Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poštovní známky - naše » 10kc s pretiskom

Vykupminci.cz
Numisargo

10kc s pretiskom

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
pavlinka napsal
Býval zde donedávna jeden člen s nickem Dráček. Ohromně fundovaný kluk, ale vyžadoval u triviálních věcí samostudium. Ani si nedovedu představit, co by ti tady napsal za odpověď. ;)


co se s nim stalo ?
Moderátor
Nestalo se s ním nic, ale nebavilo ho pořád dokola vysvětlovat triviální věci, které si může každý nastudovat během pár minut sám. Ono důvodů asi bylo víc, ale není nic jednoduššího, než vyhledat jeho příspěvky. Věřím tomu, že to tu určitě čte a říká si:" Bože ti mají s tím Robim trpělivost". Věřím tomu, že po jeho tak pátém dotazu, by zde napsal něco, po čem by se tu už na nic nezeptal :D Za mě- škoda ho. ;)
Registrovaný uživatel
uz jsem si to nasel :-)
Registrovaný uživatel
kurna, ale mohl tu ten Robi hodit scany tech drahych veci ... je to srab :-D
Moderátor
Dráček,
co se týká filatelie, tak se mohl srovnávat snad jen s Ikankem, ale on se i nejlépe ze všech vyznal v mincích i bankovkách a docela úspěšně "fušoval" Wjemovi do jeho znalostí umění.
Takže, co se týká sběratelských oborů, tak rozhodně největší odborník, jaký zde na fóru kdy působil.
Registrovaný uživatel
ale to je mileee, ja mam fun club... cize, vy ste vlastne moje funinky :-)
ale ved kaslat na to, podstatne je ze sa pragmaticky drzite v odpovediach iba a len danej otazky ci temy.
Moderátor
Robi- nekopej si chytrýma řečima hrob. To už tady bylo mockrát. A já věřím, že chytrý opravdu jsi.
Registrovaný uživatel
pavlinka napsal
Robi- nekopej si chytrýma řečima hrob. To už tady bylo mockrát. A já věřím, že chytrý opravdu jsi.


Pre Pavlinka:

Dakujem ti za radu a verim, ze si si vsimla, ze reagujem na vsetky nemiestne a urazlive slovne utoky ci posmesky zo strany niektorych clenov ci moderatorov velmi kludne, slusne a niektore iba ignorujem. Dovol mi prosim 2 otazky:
1- napisala si to iste doporucenie aj druhej strane?
2- co by si mi potom napisala (nemesis odpovedat ak nechces) ak by som kopiroval ich styl a urazal ci vulgarne utocil na nich?
Moderátor
Ad bod jedna- nemyslím, že by tě tu někdo zase tak urážel abych to někomu tu vyčítala. Od samého počátku jsi dostal i ode mě radu, zásobit se literaturou a hlavně nehledat vzácnosti tam, kde nejsou. Ale chápu tebe a i to tvé ptaní z důvodu:"Na co bych já studoval a utrácel za jakousi literaturu, když mně tam kdosi poradí co potřebuji vědět a nic za to nechtějí.
Ad bod dva- ty tady urážet nikoho nesmíš a moc dobře to při své chytrosti víš, protože nutně, opakuju NUTNĚ potřebuješ rady na ty své dotazy a nikdo jiný by ti je zadarmo nikde jinde neřekl. No a když budeš posléze obchodovat s tou tvou sbírkou (a nepiš zde prosím, že to tak není) tak ji doplníš poznámkami získanými svým plnohodnotným letitým studiem těchto materiálů. Je to takové zajímavé- ten tvůj úděl. Nejsi a nechceš byt filatelista, nic neprodáváš a zkoumáš vše jen pro radost z dobré práce. Kéž by to tak fungovalo všude. ;)
Registrovaný uživatel
pavlinka napsal
Ad bod jedna- nemyslím, že by tě tu někdo zase tak urážel abych to někomu tu vyčítala.


Pre Pavlinka:

Zaujímavo si to napísala a máš pravdu v tom, že nic nepredavam, mam rad detaily, históriu spojenú s nimi a nie som filatelista ale baví ma filatelia. Dúfam, ze ma nepochopíš zle, ale to co smiem a co nesmiem viem najlepšie ja a kedže si inteligentná dáma, tak chápem tvoj postoj = nebudem kvoli tebe si kaziť vzťahy s dlhoročnými členmi ktorých poznám (aj ked s ich správaním nesúhlasím alebo odsudzujem) a úprimne radšej by som bol, ak by ta stránka bola spoplatnená v sekcií napr "hodnotíme znamky" a nemusel by človek citát názory ľudi, kt majú nedostatok slovnej zásoby ci taktu a preto sa uchýlia k vulgarizmom a urážkam, a toto je zároveň možno aj nápad pre majiteľov tejto stránky, ako je možné získať financie od trvalých ci krátkodobých členov :-)

Ďakujem

@ Nebudem ta o nic presviedčať, sama si pozri príspevky od niektorých tvojich spolumoderatorov a povedz ci by si ty bola schopná niekomu nieco take napísať. Ja si myslím, ze by to nikomu nenapísali ( nemusíš mi na to odpovedať)
Registrovaný uživatel
Nemusí, to máš pravdu. A z celého srdce bych si přál, aby ti už neodpovídal nikdo. Je to jediný lék, který tě vyléčí.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3

Sběratel.com » Poštovní známky - naše » 10kc s pretiskom

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1