Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Prosím o názor:nejen vyšívaný obraz

Vykupminci.cz
Numisargo

Prosím o názor:nejen vyšívaný obraz

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den vsem, Filoméně obzvlášť..... prosím o názory na tyto tři díla... jedno olej platno signováno
druhé olej dřevo bez signace a nejpodivnější pro mě .... vyšívaný obraz platno na desce... Diky a s cenou me můžete jen mile překvapit... bez ocekavani a s pozdravem Mysak55

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
protože ve vašem příspěvku figuruje moje uživatelské jméno, tak napíšu jen krátce,
Krajina s lodičkami mi přijde poměrně amatérská, jméno malíře, pokud to dobře čtu Paták určitě nepatří 2 malířům Patákům, který znám, Karla a Zdenka, mám na mysli v porovnání s jejich tvorbou a podpisy.
Ta další krajina mi přijde obdobná
Zátiší, které je vyšívané na plátně si myslím, že bylo nalepeno, tedy fixováno na desku, já s tím mám tu zkušenost, že jsem vlastnila obraz, krásné cikánky, vyšívané na zřejmě klasickém vyšívacím plátně, ale obraz byl původně zasklený a to sklo se rozbilo.
Po letech byl obraz v zoufalém stavu, plný prachu, ale šikovná restaurátorka mi to vyčistila, nevím, zda to jenom vysála, ale ty barvy byly projasněné a obraz byl jako nový.
Že byl fixován, nebo nalepen na silný karton jsem zjistila sama, protože jsem to celé rozdělala a zjistila, že na tom kartonu, či lepence pevně drží.
Obraz byl totiž v oválné paspartě, tu vám dnes už nikdo neudělá a já jsem ji chtěla zachovat.

Co mě ale nejvíc překvapuje na čem ty obrazy stojí, je to nějaký strunný nástroj, snad citera?
fm
Registrovaný uživatel
no dekuji,ten vysivanej obraz je zasklen , vas jsem jmenoval schvalne i když to byla ode me trochu drzost ale vim jake zde mate jmeno a tak mi to prosim prominte,nastroj který vas udivil se jmenuje Pedal steel kytara potomek kytary havajske z které vzniklo mimochodem i dobro,res. styl hry... v USA je to celkem bežný country nastroj,10strun ladění E9 pro country nebo C6 pro blues tri pedaly preladujici urcite struny o pul ci cely ton meni akord z dur do moll a pak ještě 4paky kolení které také napínají ci povoluji nejake struny ... u nas a i jinde ve svete malo obsazovaný nastroj pro jeho pomerne nakladnou porizovaci cenu....zakladni vybavení pro hru není jen samotny nastroj a požadavky na mechanickou část která musí byt spickova jsou enormní....při vsi te p mechanice a presnosti ladění..proste nejdou ošmelit čínskou tovarnou tudíž se většina nastroju da poridit jen v USA.... daji se na to hrat uzasne věci pokud clovek vydrzi jako samouk,lekce v čr dava jen jeden clovek a to jen občas ....
https://www.youtube.com/watch?v=VRp5CO-6_cU&list=PLkj73K594IuFsYhM_8MEB4ty7Ow-o8RTS

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Prosím o názor:nejen vyšívaný obraz

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1