Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » deutsche reich

Vykupminci.cz
Numisargo

deutsche reich

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
zdravím vás.chcel by som sa spytat na známku deutsche reich 331a.na nete som našiel tuto známku predávat od 7 eur do 3900 eur na nemeckej stránke.prečo je na jednej známke taky cenový rozdiel ked z mojho pohladu boli všetky rovnaké,čím sa vlastne líši ta drahá od lacnej,či sa tam vyskytovali nejake zvláštnosti a aká je katalogova cena tej 331a.pridávam aj foto mojej známky,ked sa da prosím ohodnotit.dakujem.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Podle katalogu je
331a vzácná barva dunkelpurpur a
331b běžná barva lila.
Troufám si říct, že ta na obrázku je lila.
Bez přetisku je v katalogu pouze v barvě lila.
Moderátor
dědek napsal
Podle katalogu je
331a vzácná barva dunkelpurpur a
331b běžná barva lila.
Troufám si říct, že ta na obrázku je lila.
Bez přetisku je v katalogu pouze v barvě lila.


Já je v německém speciálu mám bez přetisku obě... Jako 268a (vio´purpur) a 268b (hellviolett). Cena bajvoko stejná. Přetisk byl běžně použit jen u 268a, kdežto u 268b jen v Mnichově. Této známce se také říká Hitlerputchmarke, páč vznikla místně i časově takřka shodně, jak probíhal první Hitlerův pokus o fašistický převrat.
Nicméně, přikláním se k tomu, že bobby66 má tu levnou variantu...
Registrovaný uživatel
dik za odpoved.este pripajam foto 331 aj 331a pre porovnanie ake je pomenovanie farby známky bez pretisku.dik.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
ked sme pri tej tretej ríši,dám sem pár foto,vedel by sa mi niekto k nim vyjadrit či je medzi nimi niečo zaujímavé alebo su to len par korunove zaležitosti.fotky niesu moc kvalitne ale snažim sa.dik

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Úplně bezcenný šrot to není... Nejhodnotnější je asi ten závěrečný aršík, ovšem záleží na tom, jakou má zadní stranu a jestli je bez falcky (nálepky). Série Wehrmacht (s počítadly) také není k zahození. Klíčová otázka zadní strany a stavu lepu se ovšem týká i této série, jakožto i všech ostatních neražených známek...
Něco zajímavého by se možná našlo i v těch Germaniích, zejména pokud tenhle soubor neprošel rukama někomu s německým speciálem, který by "vyzobal" rarity...
Registrovaný uživatel
Osobne by ma zaujímalo, čo sú zač v tých Hawidkách. Ako pozerám, tak ich v katalógu nevidím. (15ta fotka)
Moderátor
thrax12 napsal
Osobne by ma zaujímalo, čo sú zač v tých Hawidkách. Ako pozerám, tak ich v katalógu nevidím. (15ta fotka)


Mi 233 a 234.
Registrovaný uživatel
jáj :D diky, myslel som, ze budu novsie :)
Registrovaný uživatel
diky moc wjem za odpoved.tak som sa pozrel na tie wermacht,maju pekny leskly lep zozadu a aršík má v horných rohoch stopy po nálepkách.prikladám aj foto plus foto par znamok co mam este v albume.ide mi vlastne o to ze tuto zbierku chcem predat,niekde to zavesit na net a nechcem tam dat taku cenu aby ma mal niekto za vola,proste prijatelnu cenu pre kupujuceho aj mna.niesom skuseny filatelista tak to neviem posudit.dik.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Aj ja mam znamky poslemfoto
Registrovaný uživatel
Tusu obrazy

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » deutsche reich

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1