Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinám nevešlo » pomůžete mi?

Vykupminci.cz
Numisargo

pomůžete mi?

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Našla jsem toto v garáži a zajímalo by mě jestli někdo netuší k čemu se to používalo případně jakou hodnotu to má. Děkuji za pomoc.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
psia znamka, nosia to hafani aj teraz
Registrovaný uživatel
To ano ale zas mě zajímá proč je tam číslo 1099 a proč zrovna lázně. Dost mě zajímá historie zrovna této psí známky
Registrovaný uživatel
Protože právě tuto známku vydal obecní úřad v Teplicích pod
pořadovým číslem 1099
Registrovaný uživatel
Kdyby majitel psa bydlel v Kardašově Řečici, byla by tam vyražena Kardašova Řečice.
A kdyby přišel zaplatit za psa o týden dříve, to číslo by bylo nižší. ;)
Registrovaný uživatel
aha :) takže to asi žádnou hodnotu nemá že?
Registrovaný uživatel
Podle archivů jde vyhledat i majitele a rasu.

nějakou cenu to má, docela se prodávaj na aukru, ale zájem je o ty starší, tj pod rok 1900 jsou i za pár set.
Registrovaný uživatel
To by mě zajímalo čí to bylo. Mohu to zjistit i já nějákým způsobem kterýmu psovi to patřilo a kdo byl majitel?
Registrovaný uživatel
Buď se zeptáte babičky, jakého měla za mlada psa, nebo v TP zajdete do archivu.
Registrovaný uživatel
Ono by to malo vačšiu cenu ale aj s tym povodnym psom
_______________
Registrovaný uživatel
A tak místní patriot, který sbírá věci spojené se svým městem, by za to nějakou stovku dát mohl. Sám mám také několik psích známek z města, kde žiji.
Registrovaný uživatel
O psích známkám ví více tento sběratel http://www.lovecpokladu.cz/home/psi-znamky-nalezy-detektorem-kovu-za-dva-roky-5411
Registrovaný uživatel
Romolo napsal
O psích známkám ví více tento sběratel http://www.lovecpokladu.cz/home/psi-znamky-nalezy-detektorem-kovu-za-dva-roky-5411


Vím o jednou sběrateli z HK, který má psích známek nejen od nás, ale i z celého světa něco přes 9000 ks.
Nejstarší známou psí známkou z území ČR je psí známka z Kroměříže z roku 1866. Např. v Amsterdamu jsou psí známky od cca poloviny 18. století...
_______________

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Co se jinám nevešlo » pomůžete mi?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1