Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Rady začátečníkům » Album

Vykupminci.cz
Numisargo

Album

Moderátoři: smith, Tomako.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Ja nakupuji listy importy od nej a mohu jen doporucit !! kvalitni prodejce !! jinak jako album pouzivam sanon .
« Poslední úpravu provedl(a) mike-p74 v 23. 5. 2012, 19:03. »
Registrovaný uživatel
Mám ešte poslednú otázku, keďže máte skúsenosti s týmito obalmi. Mne ide hlavne o to, aby tá bankovka nelietala po celom obale. Keď si vezmeme tento obrázok a na ňom bankovku v ľavo - hore. Ak by som daný obal mal v albume a postavil ho zvislo, ostane bankovka na pôvodnom mieste, resp. sa posunie minimálne? Alebo zmení svoje postavenie úplne (myslím, že padne úplne nadol)?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
LITVA / LITHUANIA / LIETUVA
Registrovaný uživatel
tady tu dvoukapsu nemam , mam jenom 3 a 4 kapsy a tam ty bankovky pekne lezi a nepadaji , ted jsem byl na to kouknout.
pockejte i na nazory ostatnich a potom uvidite
Registrovaný uživatel
Maros080 napsal
Mám ešte poslednú otázku, keďže máte skúsenosti s týmito obalmi. Mne ide hlavne o to, aby tá bankovka nelietala po celom obale. Keď si vezmeme tento obrázok a na ňom bankovku v ľavo - hore. Ak by som daný obal mal v albume a postavil ho zvislo, ostane bankovka na pôvodnom mieste, resp. sa posunie minimálne? Alebo zmení svoje postavenie úplne (myslím, že padne úplne nadol)?

V tom obchodě, na který ses ptal, nakupuju taky. A spokojenost, cena ve srovnání s některými jinými příležitostmi velmi příznivá. K citaci: buď klidný, nic poletovat nebude.
Registrovaný uživatel
Ano, prodejce je z Ceske Trebove - mohu jen dopprucit, posila rychle a krasne zabalene.
Registrovaný uživatel
Ďakujem veľmi pekne za všetky vaše pripomienky a odporúčania. Veľmi ste mi pomohli. Objednal som si to aj ja, tak dúfam, že budem ďalším z radu spokojných.
_______________
LITVA / LITHUANIA / LIETUVA
Registrovaný uživatel
Jedna dobrá rada: doporučuju nezapomenout na prokladové listy. Zejména tam, kde za sebou půjdou listy různých velikostí. Možná není nutné v situaci, kdy album nebude úplně plné. Já jsem totiž do začátků šetřil s alby a narval jsem jedno album až na maximum a výsledkem byly odřené listy. Ne, že by to nějak extrémně vadilo, ale puntičkář ve mně se bouřil. Týká se asi všech typů obalů bez rozdílu.
Registrovaný uživatel
majkl napsal
Jedna dobrá rada: doporučuju nezapomenout na prokladové listy. Zejména tam, kde za sebou půjdou listy různých velikostí. Možná není nutné v situaci, kdy album nebude úplně plné. Já jsem totiž do začátků šetřil s alby a narval jsem jedno album až na maximum a výsledkem byly odřené listy. Ne, že by to nějak extrémně vadilo, ale puntičkář ve mně se bouřil. Týká se asi všech typů obalů bez rozdílu.

Dobrá poznámka ;)
_______________
www.Papirovaplatidla.cz
Katalog bankovek Československa od r.1918 až do dnes.
Moderátor
Maros080 napsal
Tak ako si ich tak študujem na internete, IMPORTA mi sedí viac. Neviete náhodou, či je nejaký kamenný obchod v Košiciach, Prešove, alebo niekde poblízku, kde by som si ich moho "ošahať" a poobzerať? Resp. nie je niekto z vás z tohto okolia aby mi ich mohol ukázať?

v Kosiciach na Masiarskej 5 /Lacny/ viem ze maju importa/grande na predaj
Registrovaný uživatel
numpszi napsal
v Kosiciach na Masiarskej 5 /Lacny/ viem ze maju importa/grande na predaj


Škoda, preškoda. Dnes sme si s priateľkou urobili výlet zo cca 70km vzdialeného Svidníka do Košíc a keď sme prišli na hore uvedenú adresu, tak som len uvidel na dverách lístoček, že včera a dnes majú z technických príčin zavreté. Čo už, nič sa nedeje, ale ani neviem prečo, no ostal som taký smutný z toho :)
_______________
LITVA / LITHUANIA / LIETUVA
Moderátor
Zrejme boli na bratislavských zberateľských dňoch, čo je v Inchebe dnes a zajtra.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3

Sběratel.com » Rady začátečníkům » Album

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1