Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Světové mince » 1 Deutsche mark a 1 pfennig

Vykupminci.cz
Numisargo

1 Deutsche mark a 1 pfennig

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím vás, chtěl bych se zeptat, zda mají nějakou hodnotu mince 1 Deutsche mark 1956 J a 1 Pfennig 1952 E?? Foto přiložím později. Předem děkuji za odpovědi.
Registrovaný uživatel
Zde prikladam foto. Vkladam pres mobil, tak snad to bude ok.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Pfennig horší stav,cena dle zájmu, spíše zanedbatelna za vše
Max . Možná optimisticky I do 250kč.
Doporučuji aukce od koruny.
Registrovaný uživatel
Viděl bych to tak po 30-40 korunách za každou.
Registrovaný uživatel
Vidíte to dost optimisticky, viděl bych to tak 100kc/1kg podobného materiálu.
Moderátor
Panove sami víte,že u takovýchto zanedbatelnych podložek je to o nahodne zájmu,tyto mince jsou spíše pro začátečníky,taky jsem to uvedl zanedbatelná cena.
Jemi jasné, že jse zrovna vy,třeste něco doplnit k mému komentáři i takovým to znovu: zanedbatelnym položkám.
Trochu jiné by bylo vaše hodnocení,jaksi cenově nákladnějšího materiálu,ale u tohoto :)
Celkem chápu od kus vítr vane a taky jsem těším se na VAŠE příspěvky :) snažte se být co nejvíce konkrétní přesni jakémkoliv tématu :)
Registrovaný uživatel
Kúpim 1 kg takých (aj podobných-iné ročníky,mincovne) pfennigov za 100 Kč.Ide cca o 1334 kusov.Kúpim aj násobky kg..Trebárs 5 kg.Ponúknite.
Tiež kúpim 1 kg 1DM/100 Kč.To je asi 180 kusov.Samozrejme aj násobky kg.Tiež aj 5 kg.Aj viac.

Čo si z toho má kafun vybrať,keď tie odhady cien sú také,aké sú?
Na MA šope lietajú iné cifry,to je iná kapitola,"nejakí" ostraváci ponúkajú totožný 1 pfeniig za 400 korún..
Najbližšie je asi petr1596.
-s-
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
Vidíte to dost optimisticky, viděl bych to tak 100kc/1kg podobného materiálu.

Na toto som reagoval.
-s-
Registrovaný uživatel
stani napsal
Kúpim 1 kg takých......
-s-
že To někdo ponuka třeba za 1000 neznamená že to někdo kupuje. Zajeďte si někam na burzu, nebo mrkněte na aukro, takových ponuk najdete dost. Nedávno si kamarád takove moderny přivezl 8kg za 1000. Barbare, vůbec nejde o to že to jsou tvoje komentáře, jestli to bylo ke mě. Co jsme si to jsme si, teď buďme objektivní v téhle problematice a nevěnujme energii osobním neshodam.
Moderátor
Otravnykomar napsal
stani napsal
Kúpim 1 kg takých......
-s-
že To někdo ponuka třeba za 1000 neznamená že to někdo kupuje. Zajeďte si někam na burzu, nebo mrkněte na aukro, takových ponuk najdete dost. Nedávno si kamarád takove moderny přivezl 8kg za 1000. Barbare, vůbec nejde o to že to jsou tvoje komentáře, jestli to bylo ke mě. Co jsme si to jsme si, teď buďme objektivní v téhle problematice a nevěnujme energii osobním neshodam.


Jsem rád, že máš rozumný přístup k věcem.
Přečti si muj první příspěvek a zamýsli se.
Samozřejmě do určité míru máte s Petrem pravdu, ale také ji nemusíte mit. Sam viš jak to chodi jen s našimi československými mincemi a to specialne u začátečníků ,čistě s mého pohledu soudit tyto mince jsou pro mne naprosto bezcenne, snažím se byt max.objektivní.
. . Někdy se prodají, někdy vůbec a jejich všude celkem plno, bez ohledu jestli mají značení R. A majiteli vyše uvedenych kusů, se jedna nejspíš o prodej, taky jsem doporučil prodej od koruny.
Jinak jsem rad,že jsi nyní reagoval.Vše dobré. ..
Registrovaný uživatel
Pánové, vy jste se nějak rozvášnili, mince nepotřebuji prodávat, jen jsem si chtěl ověřit, že jsou na ebayi blázni... Byly tam nehorázné sumy, až mne to zarazilo. Děkuji vám za odpovědi.
Registrovaný uživatel
kafun napsal
Pánové, vy jste se nějak rozvášnili, mince nepotřebuji prodávat, jen jsem si chtěl ověřit, že jsou na ebayi blázni... Byly tam nehorázné sumy, až mne to zarazilo. Děkuji vám za odpovědi.
.......................blázni jsou všude,i tady a je jich čím dál víc!!!!!!!!!! :lol:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Světové mince » 1 Deutsche mark a 1 pfennig

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1