Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » Kapesni hodinky hebdomas 8 jours s erbem

Vykupminci.cz
Numisargo

Kapesni hodinky hebdomas 8 jours s erbem

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobry den,

Mam jeste jeden poklad po dedovi. Jde o rucne vyrabene stribrne hodinky od firmy Hebdomas - 8 jours. Jsou u roku 1910 a jsou triplastove. Je na nich erb. Tusi nekdo z Vas co je to za erb? Jsou funkcni, ale nejakou renovaci by asi ocenily. Dekuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
To nie je erb, ale iniciály asi prvého majiteľa hodiniek, ktoré sa dajú veľmi ťažko určiť, jedine ak by ste vedeli kompletnú históriu hodiniek. Ale ináč pekné hodinky a ešte pamiatka po starom otcovi.
Registrovaný uživatel
Jak rika Orava - majitelovi iniciály.
Registrovaný uživatel
Iniciály KP ?
Registrovaný uživatel
Dekuji za info. Bohuzel historii hodinek nevysleduji. Deda byl velice uznavany, slusny a hodny clovek. Tezko rici, komu ty hodinky drive patřily. Nejspis je dostal darem. Bohuzel inicialy KP by sedely na mne, ale na dedovu rodinu absolutne ne. Navic je to pamatka z dedictvi. Ale dekuji. Mohu se jeste zeptat, potrebovala bych hodinare, ktery by se na ne podival. Nevite o nekom? Prodavat je nechci, preci jen je to pamatka a po dedeckovi mi toho zustalo opravdu jen velice malo
Moderátor
No, není to krásné mít hodinky s vlastními iniciálami s vědomím, že na mne předkové mysleli skoro 100 let předem? ;) :P
Registrovaný uživatel
To asi ano. Nechci se jich vzdávat. 100 let stare, funkcni, svycarske a rucne vyrabene hodinky, to je jak sen 😍a jeste k tomu s mymi inicialy... 😂😂😂

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Starožitnosti » Kapesni hodinky hebdomas 8 jours s erbem

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1