Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Odznaky » Sudety

Vykupminci.cz
Numisargo

Sudety

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím a mám dotaz : nemá někdo na prodej, nebo na výměnu, některý z těchto odznaků? Děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Pokud je to Vaše gratuluji. :shock:
Registrovaný uživatel
Ještě jsem zapomněl splnit všechny náležitosti, týkající se našeho svobodného konání, takže prohlašuji : Zobrazené odznaky slouží jen sběratelským účelům. Nepodporuji ani nepropaguji tím žádná hnutí, zřízení, atd, která potlačují práva a svobody člověka.....(Např. aby nemusel psát nesmyslné bláboly když chce vystavit věc, která je součástí historie!)
Moderátor
Zde bude jiný problém.Nechci nikoho urazit, ale předpokládám, že většina tyto odznaky nezná a neví "ocojde" Pokud vystavujeme originál dobové dílo, je to v pořádku. Horší je, když se vystavuje a prodává zcela vymyšlený odznak kde je ve středu hákový kříž. To považuji za propagaci nacizmu. Na aukru to tak dělají zákon nezákon, slušnost či hulvátství :evil:
Vaše odznaky jsou opravdu součást historie Československého pohraničí.
Registrovaný uživatel
Altmann - děkuji a zároveň bych měl dotaz : Nevíte oč se na dalším fotu jedná? Vím že co se faleristiky týče, máte přehled. Já se v těch starších dekoracích, atd, nevyznám. Vel. 4,2 x 4,5 cm. Je to něco od veteránů? Díky!

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Je to dámská brož z období let 1914-18. Vlastenecká záležitost. Finanční výtěžek byl na Červený kříž a další vedení války. Docela zajímavé.
Registrovaný uživatel
Altmann - děkuji, myslel jsem si že to nic armádního nebude, ale věřil jsem že to určíte přesně. Díky.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Odznaky » Sudety

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1