Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » 5 000 Kč/1999 SPECIMEN

Vykupminci.cz
Numisargo

5 000 Kč/1999 SPECIMEN

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dostalo se mi do ruky toto, ale nemám představu o ceně, a perforace vypadá originál, porovnával jsem to s bankovkami do roku 1944. To "C" je normální a ne jako u pana ředitele Škňouřila. :-)
Obrázek vložený uživatelem
Obrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) Hanes159 v 10. 10. 2009, 22:39. »
Registrovaný uživatel
Hanes159 napsal
Dostalo se mi do ruky toto, ale nemám představu o ceně, a perforace vypadá originál, porovnával jsem to s bankovkami do roku 1944. To "C" je normální a ne jako u pana ředitele Škňouřila. :-)
Obrázek vložený uživatelem
Obrázek vložený uživatelem


už jsem je viděl v serii A v UNC stavu se neprodala tušim za 10 000kč
u ročníku 1999 bude ten problem, že oficialně ji vlastnit nemužete tudiš, CNB ji muže bez nahrady zabavit- to jsem vyčetl někde na jijich stránkach ;)
Registrovaný uživatel
No to jsem četl, na stránkách ČNB je popsáno pouze když by ji chtěl někdo vyměnit v bance za platnou, pak ji banka musí zabavit, nic o tom že ji člověk nemůže vlastnit.
Registrovaný uživatel
Hanes159 napsal
No to jsem četl, na stránkách ČNB je popsáno pouze když by ji chtěl někdo vyměnit v bance za platnou, pak ji banka musí zabavit, nic o tom že ji člověk nemůže vlastnit.

možné to je, už je to nějaký čas co jsem to četl
Registrovaný uživatel
Tak koukám, že jsi dal tu 5000Kč specimen k prodeji na Ebay za 300 liber...
Registrovaný uživatel
No zkusil jsem to, proč ne, uvidíme jestli se prodá.
Registrovaný uživatel
Hanes159 napsal
No zkusil jsem to, proč ne, uvidíme jestli se prodá.


Tak se neprodala, tak zkusíme aukro.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » 5 000 Kč/1999 SPECIMEN

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1