Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » 1000 Kč 1932 1x Specimen vodorovně + 8 a více skartačních otvorů?

Vykupminci.cz
Numisargo

1000 Kč 1932 1x Specimen vodorovně + 8 a více skartačních otvorů?

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den, máte s tím někdo zkušenost? A jsou to vůbec skartační otvory? Z pohledu počtu a především nepravidelných okrajů...děkuji za názory a omluvte, prosím, sníženou kvalitu fotografií.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Když budete chvíli na tomto fóru hledat (mně se po pravdě řečeno nechce...), najdete na minimálně dvou místech odkaz na dobový filmový týdeník (tuším z Protektorátu, odkaz vede na YouTube), kde je v jednu chvíli záběr na ničení právě těchto tisícovek. Chlapi berou svázané balíky právě těchto tisícovek a strkají je pod velký buchar. V tomto případě holt někdo udělal pár pohybů navíc. (Možná proto, že se nudil.)

Něco se mi plete, že odkaz dával buď uživatel acme2000 nebo jirka72, bude to minimálně 2-3 roky zpátky.
« Poslední úpravu provedl(a) majkl v 22. 4. 2021, 22:00. »
Registrovaný uživatel
Mě tam překvapuje ten nepravidelný okraj skartačních otvorů. Ale když jsou to svázané balíky perforované velkým bucharem, tak zřejmě nevznikne pravidelný a vzhledný otvor. Každopádně jsem ji hodil na Aukro, tak uvidíme nakolik sběratelsky zajímavý tenhle exemplář je. Děkuji za názor.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » 1000 Kč 1932 1x Specimen vodorovně + 8 a více skartačních otvorů?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1