Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Apropo, koľko tu máme báb?

Vykupminci.cz
Numisargo

Apropo, koľko tu máme báb?

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 4 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
facctory: neboj jsem skoro světec :D takže žádné čuňárny ;)

Archy: tak to by mě nevyšlo, tchýně bydlí 15km od nás v paneláku :(
Moderátor
A tchýňe je pekná kočka? Mls..
Registrovaný uživatel
PEHU_ napsal
Hele Archy, jak jsi dosahl toho, ze tvoje draha polovicka odjela na tak dlouho? Porad. dík


Asi takhle: Archy se koukal se na nové groše a paní Archypovová vstoupila do zorného pole, zrovna když říkal "To je ale nádhera" ... Tak paní A. povídá... "Děkuji miláčku" ...a Archy odpověděl - "...stíníš ! Už mám večeři na stole?"

:D
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Moderátor
Archypov napsal
A tchýňe je pekná kočka? Mls..

a nedá si pokoj.... ;)
Moderátor
Robbie........... supéééééér.
Keď sa vráti, hneď jej to takto narafičím :) Keby som sa potom na istý čas odmlčal, tak som asi na ARO.
Registrovaný uživatel
Ty jo, ty mas stesti. Budu muset jit k tobe do uceni, jak se to spravne dela. Me se nic podobnyho jeste nepovedlo
Registrovaný uživatel
Archy: tchýně je kočka, vřele Ti jí doporučuji: míry 200-150-200, asi 160cm, 130kg :D no zkrátka Tvůj typ ;)
Moderátor
PEHU: Rád ti dám lekcie zdarma, moje finty ma nikdy nesklamali :).
Kacurooooo: mmmmmlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllsssssssssssssssssssssss
Moderátor
kacuro napsal
Archy: tchýně je kočka, vřele Ti jí doporučuji: míry 200-150-200, asi 160cm, 130kg :D no zkrátka Tvůj typ ;)


asymetrický typ.....asi meter vysoká, asi meter široká....
Registrovaný uživatel
facctory: :D Tobě se nelíbí krychle?? ;)
Moderátor
Kacuro hovor po slovensky "krychľa" :);)
Registrovaný uživatel
Robbie napsal
PEHU_ napsal
Hele Archy, jak jsi dosahl toho, ze tvoje draha polovicka odjela na tak dlouho? Porad. dík


Asi takhle: Archy se koukal se na nové groše a paní Archypovová vstoupila do zorného pole, zrovna když říkal "To je ale nádhera" ... Tak paní A. povídá... "Děkuji miláčku" ...a Archy odpověděl - "...stíníš ! Už mám večeři na stole?"

:D

Hm tohle zkusit tak jsem hlady celej tejden
Moderátor
Inak nie sme my celkom pekná kôpka magorov? Zas tu s vami tvrdnem už skoro hodinu, už som si aj vodu napustil do vane, aj som si ju studenú vypustil...
Registrovaný uživatel
prepáčtě :D
Registrovaný uživatel
Archypov: :D dobrý ... mám tu záchvat smíchu, já už se také 1/2 hodiny chystám, že se za peníze osprchuji :D
Moderátor
Prominieme :)
Registrovaný uživatel
co studená voda ve vaně, to je OK, horší by bylo kdyby se ze studenýho připravenýho piva stalo teplý
Registrovaný uživatel
Doprčic, já sem přišel z fachny a že sem na chvilku kouknu a už to je tak hoďka néé ? :D Kecálisti...
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Moderátor
kacuro napsal
prepáčtě :D


aby som hovoril za seba, čeština mi neprakáža, a až na niektoré slovíčka, s češtinou nemám problém....takže ako sa u nás hovorí: každý tak, ako mu zobák narástol... :lol:
Registrovaný uživatel
ale nejlepší na tom je, že si tu vystačíme i bez těch bab, o kterých toto téma je :D
Moderátor
No ale ja už toho mám dosť, "koužil bych jak hovado" tak zatím hoši. Inak toto už nie je ani diskusia ale "chatovanie"
PEHU: máš recht, ale pivo mi ani nespomínaj, mám totálnu chuť a nič doma, gebriny mi tečú až na bradu.
Moderátor
Kacuro a to sme stále v tej istej téme? A sakraaa.
Moderátor
Archy, no niekedy sa to tak zvrne....
Registrovaný uživatel
teeeeda... ani som netušila akí sú tí chlapi ukecaní.....ja mám doma niečo tiché a mĺkve. A čo tu vlastne chcete, banda mužská, Archy sa pýtal na múdrejšie, krajšie a silnejšie pohlavie, takže ste si asi všetci zmýlili tému. Huš preč...
ARCHY sa hlásim...
počet ks báb... 1
Registrovaný uživatel
kkiska napsal
teeeeda... ani som netušila akí sú tí chlapi ukecaní.....ja mám doma niečo tiché a mĺkve. A čo tu vlastne chcete, banda mužská, Archy sa pýtal na múdrejšie, krajšie a silnejšie pohlavie, takže ste si asi všetci zmýlili tému. Huš preč...
ARCHY sa hlásim...
počet ks báb... 1


A jsi Proof, RL, 0/0, nebo -2/2- :D :D Nedejbože ještě perforovaná ? :D :D
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 4 > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Apropo, koľko tu máme báb?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1