Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Světové mince » 10 filler - pomoc

Vykupminci.cz
Numisargo

10 filler - pomoc

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
kacuro
Host
Nasel jsem minci 10 filler Magyar Kiralyi Valtopenz 1894, nejsem numismatik a rad bych se dozvedel z jakeho je materialu, nakolik je vzacna (pocitam ze moc ne), jakou ma sberatelskou cenu (pocitam ze nizkou) a pripadne jine info o ni. Je trochu odrena z licni strany a je na ni zelenkava barva, jako by byla otrena o travu, nevite jak to odstranit. Dekuji
peca
Host
je to bežná mince cena podle stavu 20,-až 100,-kč kov je slitina CuZnNi. Cenné jsou ročníky 1892,1906 a 1914.skus to očistit silichromem.
tyrpik19
Host
Našel jsem minci 2 filler Magyar Kiralyi Valtopenz 1894, kolik může stát tato?Nevíte někdo jak se může vyčistit, když ne silichromem?Děkuji
hasd
Host
Kecáš
Moderátor
No kacuro, vyšvihol si sa... ;)
Moderátor
no jen ho provokuj ,on zas bude sam sobe nadavat nez zjisti ze je to jeho stary post..... :twisted: :twisted:

Archypov napsal
No kacuro, vyšvihol si sa... ;)
Moderátor
:P
Registrovaný uživatel
mal som vam co ukazat :D
Registrovaný uživatel
a jéje, to jsem na sebe něco prásknul a teď si tu ze mě budete furt utahovat :twisted:
Moderátor
Drahý kacuro. Takže už ten 10 filler vieš asi zaradiť, ak nie, môžem Ti sem pohádzať nejaké linky... ;)
Registrovaný uživatel
:shock: :shock: človek sa učí celý život žial len inteligentnejší jedinec pochopý že na konci života nevie,nič.Kacuro neboj nič každý žiak po určitom čase sa stáva učiteľom. ;)
Registrovaný uživatel
no přátelé, právě díky tomuto 10 filleru jsem začal s numismatikou a schoval jsem si ho na památku. kdyby tak ten, co ho ztratil, věděl, jak jím ztracený 10 filler ovlivní život jednoho kacura :) stejně, to jsou osudy co? :D
Moderátor
Kacuro, to je perfektné. Myslím to vážne.
Registrovaný uživatel
Archy: právě proto, že jsem se tu furt nechtěl ptát, když bych našel další minci, jsem si pořídil katalog FJI. a ČS mincí, no a pak už to šlo rychle ... když jsem si prohlížel ty krásné obrázky v katalozích, zatoužil jsem ty mince mít a prohlédnout si je pořádně in natura :) a tak jsem si během 1/2 roku posbíral skoro celé Československo, tedy až na nějaké ty vzácnější kousky. pak jsem začal sbírat FJI. a plánoval jsem, že se sbíráním začnu prokousávat čím dál víc do minulosti po jednotlivých panovnících. no ale jelikož se zajímám především o naší ranně středověkou historii, přešel jsem na bohemika :)
Registrovaný uživatel
:shock: pekný postup.
Registrovaný uživatel
Dobrý den mohu se zeptat jakou cenu má (a zda je o něj zájem) 10 filler KB z roku 1892? je celkem zachovalý. Moc děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
A je len jednostranný?
Našiel som ich v cenách od asi 4 do 64€.Ani jedna asi nebude reálna,záleží na stave a ten určiť z toho,čo si sem dal,no neviem.. :)
Tu máš jeden,porovnaj si.
http://monetarium.hu/ferenc-jozsef-10-filler-1892-kb
A tu ich máš koľko chceš.

https://www.google.sk/search?q=10+filler+1892&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi3hfKsmenaAhXoc98KHZyPDLcQ_AUICigB&biw=1366&bih=662#imgrc=_
-s-
Registrovaný uživatel
Pokusil jsem se detail z obou stran, ale telefon moc nespolupracuje :) chtělo by to foťák s makrem

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Světové mince » 10 filler - pomoc

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1