Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Faleristika » Antonio Fabris: Pamětní medaile z r.1823 - Antonio Canova

Vykupminci.cz
Numisargo

Antonio Fabris: Pamětní medaile z r.1823 - Antonio Canova

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
zdravím, chtěl jsem se zeptat nevíte někdo něco více o téhle medaily ... dohledal jsem jí ale pouze v bronzové verzi. Mám jí stříbrnou což se mi zdá velice neobvyklé. Nevěděl by někdo kdy a proč byla uvolněna nebo nějaký kontakt kde by mi poradili? Už jsem beznadějný.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Poptejte se zde....
http://www.artinprague.cz/index/aukce položka 22 :twisted:

P.S. Ag medaile z tohoto období nejsou většinou žádnou vzácností, to že ji nemůžete zrovna nalézt ještě mnoho neznamená...
Podobné medaile z tohoto období v Ag jsou většinou v cenách 100-400Euro, ale v luxusním stavu(tato má dost pomlácené hrany a ani v ploše není bezvadná). ;)
Moderátor
Nějak nerozumím ... kubart má tu medaili stříbrnou, ale dohledal ji pouze v bronzové verzi. Takže Ag v uváděné ceně platí pro stříbro nebo bronz? :(
Registrovaný uživatel
Souhlas s Drackem. Toto je web pro sběratele :evil:
Registrovaný uživatel
dracek: diky za rady, ad link, tam ji chci prodat, ale zda se ze ani oni si prilis nevedi rady a mam strach aby mi nerekli nejaky nesmysl, tak jsem si to chtel aspon ramcove overit :) na to abych se nechal napalit si ji radsi necham hezky doma ve skrini :o) jeste jednou dik

dejvy: pochopil jsem to tak ze obecne medaile z tohoto obdobi ve stribre jsou za ceny 100-400 v super stavu. Ne tato konkretni. Ta samá v bronzu se prodávala v aukci za nějakých 80euro kdyz tak muzu poslat odkaz na katolog (byl to nejaky tusim italsky link)

ambrosius: jsem sberatel jen nezbiram medaile ... tak promin ze jsem Te vyrusil...
Registrovaný uživatel
jednoduše řečeno - v tomto horším stavu v ČR asi těžko prodejná za více než 1800-2500Kč(koncová cena, maximálně).
Pokud by se jednalo o rakouskou nebo českou medaili z tohoto období, pak je situace jiná(mnohem lepší).
Registrovaný uživatel
ještě jednou dík, za neskutečně rychlou odpověď a cenné rady 8)
Registrovaný uživatel
kubart napsal
ambrosius: jsem sberatel jen nezbiram medaile ... tak promin ze jsem Te vyrusil...


ok v pohodě. Jenom bych byl nerad, abychom zde fungovali jako poradna pro "komerční subjekty".
Další sběratel čehokoliv je zde srdečně vítán!
Registrovaný uživatel
jasny to chapu. je to docela vtipny, sbiram uz temer 15 let 3 druhy veci (plechovky 0.33 ala Redbul uz mam vsechny konktinenty, procesory x86 a nalepky z bananu 8) a ani jedna tady nema kategorii :mrgreen: asi bych mel zacit s necim co sbira i nekdo jiny :lol:
Registrovaný uživatel
Ber to pozitivně. Nikdo Ti neleze do zelí :)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Faleristika » Antonio Fabris: Pamětní medaile z r.1823 - Antonio Canova

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1