Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Sraz sberatel.com v Brne (asi zari)

Vykupminci.cz
Numisargo

Sraz sberatel.com v Brne (asi zari)

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dvakrát som mal záujem sa zastaviť z dialnice je to na skok,ale stále som mal taký mobil zo sebou ktorý nemal no mal mať roming. :(
vysoká spokojnosť do prekročenia hranice ,žial realita bolo iná :'( :x
dvakrát ma pracovník telefonej spoločnosti ubespečil ,že mám všetko ok. 8)

nakoniec až útla dievčinka zistila ,že mám kulové a nie aktivované medzinárodné hovory. :D :D

Tvoje tel.č. mám to nie je problém zavolať či máš čas,alebo nie.

Obidve akcie asi nestihnem ,ale jednu určite mám záujem navštíviť nakoniec sa dozvieme kto má pravdu :shock: koľko vydrží Tvoja nafukovačka. :lol: :mrgreen:
Moderátor
:mrgreen: stale jeste je tu i IKEA pohovka... nicmene nechci, aby to ted vypadalo tak, ze chci konkurovat tem "vinnym sklipkum"... urcite ne.
Registrovaný uživatel
oliver napsal
:mrgreen: stale jeste je tu i IKEA pohovka... nicmene nechci, aby to ted vypadalo tak, ze chci konkurovat tem "vinnym sklipkum"... urcite ne.


:evil: čeče neviem na moju ľahkú nadváhu :mrgreen: zrejme IKEA by nemala dlhú životnosť zasa Tvoj plat na fakulte neverím,že počíta z navyše výdajom. :shock:

mne sa zasa nechce platiť spôsobenú škodu. :'( :oops:
Moderátor
no... stropem v panelovem dome snad myslim nepropadnes? nebo se pletu?
Registrovaný uživatel
to nie............ na druhú stranu pokiaľ Vám barák postavili v akcii Z tak neviem :D :lol: :mrgreen:

nie je to také hrozné. ;)
Registrovaný uživatel
Je cas trochu oživit toto téma.... Navíc někdy v říjnu bude mít pobočka v Brně aukci
Registrovaný uživatel
czmince.cz napsal
Je cas trochu oživit toto téma.... Navíc někdy v říjnu bude mít pobočka v Brně aukci

Ne v rijnu, ale az 15. listopadu a tam ja budu urcite :)
Registrovaný uživatel
Zapadnuté prachom asi ako KH. ,aé pokiaľ urobíte meidan ta prídem určite. :lol:
Registrovaný uživatel
To: Grafik. Nahodou teď právě bojuju za to, aby pobočka měla strányk a koncečně trochu zapracovala na public relations :)
Moderátor
Zapadnuté prachom asi ako KH??? :shock: :roll:
Registrovaný uživatel
czmince.cz napsal
To: Grafik. Nahodou teď právě bojuju za to, aby pobočka měla strányk a koncečně trochu zapracovala na public relations :)

Stranky? Ja se do toho chci taky pustit (mam zaregistrovanou domenu www.cnsbrno.cz :) ), takze mozna by nebylo od veci dat rec...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Pokec o mincích » Sraz sberatel.com v Brne (asi zari)

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1