Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Akvarel-litografia? K.Svolinský.

Vykupminci.cz
Numisargo

Akvarel-litografia? K.Svolinský.

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Ahoj!
Ďalšia zo série mojich naivných otázok tesne pred futbalom SVK-WAL (2-1) ;)
Vždy som si myslel,že táto prerastená známka (21x14) je akvarel.Ale už nie som istý... :roll: Ten podpis obyčajnou ceruzkou.....A možno aj iné znaky,ktoré rozlišujú akvarel od litografie a o ktorých ja neviem. :oops:
Vyjadrí sa niekto?
-stani-
Litografie sa nečíslujú? Veď je to grafika..
Registrovaný uživatel
Obrázky nechcú ísť.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Už idú. :)
Moderátor
Akvarely se také podepisují pouze tužkou... Koukni na to silnou lupou a litografii poznáš.
Obávám se, že dnes rupnete... :-)
Registrovaný uživatel
Rupli sme.Čo už.Boli aj pekné fázy :roll:
Ja sa na to dívam,ale je to pod sklom a nechcem to rozoberať.Skúsil by som "nedeštruktívnu" metódu vatovou tyčinkou... ;)
Farby sa nanášajú po vrstvách (po farbách),tak to asi je,ale ako sa pri litografii vytvoria odtiene farby,to neviem.Takže stále neviem, čo to je.Posielam detail.
Tip 2-1 nevyšiel,pri obrázku tipujem-litografia.
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Podle mě je to akvarel, ale za autorskou pravost neručím.
To jste celí vy Slováci. Ve fotbale jako v hokeji. Projebete to s lůzrem, ale na favorita si dokážete vyšlápnout. :-) Intuitivně cítím, že nakonec porazíte Anglii a do osmifinále se dostanete. Podobně jako to bylo v Jižní Africe, když jste vymetli Itálii...
Registrovaný uživatel
"Sme také aké sme......lalalááá" (B.Dubasová) No a čo ? Aj tak sa dá. :mrgreen:Ale:"Nie sme zlí....lalalááá"(Elán)
Autorská pravosť-myslíš či je podpis pravý?Tomu by som celkom veril.Posielam detail.
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Akvarel-litografia? K.Svolinský.

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1