Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinám nevešlo » 20.-te výročie rozdelenia

Vykupminci.cz
Numisargo

20.-te výročie rozdelenia

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Moderátor
Pevne verím, že toto vlákno nebude brané ako agresívne, preto dúfam, že nebude vymazané. Chcem len pripomenúť, že pred 20-timi rokmi vznikli dve nezávyslé a rovnocenné republiky, Česká republika a Slovenská republika. Mnohí z nás vtedy chceli referendum, osobne mám dojem, že referendum by nám neprospelo - "bolestivé" rozdelenie by sa iba oddialilo. Dovolím si povedať, že sa stalo to najlepšie, čo sa moholo stať, rozdelenie republiky bolo tým najlepším riešením.
Priatelia, veľmi sa teším, že žijem v Slovenskej rebublike, ktorej najlepším priateľom je Česká repubublika. Nebudeme sa vyhovárať na pražský cenrtralizmus, naopak, nebudeme kameňom na vašom lýtku.
Trepem to len tak, že sa nikto nepozastavil nad tým, že uplynulo 20 rokov od vtedy, čo sme sa srdečne rozlúčili a mám dojem, že ešte srdčnejšie stretli...
Registrovaný uživatel
Archypov napsal
...veľmi sa teším, že žijem v Slovenskej rebublike...

Já nežiju v žádné z výše jmenovaných republik a také mně to těší :D
Staví mně to víceméně do pozice nezúčastněného pozorovatele a musím konstatovat že s Tebou naprosto souhlasím ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Co se jinám nevešlo » 20.-te výročie rozdelenia

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1