Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » 2 alba plná známek

Vykupminci.cz
Numisargo

2 alba plná známek

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravíčko, obracím se na vás s velkou prosbou. Dostali se mi do rukou dvě alba po mé matce. Bohužel známkám naprosto nerozumím (více se pohybuji v numismatice). Zajímalo by mě jakou mají tyto dvě alba jako celek. Omlouvám se, že jsem nevložil samostaná fota, ale zazipovaný soubor ke stažení. Důvodem je velký počet ;). Díky za pomoc

http://leteckaposta.cz/932042950
« Poslední úpravu provedl(a) LukeH2O v 22. 6. 2009, 15:54. »
Registrovaný uživatel
OK.Zkusím se Ti na to podívat.Pokud v tom bude něco zajímavého,tak jsem ochotný to i koupit.Co sbíráš za mince?já jsem sbíral drobné ražby FJI,teď jsem začal s drobnýma ražbama UE.
Registrovaný uživatel
No já sbírám pražské groše ;)
Registrovaný uživatel
Pokud se tech alb chces zbavit tak bych to videl hodit to na aukro, ale zadny zazrak bych od toho necekal.
Registrovaný uživatel
To Axxxis: S tím samozřejmě počítám. :mrgreen:
To all: Samozřejmě pokud v albech najdete nějaké známky, které se vám budou hodit do sbírky tak se neváhajte ozvat. Nějak se domluvíme ;)
Moderátor
Tak jsem si to prošel, bohužel žádný zázrak to není. Většinou jde o známky z korespondence nebo z balíčků, jen velmi málo sérií je kompletních.
Kvalita - pár známek je potrhaných, ohnuté rožky se snad ještě dají zachránit, zaražení známek pod spodní okraj (zejména v zeleném zásobníku) jim také nepřidá (zůstávají po něm rýhy, které se téměř nedají vyrovnat).
Celkový dojem - zásobníky mají asi větší cenu než známky v nich, reálně bych to viděl někde mezi 600-800 Kč za vše.
Registrovaný uživatel
To dejvy: Díky za pomoc, čekal mnohem méně. :mrgreen: Asi to nechám dětem na haraní, budou mít vánoce v létě :D
Registrovaný uživatel
Můj odhad je 150 Kč včetně zásobníků. Mnoho známek je různě poškozených a pro sběratele tudíž bezcenných. Dobré je to pro začínajícího sběratele - osmileté dítě. Může tak hned začít vyměňovat si známky s kamarády ve škole. Vždyť pro tu zábavu je původní majitelka nejspíš sbírala.
Registrovaný uživatel
odedek napsal
Můj odhad je 150 Kč včetně zásobníků. Mnoho známek je různě poškozených a pro sběratele tudíž bezcenných. Dobré je to pro začínajícího sběratele - osmileté dítě. Může tak hned začít vyměňovat si známky s kamarády ve škole. Vždyť pro tu zábavu je původní majitelka nejspíš sbírala.


Na aukru by se to podle me mohlo prodat tak cca. do 250-300,- Kc (kdyz bude dobry den), ale jinak asi lepsi to nechat detem na hrani
Registrovaný uživatel
Pěkná zábava.Budu mít v nabídce plný korbel Míšenských grošů.jestli tam budou i kontramarky,tak to nevím.Na jakého panovníka se specializuješ?Nejvzácnější jsou ražby od Pohrobka.
Registrovaný uživatel
To Skrblík: No popravdě se zajímám o celé grošové období. Tudíž Václavem II. počínaje a Ferdinandem I. konče.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » 2 alba plná známek

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1