Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » Odhad ceny bankovek (cca 100x)

Vykupminci.cz
Numisargo

Odhad ceny bankovek (cca 100x)

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Krásný večer,

chtěl bych požádat o pomoc s naceněním bankovek na linku níže (je jich cca 100).
Klidně se s někým sejdu osobně v Praze a projdu.

Zajímalo by mě, jestli tam jsou nějaké zajímavé kousky, případně i nástřel ceny za vše. (ty Terezínké si možná nechám jako památku)

Jinak bude vše k prodeji...

Moc děkuji!
Bernard

Zde jsou všechny fotky: https://we.tl/t-lxLIyVK3I9
Registrovaný uživatel
vesmes velmi pekne stavy, extra zajimave kousky tam uplne nejsou, ale i tak je tam spousta stovkovych polozek (100-200-300-400-500, nekdy i vice za kus)

Kdybyste se chtel sejit v Praze, neni problem, muzu ocenit jednotlive, pripadne bych to vse i koupil.
V pripade zajmu napiste na jk4@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Nebo vám ty bankovky proženeme aukcí a dostanete plnou férovou cenu. Minulý týden na v HK na aukci dělaly bankovky úžasné ceny. petr1596@seznam.cz . A v Praze to převzít můžeme také....
Registrovaný uživatel
petr1596 napsal
Nebo vám ty bankovky proženeme aukcí a dostanete plnou férovou cenu. Minulý týden na v HK na aukci dělaly bankovky úžasné ceny.

Bernard, príspevok od Petr1596 by som nebral do úvahy.

1.) Pobočka ČNS Hradec Králové dodnes nezverejnila výsledky poslednej aukcie, takže si toto tvrdenie nedokážeš overiť. Ak sú rovnako rýchly pri vyplácaní poskytovateľov materiálu, tak svoje peniaze neuvidíš ani za rok.

2.) Pokiaľ nie si členom ČNS, tak nechápem ako ťa môže funkcionár ČNS nabádať na predaj zberateľského materiálu v ich členskej aukcii. To je podľa stanov neprípustné!

Myslím si, že Jirka72 ti ponúkne férovú cenu a peniaze máš hneď bez naťahovačiek s veľmi pochybným výsledkom.
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Moderátor
SmoothFlow napsal
Zajímalo by mě, jestli tam jsou nějaké zajímavé kousky, případně i nástřel ceny za vše. (ty Terezínké si možná nechám jako památku)


700 EUR + terezin 120-150 EUR
Registrovaný uživatel
Moc děkuju všem!!
Napíšu soukromé zprávy :)
Registrovaný uživatel
numpszi to myslim nacenil celkem spravne, k necemu podobnemu jsem taky dospel (samozrejme muzou byt jeste nejake korekce podle skutecneho stavu, aneb prohlednuti nazivo je lepsi nez 10 obrazku)
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
1.) Pobočka ČNS Hradec Králové dodnes nezverejnila výsledky poslednej aukcie, takže si toto tvrdenie nedokážeš overiť. Ak sú rovnako rýchly pri vyplácaní poskytovateľov materiálu, tak svoje peniaze neuvidíš ani za rok.


Výsledky aukce jsou od pátku na našich stránkách, co se týče vyplácení peněz za materiál zeptej se těch co nám ho dávají, než začneš něco plácat.
Registrovaný uživatel
Fidzi se tady už dlouhodobě profiluje jako slaboduchý a zoufalý člověk. Navrhuji abychom ho tady z fora vyloučili za nesmyslná osočování a urážky.
Registrovaný uživatel
Myslím, že v bodu 1. kde Fidji pomlouvá naší pobočku čns je hodně na hraně nebo i za ní. Přeposílám jeho příspěvek našemu právníkovi, aby se vyjádřil zda tu došlo k porušení zákona a s chutí budu iniciovat právní postih Fidjiho. Také děkuji členům fora, kteří mi zaslali údaje o jeho osobě.
Moderátor
petr1596 napsal
Také děkuji členům fora, kteří mi zaslali údaje o jeho osobě.


Pri všetkej úcte tak tento počin je oveľa viac za hranou ako to čo uviedol Fidzi.
Vám GDPR a ochrana osobných údajov nič nehovorí?!
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
Si ma pobavil trapko. Len sa potvrdzuje, že ryba smrdí od hlavy. Pozor na krvný tlak a cholesterol.

Pre hlupáka, každý hlúpy.
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
« Poslední úpravu provedl(a) Fidzi v 28. 10. 2019, 20:00. »
Registrovaný uživatel
Tak se mi tu nehádejte klucííííí <3
Registrovaný uživatel
Já o to ale nikoho nežádal, přišlo to od někoho, koho neznám. Asi tady ten pan Fidji někoho obtěžuje a uráží víc než mě a čns. Ale už se na něj voda vaří.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » Odhad ceny bankovek (cca 100x)

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1