Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1091 1092 1093 1094 1095 1096 1097 1098 1099 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
nemyslím, že bych byl přímo pacifista... kdybych žil v usa nebo číně, tak to budu vidět určitě jinak, než v zaprděné čr ;)
Registrovaný uživatel
Kľudne môžeš odísť... , osobne ja chcem žiť tu preto nech nám politici vytvárajú podmienky na slušné žitie. ;)
Pokiaľ mimo lúpenia nie sú schopný ničoho nech sa nečudujú nástupu radikálnejších strán do popredia...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
já vím, že můžu odejít... neboj, komunismus tady již není a věřím nebude.
pokud začnou vládnout radikální strany, ať se pak lidi nediví, že je to přivede do záhuby...
Moderátor
Altmann napsal
ferovyobchodnik napsal
Altmann napsal
Hezký den,
srandisti a já se divím, že může odpovědný politik řknout:
" V případě nebezpečí zmobilizujeme armádu a do šesti neděl je schopna zasáhnout a odvrátit nebezpečí"
Přeložím:
Dle branného zákona povoláme 100 000 mladých lidí do věku 30 let, kteří o armádě nic neslyšeli, povoláme Altmanny, kteří je vycvičí a do šesti neděl pošlu na smrt.

Toto chcete???

Já tedy ne. Nechci svá vnoučata a Vaše děti posílat nevycvičené proti vycvičeným hrdlořezům třebas mohamedánům!


také je nechci nikam posílat. proto jsem proti vojně atd. včetně tzv. povinné služby a podobných nesmyslů


Tomu se říká pacifismus.
Já obdivuji Švýcarsko je bohaté a na svoji obranu vydává více peněz než pouhá 2 procenta. :x


Ještě raději mám Izrael a Singapur. Na svojí obranu vydávají více jak 3% HDP.
A propos, Singapur je jediná země. kam Izrael povolil vývoz svých skvělých tanků Merkava. Kéž by někdy byly součástí i naší armády...
Registrovaný uživatel
izrael je super, hlavně ten jejich výzkum, to je něco. tam bych řekl, že do toho musí vrážet v řádů desítek % :D
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
izrael je super, hlavně ten jejich výzkum, to je něco. tam bych řekl, že do toho musí vrážet v řádů desítek % :D

A ne jak Klaus, že si věda na sebe musí vydělat a nemá smysl do toho dávat prachy (upozorňuju, že to není citace, jde to jen po smyslu!!).
Moderátor
Pavel_III napsal
ferovyobchodnik napsal
izrael je super, hlavně ten jejich výzkum, to je něco. tam bych řekl, že do toho musí vrážet v řádů desítek % :D

A ne jak Klaus, že si věda na sebe musí vydělat a nemá smysl do toho dávat prachy (upozorňuju, že to není citace, jde to jen po smyslu!!).



Pavle III v tomto jsem Tě nějak nepochopil...
Aneb Armáda prostě budí respekt státu - kdo si dnes dovolí zaútočit na Izrael? Arabové jen žvaní a žvaní, ale moc dobře vědí, že v případně válečného konfliktu by dostali tak za uši, že by EU měla co dělat, aby to zadotovala. :-)
Podobně Singapur - ten drží svou velmi silnou a perfektně organizovanou armádou musulmanskou Indonésii i Malajsii na uzdě, i díky izraelské svělé výzbroji, kteroužto mu Izrael jako věrnému spojenci poskytnul
Moderátor
Panové děkují Vám, jsem velmi rád, že jsem objevil rozumné lidi, kteří se snad dnes poprvé umí vyjádřit. Děkuji
Moderátor
Wjeme,
prostě, Klaus se tuhle (před pár lety) v nějakém výzkumáku vyjádřil v tom smyslu, že z toho nic nekouká a že máme využívat toho, co máme - levná pracovní síla, těžba surovin. Prostě Klaus, nejchytřejší ekonom na světě a vůl jak anděl.
Moderátor
Pavel_III napsal
Wjeme,
prostě, Klaus se tuhle (před pár lety) v nějakém výzkumáku vyjádřil v tom smyslu, že z toho nic nekouká a že máme využívat toho, co máme - levná pracovní síla, těžba surovin. Prostě Klaus, nejchytřejší ekonom na světě a vůl jak anděl.


PavleIII, s prominutím "nesej mě". Klaus jako politik je již "mrtev", mladej Klaus, to je jiná, s ním v mnoha věcech souhlasím, byť s jistou
rezervou...
Moderátor
Mrtev, nemrtev, žvaní furt a žije si dobře z našich daní (a kdoví ještě z čeho). Akorát nevím, jestli tehdy byl ještě ve funkci nebo čerstvě v důchodu.
Mladej je lidsky a kecama horší jak fotr, jen toho nemá tolik na svědomí. Snad. Že se občas splete a má v něčem i pravdu ... to prakticky každý měl v něčem pravdu. I Gottwald i Husák.
Moderátor
Pavel_III napsal
Mrtev, nemrtev, žvaní furt a žije si dobře z našich daní (a kdoví ještě z čeho). Akorát nevím, jestli tehdy byl ještě ve funkci nebo čerstvě v důchodu.
Mladej je lidsky a kecama horší jak fotr, jen toho nemá tolik na svědomí. Snad. Že se občas splete a má v něčem i pravdu ... to prakticky každý měl v něčem pravdu. I Gottwald i Husák.


Pavlíku, neser mě, s prominutím, ne že bych byl úplný Klausohujer, ale něco ji i na mě moc....
Moderátor
Já su Klausobijec a vůbec se za to nestydím!! :mrgreen:
Moderátor
Pavel_III napsal
Já su Klausobijec a vůbec se za to nestydím!! :mrgreen:

Shořiž Ty, neznabnohu v ohni pekelném, mě Tě ty neznabohu s Tvým antiklerikálním přístupem, líto nebude..
Moderátor
Vzhledem k tomu, že Klausovic jsou antikristi a starý Mištin dokonce klerofašista (a pak se dal ke komoušům), tak su v klidu!! ;)
Registrovaný uživatel
ÁMEN... ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Jako presidenta jsem Klause nezažil tak nemohu hodnotit ale co od něho asi tak posledního půl roku čtu, celkem dává smysl.
Registrovaný uživatel
Klaus a Zeman sú pragmatici , čo nám chýba u našej reprezentácie . :'(
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
V parlamente sa začali hádať poslankyne.
Zavolali pána predsedu, aby urobil poriadok.
Ticho! - okríkol ich.
Nech hovorí tá najstaršia!
V tej chvíli všetky stíchli.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Zajímavý článek, dost mě překvapil, ani jsem to netušil, že něco takového bylo. Zajímavé kdo to zakázal. http://extrastory.cz/lidske-zoologicke-zahrady-evropane-tam-umistovali-domorodce-jak-exotickou-zver.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Altmann napsal
Chceš-li mír- připravuj válku ( to já ne, ale souhlasím) :? :x

Nemělo by to být: "Připravuj se na válku!"? Válku připravoval třeba Hitler a ten mír teda nechtěl. Leda by všichni předem kapitulovali.

Sa tu hráte so slovíčkami, ako deti v škole ... Sa treba jasne vyjadriť!

Keď môže existovať lesoochranárske združenie:

Zabi bobra zachrániš strom

tak prečo by nemohlo existovať mierotvorné združenie bojovníkov za mier:

Zabi nepriateľa zachrániš mier
Registrovaný uživatel
akorát to moc nefunguje, že? :D
Moderátor
Brett napsal
Klaus a Zeman sú pragmatici

No, ale ona to není tak úplně dobrá vlastnost. V překladu se to taky dá nazvat vychcaností.

Brett napsal
tak prečo by nemohlo existovať mierotvorné združenie bojovníkov za mier:

Zabi nepriateľa zachrániš mier

To dělá Sovětský svaz do dneška.
Registrovaný uživatel
Pavlééé - nevkladaj mi do úst vety čo som nepovedal / nenapísal 8)
Moderátor
A jo, zabudol som přepsat nadpis. ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1091 1092 1093 1094 1095 1096 1097 1098 1099 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1