Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » 2x Bohumil Jaroš - který je lepší?

Vykupminci.cz
Numisargo

2x Bohumil Jaroš - který je lepší?

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Jsem v podobné situaci jako trenér fotbalové Sparty: musím přistoupit k redukci počtu (on hráčů, já obrazů). Ze dvou prací Bohumila Jaroše si chci ponechat tu kvalitnější, nejsem si však jistý, která to je. Krajina s potokem je malována na plátně 40x50cm, druhý obraz je na lepence 73x48cm. Pokud mi svými názory pomůžete při rozhodování, budu rád a předem děkuji. K naprosto nevhodným novějším rámům prosím nepřihlížejte.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Otázka vkusu.Najcennejšie bývajú olejomaľby na plátne, k vôli trvácnosti, ja osobne by som volil č.1, ale ako hovorím, otázka vkusu.
Registrovaný uživatel
Já bych volil ten druhý ale žádný rozumný důvod k tomu nemám. :roll:
Registrovaný uživatel
No,podľa "technického" stavu,skôr ten druhý.A ešte je aj väčší.Takže tie žlté metly,teda brezy.. :)
To nie je výsmech,je to pokus o to byť vtipný a ešte aj môj názor.A na to si sa pýtal.. ;)
-s-
Registrovaný uživatel
Tá krajinka je milá,ale vidím tam obraz v obraze-PIP-,okrem toho plátna,ktoré mi nepripadá byť (už) v najlepšej kondícii...
-s-
Registrovaný uživatel
Ten rám pod plátnem je třeba buď vyměnit, nebo upravit orašplováním s úkosem dovnitř a mírně vlhký napnout. Jde to rychle a částečně se odstraní vyrýsované hrany rámu na plátně. Jaroš to odflákl.
Registrovaný uživatel
Bral bych ten první. Jsem vysazený na "panoramata" :D
Registrovaný uživatel
packa napsal
Bral bych ten první. Jsem vysazený na "panoramata" :D


...i když je malounko přeslazený, tak trochu kýčánek.
Když si zakryju spodní cca 1/3 obrazu, tedy ten rozlitý potok, zdá se mi to lepšejší
Registrovaný uživatel
A nechcete jednoho na hostovani? Kvas 25x38

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Pro floodland:
Hezký, ale sám se naopak chystám některé nabídnout na hostování s opcí. Kvaše, akvarely apod. bych navíc zařadil jen do juniorky.
Registrovaný uživatel
jojo, aby juniora nekdo docenil, tak by musel jit ven. Dam vam dobrou cenu, bez dalsich procent pri prodeji.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » 2x Bohumil Jaroš - který je lepší?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1