Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » Trezor Wiese es tarsa BUDAPEST

Vykupminci.cz
Numisargo

Trezor Wiese es tarsa BUDAPEST

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý deň vie mi niekto poradiť, či má trezor nejakú hodnotu ?
prípadne nejaké info ?

Veľmi pekne ďakujem ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) michal1907 v 27. 3. 2017, 16:06. »
Registrovaný uživatel
Kedysi si odviezol dva ( inzerát v avíze,ešte mena Sk) nejaký pán z okolia Partizánskeho.Pohľadaj ho,nemáš to ďaleko...BnB. ;)
Zbiera sa to.
-s-
Registrovaný uživatel
Cenu nejakou to má ale ináč je to na hovno """"
Registrovaný uživatel
Je to tak bobinek,ale to platí o spúste vecí,ktoré sa zbierajú.. :roll:
Mne vtedy dal asi 7 tisíc.Chcel si to po zreštaurovaní dať do kancelárie.Boli dva,jeden podobný tomuto,druhý veľký ako mrazák (500 litrový :)) V horších stavoch.Ten veľký bol prehnitý,deravý,sypal sa z neho popol,či čo to bolo..
Odviezli sme to z fabriky,ktorá úspešne, po viacerých predajoch,skončila na smetisku dejín.Svokrovci boli "radi",keď im to asi dva roky svietilo na dvore. :)
No a čo? Sú mi dlžní.Zbavil som ich dcéry,tak čo??
Potom som dal inzerát a snáď za dva týždne boli fuč.
Všetko je na h....o,len včely sú na med. :mrgreen:
-s-
Registrovaný uživatel
No myslel sem tim na houno že dnes si to malokdo koupí je spousta moderních a elektronickych trezorů............ty staré nejsou bezpečné,sou těžké ale zas krásu tu maj....to jo !!!!
Registrovaný uživatel
Tak. ;)
-s-
Registrovaný uživatel
Ďakujem za info. Najskôr to vyhodim niekde na smetisko. ( ak to tam dostanem nejako )
Registrovaný uživatel
Dej ho na Aukro od koruny, někdo se chytí. ;)
Registrovaný uživatel
Nič nevyhadzuj,čakaj,inzeruj,alebo Aukro,ako píše turtle...
-s-
Registrovaný uživatel
stani napsal
Nič nevyhadzuj,čakaj,inzeruj,alebo Aukro,ako píše turtle...
-s-
Přesně tak, Bobane až tak s tebou nesouhlasím, že je to na H. Dovedu si to představit , jako pěkný a zrestaurovaný solitér v kanceláři já nevím, třeba ředitele finanční organizace, nebo majitele větší firmy. Pomiňme bezpečnost trezoru a mrkněme se na reprezentativnost takové kanceláře .... bude určitě prodejný a pokud ho chce tazatel vyhodit, tak se ptám : Kde ho vyhodíš, kde se mám schovat , abys mně neviděl, protože ihned ho znárodním, jak odjedeš :D Ve všem jsou peníze ...a někdy leží na ulici, nebo na skládce :D
Registrovaný uživatel
Dobré ránko.Nóóó - ak si z okolia Partizánskeho-Bánoviec , tak ti ho za flaštičku dobréj jabĺčkovice odveziem.(tú fľaštičku ti dám samozréjme ja ) :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Kámoš - podnikatel má ve svém kanclu starý trezor z Vídně, nějak mu to předělali odborníci na ledničku. Má tam šňapsu něurékom pro lepší návštěvy a i já si rád dám domácí, chlazenou slivovičku z přísně střežené a kouzelné skřínky :D Jen tip na přestavbu ... Ze předu je to nádherný a starý trezor, ve kterém se nachází přísně tajné dokumenty :D
Registrovaný uživatel
starky3 napsal
Dobré ránko.Nóóó - ak si z okolia Partizánskeho-Bánoviec , tak ti ho za flaštičku dobréj jabĺčkovice odveziem.(tú fľaštičku ti dám samozréjme ja ) :mrgreen:
Partizán a starej jsem to je pravda, ale od Vás ze Slovenska ne bohužel, ale dej to na internet a dej tam ten popis, jak jsem tady psal, tedy že se to dá překopat na ledničku. Je to dobrý nápad, ale není můj a uvidíš :D
Registrovaný uživatel
https://ostatne.bazos.sk/inzerat/71707871/Starozitny-trezor-Wiese-es-tarsa-Budapest.php

Bobinek napísal,že ako dekorácia je to dobré...
Ako trezor v pravom slova zmysle (bezpečný,funkčný) je na houby..
Starky tu máš kontakt.Myslím,že je to on.. ;)
-s-
Registrovaný uživatel
Trezor bude bezpečnější než většina plechových skříněk co se dnes nabízí a otevřete je šroubovákem. Pokud je k tomu i dřevěný podstavec tak na Aukru od korunky 6-8 tis. Bez podstavce 4-6 tis.
Určitě nevyhazovat :-)
Problém nastává pokud ho potřebuje někdo do obchodu, protože k němu není atest pro pojišťovnu a vypracování atestu už by se finančně nevyplatilo.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Starožitnosti » Trezor Wiese es tarsa BUDAPEST

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1