Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Alfons Mucha?

Vykupminci.cz
Numisargo

Alfons Mucha?

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
legenda praví, že obraz pochází z Ivančic a majiteli jej věnoval spolužák, tehdy šestnáctiletý Alfons Mucha. Takto prý tehdy signoval.
Moc tomu nevěřím, signaturu takovou jsem nenašel, nicméně jsem kamarádovi slíbil, že se tu zeptám. Co myslíte? Může to být Mucha?
Jinak je to tužkou, karton prožrán broučky.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
ještě jedna

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
No, na to, že kamarát nevie, či je to Mucha, dal na Sbazare cenu 300 000 kč.A že tam ten "obraz" visí už riadne dlhú dobu.. https://www.sbazar.cz/Benes.Z/detail/21514163-prodej
Registrovaný uživatel
SHAMIS napsal
No, na to, že kamarát nevie, či je to Mucha, dal na Sbazare cenu 300 000 kč.A že tam ten "obraz" visí už riadne dlhú dobu.. https://www.sbazar.cz/Benes.Z/detail/21514163-prodej

:D
Kde vzal ten pergamen? U "obrazu" za tři sta tisíc bych čekal lepší fotku :D ;)
Moderátor
Kdys mi také jeden šikulka nabízel originál EK I.Kl. 1939 v origo etuji. Legenda k tomu byla podobná. Obdržel jej od svého velícího generála před odchodem do sovětského zajetí. Také by tomu nevěřil ani pacifista. :roll:
Registrovaný uživatel
V 16ti musel Mucha malovat sakra líp. Tohle je nějaký dospělý diletant ;)
Registrovaný uživatel
Díky. Taky myslím. Jinak abych to uvedl na pravou míru. Pána, co prodává vůbec neznám. Snažil se to vnutit kamarádovi v místní zastavárně. Fotil jsem mobilem, tak za fotky sorry.
Registrovaný uživatel
witko napsal
Díky. Taky myslím. Jinak abych to uvedl na pravou míru. Pána, co prodává vůbec neznám. Snažil se to vnutit kamarádovi v místní zastavárně. Fotil jsem mobilem, tak za fotky sorry.
............jako zkouška na ulovení hejla--------dobrý :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Kolemjdouci napsal
V 16ti musel Mucha malovat sakra líp. Tohle je nějaký dospělý diletant ;)

Presne tak, špičkový maliar sa rodí s prirodzeným talentom, nedá sa to naučiť, takto by nakreslil skoro každý 16 ročný s akým-takým vzťahom k maľovaniu.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Alfons Mucha?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1