Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Adolf Kašpar . olejomalba krajinka .prodej

Vykupminci.cz
Numisargo

Adolf Kašpar . olejomalba krajinka .prodej

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Olejomalba na malířské lepence. Rozměr malované plochy cca 22 x 17 cm. Kdysi jsem tady dával dotaz na pravost autora Adolf Kašpar a bylo potvrzeno Filoménou, tak snad i dnes potvrdí. Jde údajně o scenérii Litovelské pomoraví. Prodám za 3000 Kč plus poštovné 150 Kč .

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Pěkný vtípek do koloritu ne-uzkutečnělých omylů (našeho) vnímání českého ártu. Plesám, že se ještě někdo, dokáže v dnešní době zformovat k dotazům tohoto typu popř. díle. Zabalte to, velmi brzo.
Registrovaný uživatel
Bernard napsal
Pěkný vtípek do koloritu ne-uzkutečnělých omylů (našeho) vnímání českého ártu. Plesám, že se ještě někdo, dokáže v dnešní době zformovat k dotazům tohoto typu popř. díle. Zabalte to, velmi brzo.
?.
Registrovaný uživatel
Sice jsem nepochopil smysl vašich vět a je to možná způsobeno tím, že dnes vstávám hodně brzo, ale asi pochybujete o tom, že jde o A.Kašpara ... Jsem velice jednoduchý člověk a někdy psanému textu fakt nerozumím. Tak jestli jsem to pochopil správně a dalo mi to opravdu práci tak .... http://www.signaturymaliru.cz/topic.php?id=81
Registrovaný uživatel
http://www.signaturymaliru.cz/topic.php?id=667
Registrovaný uživatel
Nechci vůči Vám být nějaký diletant. Někdo, kdosi tu jakýsi pavouček hodil Topic na téma A. Kašpara...zkuste hledat a porovnat. FerDay
Registrovaný uživatel
lachtan napsal
Sice jsem nepochopil smysl vašich vět a je to možná způsobeno tím, že dnes vstávám hodně brzo, ale asi pochybujete o tom, že jde o A.Kašpara ... Jsem velice jednoduchý člověk a někdy psanému textu fakt nerozumím. Tak jestli jsem to pochopil správně a dalo mi to opravdu práci tak .... http://www.signaturymaliru.cz/topic.php?id=81
Taky jsem trochu zmaten :roll:
Registrovaný uživatel
Bernard napsal
Nechci vůči Vám být nějaký diletant. Někdo, kdosi tu jakýsi pavouček hodil Topic na téma A. Kašpara...zkuste hledat a porovnat. FerDay
Hledal jsem uživatele Pavouček, ale nikdo takový neexistuje.Tak buď dejte normálně jméno uživatele, nebo radši nepište hádanky. Bohužel Enigmu fakt nevlastním, ale kamarád ji má ve své sbírce militarií, tak jedině , že bych k němu kvůli vám zaskočil ? :D
Registrovaný uživatel
tak jako hysterku Lachtana nemusim, tak tady se musim pridat na jeho stranu. Opravdu nevim, co chtel basnik rici. Jinak obraz si matne pamatuju, ze se tu resil, zejmena anomalie vody tekouci do kopce...
Registrovaný uživatel
floodland napsal
tak jako hysterku Lachtana nemusim, tak tady se musim pridat na jeho stranu. Opravdu nevim, co chtel basnik rici. Jinak obraz si matne pamatuju, ze se tu resil, zejmena anomalie vody tekouci do kopce...
Já to nemohl najít ten starý příspěvek. A stejně teče s kopce a nejsem hysterka, ale vztekloun :D
« Poslední úpravu provedl(a) lachtan v 4. 12. 2018, 9:10. »
Registrovaný uživatel
Žádnou Enigmu na to nepotřebujete. Pavouček je ten, co vkládá nové vlákna neb ten co shoří ve dni krbu.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Adolf Kašpar . olejomalba krajinka .prodej

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1