Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » 500 czk 2009 E28

Vykupminci.cz
Numisargo

500 czk 2009 E28

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravim, co si myslite o teto 500? Chyba tisku? Jakou by to mohlo mit cenu?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
hehe nieco pre p. chybotisky :)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Moderátor
A v čem by ta chyba měla být?
Registrovaný uživatel
ze by ten obrys 500 hore v rohu?
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Ten obrys v levo nahore. Presne
Registrovaný uživatel
už jsem tu.
Děkuju za dotaz a za obrázek juhlir. Bankovka je špatně oříznutá, ořezová značka vpravo je kompletně celá a vlevo po ní není ani památky. Ale kde se tam vzal ten "obrys" 500 je mi záhadou. Dá se nahmatat? Chtělo by to ošahat si ji v ruce...
Registrovaný uživatel
Nahmatat se da.
Registrovaný uživatel
juhlir napsal
Nahmatat se da.


takže spíš obrys než otisk. A jenom číslice 500, pokud dobře vidím. Nenapadá mě, kde se tam mohl vzít.
Jaké máte s bankovkou úmysly? Cenu má určitě vyšší než nominál, ale žádná pecka to není, alespoň pro mě.
Registrovaný uživatel
Nic konkretniho spis ze zvedavosti me zajimalo jestli je to bezne nebo vzacnejsi.? dekuji za info. Vy by jste sni chtel nejak nalozit? p. chybotisky
Registrovaný uživatel
někdě jsem si tady posteskl, že jsem v nekonečně dlouhé okurkové sezóně, takže každý podobný dotaz s chybotiskovou bankovkou je pro mě balzámem na duši, ale popravdě špatné ořezy mě zrovna neberou a když, tak výraznější, alespoň s kouskem další bankovky. Nenabídnul bych Vám moc.
Zkuste počkat, jak Vám bankovku dneska okomentují kolegové, třeba přijdou i nabídky a uvidíte.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » 500 czk 2009 E28

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1