Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Námětová filatelie » Houby na známkách

Vykupminci.cz
Numisargo

Houby na známkách

Moderátoři: dejvy, pavlinka, regula_jan, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Chtěl jsem se zeptat zda někdo dělá čistě houby ....
Registrovaný uživatel
ahoj, nedělám, ale mám celkem hezkou námětovou sbírku, celý svět ve třech zásobnících. Měl bys o ni případně zájem? Mohu poslat pár fotek. Když tak mi napiš na podhradsko@seznam.cz
Moderátor
PetrSir napsal
Chtěl jsem se zeptat zda někdo dělá čistě houby ....

I to by se u mě našlo...jeden či dva zásobníky, ale nic spešl. Žádné caviky (celiny, razítka apod.) okolo nemám. Potřebuješ něco?
Registrovaný uživatel
Čisté, aršíky, TL, sešitky. Celý svět.
Moderátor
A máš tohle?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
No tak ten nemám .... :(
Moderátor
Pokud to myslíš s námětem vážně, tak je to povinná kniha- teda katalog. Opravdu velmi ti to usnadní práci s hledáním. No a k námětu je spousta jiného materiálu- razítka, celiny, k těm čistým známkám přidat celistvosti se správně vyfrankovaným poštovným a když tam bude "R" nálepka..........to je paráda. Kdejaký hřib se po někom jmenuje a ten je třeba na známce.....no, ale to už jsem daleko. Omluv můj náhled námětového amatéra ;)
Moderátor
Že námetový amatér.... Pavlinka nebuď až taká skromná.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Moderátor
Možná by to chtělo tu sbírku doplnit i o ocet. Určitě na nějaké známce bude!! I když spíš vinný. To aby se mohlo dokumentovat "houby s octem"! :D
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Možná by to chtělo tu sbírku doplnit i o ocet. Určitě na nějaké známce bude!! I když spíš vinný. To aby se mohlo dokumentovat "houby s octem"! :D


A pár známek s význačnými fyziky, jako Einstein, Fermi, nebo Oppenheimer, aby se mohl dokumentovat jaderný hřib.
Moderátor
A známky s Hirošimou a Nagasaki, aby se dokumentovaly následky toho hřibu.

Jo, houby, to je rozsáhlé téma. A to ještě do toho patří i plísně! To se dá dokumentovat třeba nohama. Anebo lišejníky.
Registrovaný uživatel
A pes.
-s-
Registrovaný uživatel
Jak tak čtu tak se nestačím divit, čemu všemu se dá nahodit udička pro pobavení :D
Registrovaný uživatel
Tomu nezabrániš.A načo-prečo? Veď sa nič strašné nedeje, berieš to s humorom.
A to je fajn.
-s-
Registrovaný uživatel
Ještě chybí kategorie veselé houbičky.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Ty největší hřiby
hledej v Tichomoří...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Na Bikini explodovalo 23 jaderných zbraní. Jenže krátery po termojaderných pumách vesele kolonizují koráli.
Ostrůvky, laguna i široké okolí atolu Bikini mají za sebou jaderné exploze o celkovém úhrnu účinku 42,2 megatun. Neměl by tam zůstat kámen na kameni. Měla by to být mrtvá, sterilní jaderná poušť. Ale není. Podobně jako v Černobylu, i na atolu Bikini jsou vědci poslední dobou fascinováni přírodou plnou života. Když v organizaci UNESCO v roce 2010 poněkud škodolibě zapsali Bikini na seznam kulturního dědictví jako typickou jadernou střelnici, tak museli zmínit, že atol symbolizuje úsvit jaderného věku, i když vypadá jako mírumilovný tropický ráj. Což skutečně vypadá.(Osel.cz)
Registrovaný uživatel
opal napsal
...podobně jako v Černobylu..

A aké pekné veľké ryby sa tam dajú chytiť.Síce sa nevie typ (asi odnož sumca..),potrebuješ superšpeciálne povolenie aj s meraním X-ray žiarenia, ale sú to kusy.. :)
-s-
Registrovaný uživatel
Nejen v Černobylu. Existuje jezero pro chov ryb vytvořené "mírovým výbuchem".
Registrovaný uživatel
No vidíš.Na Vianoce bude dosť rybaciny... :)
Aj huby v tom roku dobre rástli..Aj potoky na Orave boli "aktívne.., nevedelo/vedelo " sa o tom.
A tu sme..Čo Ťa nezabije, to Ťa posilní. ;)
-s-
Registrovaný uživatel
opal napsal
Nejen v Černobylu. Existuje jezero pro chov ryb vytvořené "mírovým výbuchem".

Treba kŕmiť uránovými granulami..
-s-
Registrovaný uživatel
Aj huby v tom roku dobre rástli..Aj potoky na Orave boli "aktívne.., nevedelo/vedelo " sa o tom.
Počátkem května v tom roku jsme byli v Roháčích a pršelo.... :D
Moderátor
Je faktem,že v zakázané zóně Černobylu, příroda překvapivě bují jak nikde jinde a nevystěhovaní starousedlíci se dožívají průměrného věku, avšak nejedná se o samotné epicentrum a jeho bližší okolí....
Registrovaný uživatel
To bujení není zas tak překvapivé. Je tam klid, žádní lovci, zemědělci. Nedaří se 2 druhům ptáků.
Registrovaný uživatel
opal napsal
Aj huby v tom roku dobre rástli..Aj potoky na Orave boli "aktívne.., nevedelo/vedelo " sa o tom.
Počátkem května v tom roku jsme byli v Roháčích a pršelo.... :D

Mám kamaráta, ktorý v tom období robil rozbory vody a prišlo to sem veľmi rýchlo..Ja si nepamätám, či som vtedy zmokol, asi nie, mám len 180.Máš viac ako dva metre? :P
-s-

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Námětová filatelie » Houby na známkách

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1