Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Apropo, koľko tu máme báb?

Vykupminci.cz
Numisargo

Apropo, koľko tu máme báb?

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 > »

Autor Příspěvek
Moderátor
To by ma fakt zaujímalo, viete... som momentálne slamený vdovec... mls, mls, mls... :oops: Myslím že tu poznám jedinú (čau Katka) a tuším som ešte jednu či dve pred časom registroval. Baby ozvite sa!!! :twisted:
Registrovaný uživatel
Ty pacholku ... :D
Moderátor
Sa nezdám že?
Registrovaný uživatel
Ahooooj... já mám 90/60/90, blondy vlasýý...a tóó...sem strašně chytrá... chodím ráda pařít a chlastát s klukamá a ták hele... a tóó... co máš za auto ? Máš Porše aspoň ... ??
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
Robbie: :D bloncko, kontrolní otázka: 100 mrtvých hnědočechů na čtyři?? :)
Registrovaný uživatel
Archy: chvíli slaměnej a už se ti zapalujou lýtka ju? :) co bych dal za to, kdyby ta moje odjela na týden pryč a mít takové volníčko :D bych vzal stan, detektor a celý týden by mě nikdo neviděl ... :D
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
Robbie: :D bloncko, kontrolní otázka: 100 mrtvých hnědočechů na čtyři?? :)


... málo :P

Dyk to je rasismus ! Já a velký brácha kofola a malý brácha cikorka si tě najdem a zlomíme ti detektor :D
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Moderátor
Nooo, gazdina sa mi už zajtra vráti. No škoda, ale aj tak mi je už smúúútno bléééé. Nemohla prísť aj tak až v nedeľu? Zajtzra by som ešte vybehol na pár povinných do knajpy :).
Moderátor
archy, kacuro....dajte mi kontakt na Vaše baby a ja im to pekne zradím aký ste chlípnici...no,no.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Moderátor
Už som ticho ujo Peter :(


...naozaj :)
Moderátor
no archy vieš, je to k Tebe blízko a ked sa náhodou stretneme a bola by u toho aj tá Tvoja aby som sa nepreriekol.... :lol:
Moderátor
psssssssst...
Registrovaný uživatel
moje přítelka ví, že nejraději jsem když není doma, protože jí pak utíkám do divočiny, ale my se máme rádi i na dálku, takže mi to nezazlívá, já jí to pak jindy vynahradím ;)
Moderátor
ok, budem mlčať... :mrgreen:
Moderátor
Kacuro: ako? mls, mls, mls... :)
Moderátor
:mrgreen: :mrgreen:
nenapraviteľný,,,
Registrovaný uživatel
Archy: no říkám jí jak je krásná, jak jí to moc sluší, jak je chytrá a všechno úžasně umí :D
Moderátor
kacuro napsal
Archy: no říkám jí jak je krásná, jak jí to moc sluší, jak je chytrá a všechno úžasně umí :D

kacuro, ale podrobnosti už nemusíš zverejňovať... :lol:
Registrovaný uživatel
Hele Archy, jak jsi dosahl toho, ze tvoje draha polovicka odjela na tak dlouho? Porad. dík
Moderátor
Toto?!?! Toto má byť nejaké "vynahradenie"? :(







... už som ticho... psssssst :)
Registrovaný uživatel
facctory: to bylo všechno, co víc jste vy kanci čekali :D
Moderátor
PEHU: Zariadil som tam hore aby minulý týždeň boli štyridsiatky a pripomenul som jej, že starenka na Záhorí má starý a vééééľmi studený dom. By si neveril ako rýchlo bola rozhodnutá, zbalená, auto natankované a že: "čau tato, zavolám"... a viac jej nebolo.
Moderátor
no ja nič.....len aby sa to tu nejak nezvrhlo.. :lol: ..
Moderátor
Kacuro: samozrejme nič viac, aj ja to tej mojej takto podobne všetko vynahradzujem :)
Moderátor
Archypov napsal
PEHU: Zariadil som tam hore aby minulý týždeň boli štyridsiatky a pripomenul som jej, že starenka na Záhorí má starý a vééééľmi studený dom. By si neveril ako rýchlo bola rozhodnutá, zbalená, auto natankované a že: "čau tato, zavolám"... a viac jej nebolo.


to na Záhorí je perfektne, to preto, ja to plne chápem.... :D

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Apropo, koľko tu máme báb?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1