Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Alois Arnegger, neznámý obraz.

Vykupminci.cz
Numisargo

Alois Arnegger, neznámý obraz.

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím, prosím zdejší odborníky o názor. Obraz od Aloise Arneggera, vypadá pravě, včetně plátna vídeňského výrobce Jacob Altenberg a razítkem na zadní straně na rámu plátna Bundesdenkmalamt Wien. Prohledával jsem internet, ale tento motiv jsem nikde nenašel. Je možné, že není zdokumentován? Děkuji za odpovědi.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Nerozumím dotazu, že obraz není na internetu zdokumentován. Jako že neprošel trhem s uměním? Ano, ovce nejsou pro Arneggera typické (to spíš kačenky na rybníku a slepičky na dvorku). Ale jestli sedí podpis a formát s jinými Arneggery, tak bych motiv neřešil. Je to méně kýčovité, než běžný Arnegger. Ale je to hodně dobrý nejspíš Arnegger.
Registrovaný uživatel
jazzdr napsal
Nerozumím dotazu, že obraz není na internetu zdokumentován. Jako že neprošel trhem s uměním? Ano, ovce nejsou pro Arneggera typické (to spíš kačenky na rybníku a slepičky na dvorku). Ale jestli sedí podpis a formát s jinými Arneggery, tak bych motiv neřešil. Je to méně kýčovité, než běžný Arnegger. Ale je to hodně dobrý nejspíš Arnegger.

Děkuji za odpověď. Je mi jasné, že na internetu není úplně vše, ale z toho co jsem viděl nikde není ani zmínka. Třeba podle názvu nebo obsahu.
Registrovaný uživatel
Zkoušel jsem vyhledávat ohledně Arneggera a Spolkové památkové kanceláři viz foto, ale nic. Nejspíš opravdu neprošel trhem.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Nálepky a razítka ve mě vyvolávají spíš pochybnosti, než potvrzení pravosti. Ale tady je jedno stádo ovcí (snad) od Arneggera:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Taky pěkné ovce :)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Alois Arnegger, neznámý obraz.

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1