplne, ja by som si ich nedokazal pozuzit ani dokumentncen ze taka peciatka existovala.

Ale kazdy si moze zbierat co chce, kochat sa v tom co ma a najme hodnotit. Len s tym predajom uz to bude asi len tak, ze je ponuka a musi byt dopyt. A ono vo nic nejde jenom vo penize.
Registrovaný uživatel
11 miestopisnych pohladnic bez adresnej strany takze neviem urcit ich rok vydania. Cize ani zberatelsku hodnotu. Jenomže ten, kdo sbírá svůj region nepotřebuje adresnou stranu, protože pozná ze které doby ten pohled je. Jestli jde o RU, nebo 1 republiku, či dobu okupace. Navíc bude vědět, že zrovna tato ve sbírce třeba chybí a je jedno , ze které z těch třech období je. Pokud chybí, tak ji chce. O těch ostatních žánrových nemluvím ty nejsou až tak žádané a je to v ceně 15 - 25 Kč a samozřejmě je musí někdo chtít. Nechme to tak, já to časem třeba s někým vyměním.
Registrovaný uživatel
lachtan napsal
11 miestopisnych pohladnic bez adresnej strany takze neviem urcit ich rok vydania. Cize ani zberatelsku hodnotu. Jenomže ten, kdo sbírá svůj region nepotřebuje adresnou stranu, protože pozná ze které doby ten pohled je. Jestli jde o RU, nebo 1 republiku, či dobu okupace. Navíc bude vědět, že zrovna tato ve sbírce třeba chybí a je jedno , ze které z těch třech období je. Pokud chybí, tak ji chce. O těch ostatních žánrových nemluvím ty nejsou až tak žádané a je to v ceně 15 - 25 Kč a samozřejmě je musí někdo chtít. Nechme to tak, já to časem třeba s někým vyměním.


Mnoho sběratelů pohlednic nezajímá pouze obrázek, ale tito sběratelé se dívají i na adresní stranu. On je toiž velký rozdíl, zda pohlednice prošla, či nikoli, zda je neporušená známka, či je utržená atd.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
« Poslední úpravu provedl(a) Evropa1 v 10. 10. 2018, 9:06. »
Registrovaný uživatel
Evropa1 napsal
lachtan napsal
11 miestopisnych pohladnic bez adresnej strany takze neviem urcit ich rok vydania. Cize ani zberatelsku hodnotu. Jenomže ten, kdo sbírá svůj region nepotřebuje adresnou stranu, protože pozná ze které doby ten pohled je. Jestli jde o RU, nebo 1 republiku, či dobu okupace. Navíc bude vědět, že zrovna tato ve sbírce třeba chybí a je jedno , ze které z těch třech období je. Pokud chybí, tak ji chce. O těch ostatních žánrových nemluvím ty nejsou až tak žádané a je to v ceně 15 - 25 Kč a samozřejmě je musí někdo chtít. Nechme to tak, já to časem třeba s někým vyměním.


Mnoho sběratelů pohlednic nezajímá pouze obrázek, ale dívají se i na adresní stranu. On je toiž velký rozdíl, zda pohlednice prošla, či nikoli, zda je neporušená známka, či je utržená atd.
Chápu, takže pokud bude někdo mít zájem o místopisnou pohlednici jejíž seznam míst jsem už dával výše, tak mu tady dám foto adresní strany.
Registrovaný uživatel
Zdravím, o polní poštu bych měl zájem.Jestli ještě máte, napište prosím na cmp@centrum.cz Děkuji
Registrovaný uživatel
Poslal jsem Vám mail. Úplně jsem na toto vlákno zapomněl a četl jsem to až teď náhodou.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Filokartie - pohlednice » Chcete to ?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1