Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Lojza Budík

Vykupminci.cz
Numisargo

Lojza Budík

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Budu prodavat obraz od tohoto autora. Pokud bude mit nekdo zajem napište kontakt.. Jde o olej na kartonu-lesni cesta. Menši format. Rok 1943 tedy jeho konečnè období. Fotky zašlu.. Zitra. J
Registrovaný uživatel
Rozměr malby 34 X 26 cm J

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Jezus mě se ta krajinka líbí, je něčím taková milá a lidská. To jméno autora je takové zvláštní Lojza Budík, ale v podstatě mne nijak neodrazuje, protože v mém regionu byl malíř , který své obrazy signoval FRANTA BUBEN. Byl to zpiťan a pokud maloval na kšeft a potřeboval peníze na chlast, tak měly jeho krajinky bídnou kvalitu. Ale pokud maloval pro radost, tak jsou některé jeho věci dost zajímavé. Mějte se :D
Registrovaný uživatel
Doporučuju přečíst si pravidla tohoto fóra, zvláště pak bod č.7
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/pravidla-diskuzniho-fora-sberatel-com-14958x891
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Doporučuju přečíst si pravidla tohoto fóra, zvláště pak bod č.7
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/pravidla-diskuzniho-fora-sberatel-com-14958x891
Ano mami, já to zakladateli vlákna řeknu ... to ti teda říkám Jezus dej sem sakriš pevnou cenu, za kterou chceš prodat a neporušuj pravidla tohoto svatého fora, nebo skončíš v pekle !!! Turtle já myslím, že se Jezus lekne a dá se na pokání a dal bych mu třikrát otčenáš a osmkrát zdrávas a 300 x napsat NEBUDU SEM DÁVAT NABÍDKY BEZ PEVNÉ CENY A TOTO 1000 X PODEPSAT OD RODIČŮ , byl by jsi spokojen želvičko ? :lol: :mrgreen: :P
Registrovaný uživatel
Ještě dodatek Turtle nejsi moderátorem tohoto fora umění - obrazy tím je Wjem, tak to nech na něm, aby reagoval. Myslím, že jsi na jiném písečku a starej se o pláže v Austrálii . Tak se do toho ne..r a buď zdráv a vesel :D
Registrovaný uživatel
za obraz si představuji cenu 2999,- kč J
Registrovaný uživatel
jezus napsal
za obraz si představuji cenu 2999,- kč J
Jezus rozměry a technika malby jsou důležité !!! Omluva to tam máš :D
Registrovaný uživatel
Jezus jsem laik a jen se mi líbí určité obrazy a ten tvůj si myslím, že je hezký protože na malé ploše je tam tedy toho dost. Ale jak říkám jsem laik a odborník, znalec umění může mít jiný názor. Ještě se Ti předem omlouvám, jestli bude toto vlákno smazáno z důvodu mé reakce na pána z Austrálie, ale poslední dobou toho pána nemohu vystát. Je to z důvodu jeho neustálého poučování a kopírování pravidel do vláken, které nemoderuje a moderují je jiní a možná tím chce naznačit majiteli serveru, že jiní moderátoři nestojí za nic (což si nemyslím) a touží se dostat na jejich místo. No a je to i z jiných důvodů, které tady nebudu uvádět. Takže pokud to vlákno smažou (má omluva Tobě) a mne odstaví (což mne netrápí), tak si to vystav tady znovu a s pevnou cenou, aby se zase nějaký australopithék neozval s poučkami :D
Registrovaný uživatel
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Krátke, ale hlavne presné a výstižné..Palec nahoru...-))
kmotr napsal
Jezus jsem laik a jen se mi líbí určité obrazy a ten tvůj si myslím, že je hezký protože na malé ploše je tam tedy toho dost. Ale jak říkám jsem laik a odborník, znalec umění může mít jiný názor. Ještě se Ti předem omlouvám, jestli bude toto vlákno smazáno z důvodu mé reakce na pána z Austrálie, ale poslední dobou toho pána nemohu vystát. Je to z důvodu jeho neustálého poučování a kopírování pravidel do vláken, které nemoderuje a moderují je jiní a možná tím chce naznačit majiteli serveru, že jiní moderátoři nestojí za nic (což si nemyslím) a touží se dostat na jejich místo. No a je to i z jiných důvodů, které tady nebudu uvádět. Takže pokud to vlákno smažou (má omluva Tobě) a mne odstaví (což mne netrápí), tak si to vystav tady znovu a s pevnou cenou, aby se zase nějaký australopithék neozval s poučkami :D
Registrovaný uživatel
Pro Turtle... chlape já nevím co se s tebou stalo a fakt jsem tě měl rád pro tvůj suchý humor , který je mi blízký a rozumím mu, ale proč se chováš tak povýšeně a učitelsky ? Víš já snesu dost a než napíšu to co jsem napsal nahoře, tedy naštvu se tak to dost trvá, ale po těch reakcích na mou osobu a cítím je, jako křivdu jsem prostě napsal od plic co si myslím a klidně risknu zablokování. Vzpomeň na diskuzi s Al...N, kdy jsme se nějak neshodli, ale já bych to ukočíroval si myslím a nenechal bych to dojít do extrému, protože si ho fakt vážím !!! Jenomže ty ses do té diskuze připletl svým příspěvkem proti mě , nevím proč asi proto, že jsi trošku příprcka... no a vlákno bylo smazáno a zbytečně, protože já bych to dál nehrotil z důvodu , že si toho člověka neskutečně vážím pro jeho odbornost a přínos pro tento server, proto jdou mé osobní pocity stranou a vidím za jeho osobou jen přínos a zaplať pánbůh za něj tady. Víš já si myslím, že tím,že jsi dlouho za mořem, tak ač srdcem Čech , tak tím odloučením od národa jsi trošku ztratil ten švejkovský humor a dost tě ta odloučenost a vliv nového prostředí poznamenal. V tom smyslu, že si možná myslíš, že tím, že žiješ u protinožců dlouhá léta máš právo příslušníky svého národa na starém kontinentu poučovat třeba O TOM, CO JE STAROŽITNOST, nebo není. Víš občas se v naší zemi najdou emigranti, kteří se ve smyslu poučování i v jiných oborech chovají stejně, jako ty. Jsou prostě česky řečeno namistrovaní, příklad Kožený a jeho privatizace a jiní výtečníci, ale většina národa je na tyto lidi a typu už alergická... Závěrem mého krátkého :D příspěvku ti chci říct, nejsem tvůj nepřítel a nikdy jsem jím nechtěl být to mi věř, ale nějak mne k tomu fakt nutíš a nevím proč to děláš. Nabízím separátní mír, pokud nepřijímáš, tak já i přes to, že nepřijmeš určitě nebudu v utahování šroubu pokračovat , protože jakýkoliv boj nic nepřináší, jen vysiluje a ubírá energii, myslím že v současné situaci ve Světě bychom měli být spíše semknutí, než se zbytečně hádat a rozdělovat kvůli nepodstatným věcem. Měj se hezky želvičko a přeji ti hodně zdraví a štěstí za tou louží.
Registrovaný uživatel
Želváčku posílám ti přes moře písničku na usmířenou :D https://www.youtube.com/watch?v=5yihGUHmdDc
Registrovaný uživatel
Jezus opomněl uvést cenu, já ho na to slušně upozornil /Wjem už se tu 2 měsíce neukázal/, on cenu doplnil a tím to skončilo.
Nechápu proč tebe to nastartovalo k napsání šesti příspěvků od urážlivého až po přátelský. :D ;)
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Jezus opomněl uvést cenu, já ho na to slušně upozornil /Wjem už se tu 2 měsíce neukázal/, on cenu doplnil a tím to skončilo.
Nechápu proč tebe to nastartovalo k napsání šesti příspěvků od urážlivého až po přátelský. :D ;)
Přečti si ten můj krátkodlouhý elaborát :D třeba si vzpomeneš a já na to už zapoměl. Dlužíš mi písníčku tam od Vás. Mám rád ty vaše elektrikáře, střídavý proud, uhodneš co to je ? :D
Registrovaný uživatel
kmotr napsal
Dlužíš mi písníčku tam od Vás. Mám rád ty vaše elektrikáře, střídavý proud, uhodneš co to je ? :D

Nemám tušení ale posílám ti něco opravdu australského ;)
https://www.youtube.com/watch?v=7cKPchRDaVM
Registrovaný uživatel
Děkuji a já mám rád písničky 60 tých let. To je nějaké australské country , že ? Já mám velký rozptyl poslechu od Vivaldiho, country ,rock .Víš já jsem trošinečku mladší než ty a myslel jsem tyhle https://www.youtube.com/watch?v=l482T0yNkeo. ALE DÍK i ten kowboy se mi moc líbí :D

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Lojza Budík

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1